Jump to content

wanted78

Użytkownicy
 • Posts

  35
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wanted78's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Bo narazie update jest na mi11 lite i na mi11 lite 5g. Pewnie masz wersję NE. Bedzie zaniedlugo
 2. Witajcie. Mam xiaomi 11 lite 5g ne. Zrobilem aktualizacje z miui 12.5.8 do 13.0.5. Mam zablokowany bootloader (nic nie robiłem) wziąłem tylko w ustawieniach aktualizacji zaznaczyłem opcję „otrzymuj wczesne aktualizacje miui” po czym pobrałem paczkę aktualizacji z internetu i bezproblemowo zaaktualizowałem. Czy przeszedłem na jakiś rom beta? Teraz będę mieć normalnie aktualizacje dalej do stabilnych systemów normalnie czy tylko do jakichś bet albo jak sobie sam pobiore paczkę aktualizacji? Powrót jest rozumiem już nie możliwy do 12.5.8 prawda? W razie w jakby np bateria byla drenowana bardzo. Pozdrawiam *Edit Telefon chodzi jak narazie sprawniej na miui 13. Sot podobny a smiga wszystko plynniej i szybciej
 3. Szkoda. Widze ze xiaomi coraz bardziej tnie na jakości i idzie w ilość produkowanych modeli. Tak jak aparaty w mi8 a mi11 lite moge zrozumiec bo mi8 to flagowiec a mi11 lite sredniak to to ze mi9 lite ma lepszy aparat przedni od mi11 lite to jest srednio fajne. I to nie tak ze wyolbrzymiamy. W mi11 lite ten aparat to racja "trzeba zastygnac" zeby zrobic fotke + w ciemnosciach widac conajmniej 60% mniej co do poprzednika. Roznice dostrzeglem tez w samym wyswietlaczu a dokladniej w jego slabszej jasnosci wzgledem mi9lite. Na plus przynajmniej aparat tylny, szybkosc i lekkosc telefonu rekompensuje.
 4. Mam takie same odczucia. Po przesiadce z mi9lite. Aparat jest dużo gorszy. Nie wiem czy to wina software czy samego aparatu. Moze cos poprawi miui 13 w co wątpie.
 5. Nie rozumiem. Mi11 lite/5g maja juz miui 13 a ten telefon jest co? Olany czy co? Xiaomi to mnie dobija z tymi aktualizacjami xd
 6. Też miałem taką nadzieje ale jak widac xiaomi za bardzo olewa swoich użytkowników telefonów xD tego andka 11 to chyba już będę mieć ale dopiero na nowym telefonie.
 7. Dołączam się do pytania bo jestem ciekawy. Mam miui global stable 12.0.7 i telefon wyraznie chodzi gorzej niż na starszych systemach z tego co kojarze i zastanawiam sie na co przejść.
 8. A tak z innej beczki z dyskusji o tych romach to orientuje sie ktoś który najlepiej z nich chodzi? Mam MIUI globala 12.0.7 i się zastanawiam czy w ogóle warto robić bo co aktualizacja to telefon wyraźnie gorzej trzyma baterie i wolnej chodzi. Ktoś może używa jakiegoś miui10-11? Warto przed zaaktulizowaniem wyczyścić całkowicie telefon do zera i wtedy stawiać rom?
 9. Ktoś już instalował? Jak to chodzi? Opłaca się updateować?
 10. Witam ktoś wie jak wylączyć ten denerwujący dzwięk robienia zdjęć na messengerze? Nawet na wyciszonym telefonie pojawia sie ten dzwięk :/
 11. Witam. Jestem użytkownikiem telefonu Redmi 4A. Ogólnie odkryłem że w moim telefonie gdy robię zdjęcie np z fleszem to przed samym zdjęciem jest dużo mocniejszy błysk latarki niż gdy włączę ją normalnie. Są filmiki jak ludzie to ustawiają w swoich telefonach poprzez apki typu solid explorer grzebiąc w plikach jednakże ja nie mogę znaleźć tego u siebie pod tymi samymi nazwami itd. Szukam to całe forum na ten temat jednakże nic nie znalazłem ciekawego na ten temat. Jest też apka taka jak Godly Torch i ona działa tak że ustawiam maxymalną moc latarki i to się odpala i działa kilka sekund a potem się wyłącza i ponownie woła o permisje do roota na magisku na superuserze nie próbowałem. Jest ktoś kto by pomógł to ogarnąć? Jest kilka aplikacji które działają na innych smartfonach jednakże nie na xiaomi :/ ponieważ pliki są inne itd. Wiem że to możliwe bo ta aplikacja jakoś tam działa ale na kilka sekund więc jeżeli bym zmienił wartości w plikach telefonu działało by jak należy. Szukam pomocy ! #edit znalazłem plik odpowiadający za jasność latarki jednakże gdy wpiszę swoją wartość odpalam latarkę i jest jaśniejsza dużo bardziej i po chwili gaśnie a wartość się ustawia spowrotem sama taka jak była. Co zrobić?
 12. Pliki podmienione. Działa na miui 9.6.3.0. W końcu...
×
×
 • Create New...