lordpix

Użytkownicy
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About lordpix

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Note 3 Pro oraz MI6

Recent Profile Visitors

377 profile views
 1. lordpix

  MIUI 8.1.18

  Dokładnie to samo napisałem: " a palec nie działa przy przy pierwszym uruchomieniu.... "
 2. lordpix

  MIUI 8.1.18

  OK, zadziałało. Dzięki. Co prawda mam 8 ale już trudno. Mam dość bawienia się dzisiaj.
 3. Przepraszam, nie ten wątek. Można usunąć.
 4. lordpix

  MIUI 8.1.18

  Męczę się z tym już ze 4 godz. Nic nie działa. W końcu postanowiłem wrócić do 8. Ale nie przyjmuje mojego hasła a palec nie działa przy przy pierwszym uruchomieniu....
 5. lordpix

  MIUI 8.1.18

  Ja też przywróciłem kopię w TWRP ale jednak nadal wywala błąd. Pewnie będzie full wipe :/
 6. lordpix

  MIUI 8.1.18

  Jak wróciłeś do starej wersji? Ja zrobiłem jak było w opisie ostatniego roma ale telefon mi wywala ciągle błąd phone....coś tam..... zgłoś / anuluj i tak się zapętla na tym. Po prostu wrzuciłeś 7.12.7 i działa?
 7. lordpix

  MIUI 8.1.18

  Wg mnie nie warto. Każdy pisze o jakiś błędach i każdy ma coś innego. Jeśli nie chcesz testować tylko używać to na razie czekaj. Ja pominąłem pierwszą wersję i zainstalowałem teraz. Niestety nadal jest to wersja testowa i ja wrócę do wcześniejszej. Jako zwykły użytkownik to nie masz czego tu szukać.
 8. lordpix

  MIUI 8.1.18

  Mi6 latarka - potwierdam. Dodatkowo brak dźwięków powiadomień. Telefon nie włączył się rano automatycznie. Musiałem sam go włączyć. Nie też czemu w QuickPic czcionki są różowe.
 9. lordpix

  MIUI 8.1.18

  Czy powstała jakaś metoda na ukrycie ikonki "aplikacja xxx działa w tle"? Ja zrobiłem to tak, że dałem to powiadomienie jako "nieistotne w osobnym katalogu" i wtedy można usunąć. Tyle, że po resecie powraca. Na 8 przeszedłem od tego romu i nie wiem czy przez ostatni tydzień coś się zmieniło?
 10. Jesteś geniuszem! 2 sekundy i działa. A ja się męczyłem z romami i wipe-ami.... Dzięki!
 11. Tak, tak i tak. Sprawdzałem 3 różne karty. Każda ma błąd zapisu i nie można się go pozbyć. Np galeria systemowa ma uprawnienia do kasowania plików ale inne aplikacje już nie. To musi być coś z zezwoleniami ale wszystkie są udzielone.
 12. Był kiedyś taki temat klik >>> ale jest już zamknięty. Mam więc pytanie odnośnie dostępu do karty sd. Po zainstalowaniu ostatniego romu, reanimacji twrp (czerwona dioda) nie mogę nic nagrać ani skasować z karty pamięci. Nie działają żadne metody. Sdfix, platform.xml, dokumenty (w ogóle ich nie mam, musiałem ściągać). Wyczerpały mi się pomysły. Ktoś wie co zrobić? Aha, robiłem wipe cache, data, system.... nic nie pomaga.
 13. TWRP najnowszy. Ale czy działają aktualizację to ci nie powiem. Od czasu jak zreanimowałem telefon to walczę z nim jak mogę. Po instalacji tego romu przestała mi działać karta sd. Co gorsze powrót do wcześniejszych wersji też nie pomaga.
 14. Dzięki! Potwierdzam, ta metoda działa. Telefon migał diodą i działał tylko fastboot. Wgranie twrp i miunlock załatwiło sprawę.
 15. To jest złe. Mam nowy telefon i nie mogę go używać:P Tzn mogę ale juz poczekam na MIUI PL bo nie chcę co chwilę ustawiać tego wszystkiego. Ważne, że coś ruszyło. Przy RN3Pro i wcześniejszych troszkę inaczej to wyglądało. Dzięki za podpowiedź.