lordpix

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About lordpix

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  MIX 2s / Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

455 profile views
 1. Zainstalowałem tą wersję ale nie widzę, żeby dało się ustawić aparat tele pod jakimś skrótem. No i film mam z cropem. Jeśli możesz to wrzuć swoje ustawienia. edit: znalazłem obiektyw. trzeba było je włączyć
 2. Właśnie zainstalowałem wersję 7.4 i jest dużo lepsza niż na standardowa aplikacja. Chociaż wolę obsługę tej standardowej to ze względu na jakość zostanę przy gcam. W związku z tym mam pytanie. Czy da się ustawić zmianę na obiektyw "zoom" jakoś prościej niż z menu? Mogę nie mieć selfie w skrócie ale zoomu używam często. A drugie pytani to czy w tej wersji działa wgrywanie xmla? Podejrzewam, że modyfikację trzeba będzie zrobić w ten sposób a u mnie chyba to nie działa.
 3. lordpix

  MIUI 8.1.18

  Dokładnie to samo napisałem: " a palec nie działa przy przy pierwszym uruchomieniu.... "
 4. lordpix

  MIUI 8.1.18

  OK, zadziałało. Dzięki. Co prawda mam 8 ale już trudno. Mam dość bawienia się dzisiaj.
 5. Przepraszam, nie ten wątek. Można usunąć.
 6. lordpix

  MIUI 8.1.18

  Męczę się z tym już ze 4 godz. Nic nie działa. W końcu postanowiłem wrócić do 8. Ale nie przyjmuje mojego hasła a palec nie działa przy przy pierwszym uruchomieniu....
 7. lordpix

  MIUI 8.1.18

  Ja też przywróciłem kopię w TWRP ale jednak nadal wywala błąd. Pewnie będzie full wipe :/
 8. lordpix

  MIUI 8.1.18

  Jak wróciłeś do starej wersji? Ja zrobiłem jak było w opisie ostatniego roma ale telefon mi wywala ciągle błąd phone....coś tam..... zgłoś / anuluj i tak się zapętla na tym. Po prostu wrzuciłeś 7.12.7 i działa?
 9. lordpix

  MIUI 8.1.18

  Wg mnie nie warto. Każdy pisze o jakiś błędach i każdy ma coś innego. Jeśli nie chcesz testować tylko używać to na razie czekaj. Ja pominąłem pierwszą wersję i zainstalowałem teraz. Niestety nadal jest to wersja testowa i ja wrócę do wcześniejszej. Jako zwykły użytkownik to nie masz czego tu szukać.
 10. lordpix

  MIUI 8.1.18

  Mi6 latarka - potwierdam. Dodatkowo brak dźwięków powiadomień. Telefon nie włączył się rano automatycznie. Musiałem sam go włączyć. Nie też czemu w QuickPic czcionki są różowe.
 11. lordpix

  MIUI 8.1.18

  Czy powstała jakaś metoda na ukrycie ikonki "aplikacja xxx działa w tle"? Ja zrobiłem to tak, że dałem to powiadomienie jako "nieistotne w osobnym katalogu" i wtedy można usunąć. Tyle, że po resecie powraca. Na 8 przeszedłem od tego romu i nie wiem czy przez ostatni tydzień coś się zmieniło?
 12. Jesteś geniuszem! 2 sekundy i działa. A ja się męczyłem z romami i wipe-ami.... Dzięki!
 13. Tak, tak i tak. Sprawdzałem 3 różne karty. Każda ma błąd zapisu i nie można się go pozbyć. Np galeria systemowa ma uprawnienia do kasowania plików ale inne aplikacje już nie. To musi być coś z zezwoleniami ale wszystkie są udzielone.
 14. Był kiedyś taki temat klik >>> ale jest już zamknięty. Mam więc pytanie odnośnie dostępu do karty sd. Po zainstalowaniu ostatniego romu, reanimacji twrp (czerwona dioda) nie mogę nic nagrać ani skasować z karty pamięci. Nie działają żadne metody. Sdfix, platform.xml, dokumenty (w ogóle ich nie mam, musiałem ściągać). Wyczerpały mi się pomysły. Ktoś wie co zrobić? Aha, robiłem wipe cache, data, system.... nic nie pomaga.
 15. TWRP najnowszy. Ale czy działają aktualizację to ci nie powiem. Od czasu jak zreanimowałem telefon to walczę z nim jak mogę. Po instalacji tego romu przestała mi działać karta sd. Co gorsze powrót do wcześniejszych wersji też nie pomaga.