Jump to content

loraknet

Użytkownicy
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI4

Recent Profile Visitors

691 profile views

loraknet's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Pany ile wam sięaktualizował do 12? U mnie stoi na logo MIUI już od 30 minut i nie wiem co się dzieje ;l
 2. Mam podobny problem jak poniżej: http://en.miui.com/thread-960039-1-1.html Kiedy wyskoczyło 'Włącz usługi google" kliknąłem anuluj i teraz za każdym razem kiedy chcę sklonowac wyskakuje: "nie można sklonować aplikacji"... co zrobić? HELP!
 3. @kamaloo Czy jak zrobisz na połowe głośności to nie czujesz basowego brzmienia pod palcami trzymając telefon, nie przenoszą sie lekkie wibracje?
 4. @kamaloo Sprawdzałem dziś u koleżanki w pracy - ten typ tak ma. Ja przesiadałem się z MI4 więc jest spoora różnica :) zresztą możemy zrobić testowe nagranie i porównać.
 5. Hej. Dziś odparowałem telefon i mam to samo. Raczej ten typ tak ma, ale jest to strasznie irytujące. Mega głośno aż w wibracje od przebasowanego dźwięku wpada cały tepefon
 6. Witam

  Mam pytanie odnośnie tego etui http://vegacom.eu/product-pol-30146-Pokrowiec-na-tyl-typu-X-Line-etui-transparentne-do-XIAOMI-MI4.html  , czy kiedy jest założone szkło ochronne, to jest dopasowane idealnie, czy może etui sprawia, że pod szkło dostaje się powietrze?

  Pozdrawiam

 7. http://vegacom.eu/product-pol-30146-Pokrowiec-na-tyl-typu-X-Line-etui-transparentne-do-XIAOMI-MI4.html w ciemno ! Robi robotę i zakrywa co trzeba przy tym nie odstając. Wcześniej na telefonie był spigen case xiaomi mi4 case, okej telefon był niezniszczalny ale tracił swój urok. Teraz na nowo cieszę się jego smukłą i zgrabną linią
 8. No śmiechłem. Lekarstwo na wszystko WIPE... FULL WIPE. Chłopaki - winę ponosi Messenger facebooka. Wyłącz pływające okna a będzie działać (zarówno w facebooku jak i messengerze).
 9. U mnie też to samo ale znacznie rzadziej, raz na kilka dni telefon sam z siebie potrafi się zresetować, nie jest to aż tak bardzo irytujące jak w Twoim przypadku.
 10. Witam, od jakiegoś czasu obserwuję samoistne restarty systemu. Najczęściej podczas próby odblokowania telefonu. W momencie wybudzenia pojawia się ekran z godziną ale telefon nie reaguje i resetuje się po kilkunastu sekundach. Później dwa trzy dni spokoju. Sam z siebie bez wybudzenia też potrafi się resetowac... :(Jakiś pomysł jak to rozwiązać? Wysłane z mojego MI 4W
 11. Bez sensu czekać i czekać i tak nie ma wielkiej różnicy między wersją lte a 3g. Mam właśnie model mi4 16 gigabajtów 3g za 1180 RG w Malezji. Zabawne, że wszyscy myślą, że Xiaomi robi "wersje europejskie"... Robią wersje pod rynek azjatycki.. Cała Malezja i Indonezja jedzie na "standardzie europejskim". Albo chcesz kupić telefon, mieć go tu i teraz i cieszyć się nim kiedy jest top albo będziesz czekał i czekał aż wyjdzie wtedy MI5. Wtedy nie kupisz ani jednego ani drugiego, a jak już minie kolejny rok i się zdecydujesz wyjdzie MI6. Podejmij jakąś decyzję, zła lub dobra ale ją podejmij.
×
×
 • Create New...