Jump to content

kondi50

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

kondi50's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. W takim razie proszę o linka, w cenie sugerowanej przez xiaomi chętnie go kupie.
 2. No i to już przekreśliło moją decyzje o kupnie tego telefonu, chociaż czekałem na niego przez kilka miesięcy. W takim razie po co oni chwalą się tym, że telefon będzie krecił filmy w 4k ? Przecież, w pojemności 16gb przy założeniu, ze połowa to system i podstawowe aplikacje, to będę mógł sobie nagrać 5min filmu. Dzięki, w takim razie wyprowadziłeś mnie z błędu. Myślałem, ze to specjalnie na rynek europejski. No tak do końca to nie jest nowość, bo ten telefon pojawił się dobre kilka miesięcy temu, zrobili wersje z fdd i chcą zarobić jak by to była prepiera nowego modelu. No i zgadza się, że wychodzi taniej, ale już wcalne nie tak znacznie przy obecnym kursie dolara i z założeniem, ze nie dostanę FV tak jak przy zakupie krajowym. Nie mówiąc już o ewentualnej awarii telefonu, wysyłce do chin, czasie oczekiwania itp. 1. Tak wiem, że to prywatna firma, ale przecież xiaomi nie prowadzi bezpośredniej dystrybucji, wiec podejrzewam, ze cena zaproponowana przez ibuygou jest ceną umowną pomiędzy obiema fimami. 2. Tak wiem, że xiaomi sprzedaję w rmb, ale nawet mając tą walute nie możemy kupić tego telefonu po cenie sygerowanej przez xiaomi, a przynajmniej ja nie znalalem strony, która by oferowała taką opcje w takiej cenie. 3. Tak, zauważyłem to, ale dlaczego na każdym wariancie chcą zarobić jak na nowym modelu ? A tak swoją drogą zastanawiam się dlaczego xiaomi nie ma swojego oficjalnego sklepu, przecież tak naprawde każdy zdaje sobie sprawę, że chiny to potęga podróbek. I dużo osób przecież nie podejmuje decyzji o zakupie tego modelu właśnie bojąc się tego, że telefon będzie podrobiony i stracą pieniądze. Na początku byłem zachwycony, telefonem, marką i wieloma innymi rzeczami, ale z tego co widzę to myślą standardowo po chińsku, a wiedzę o chińczykach mam dużą, bo mam z nimi kontakt na codzień(import z chin=cieżki chleb). Wydaje mi się, że nie tylko ja mam takie zdanie, że ten telefon nie jest już taką super odskocznią od markowych smartfonów, bo w momencie premiery tak właśnie było kiedy ogłosili jego cene i moża było go mieć za 1200 zł.
 3. Nie sprzedaję w europie, bo nie ma dystrybucji. Ale zrobili wersje europerjską lte raczej nie po to żeby sprzedawać je w chinach.
 4. Już od długiego czasu cały czas obserwuje MI4 i odkąd dowiedziałem się, ze ma wyjść wersja z FDD postanowiłem na nią poczekać. No i wreszcie się pojawiła, ale ku mojemu niepozytywnemu zaskoczeniu, telefon jest dostępny na ibuygou.com tylko w kolorze białym i z pamięcią 16GB. Wiecie może dlaczego tak jest ? Skąd taka polityka firmy Xiaomi ? Dlaczego nie oferują odrazu pełnej oferty telefonów ? Jest to dla mnie dziwne i niezrozumiałe, ponieważ jak oglądałem Chińską prezentacje tego modelu, byłem zachwycony jego parametrami, jakością wykonania i przede wszystkim ceną. A teraz zamieniło się to w rozgoryczenie, ponieważ cena już nie jest w ogóle konkurencyjna a tak naprawdę to nie ma jeszcze wersji 64GB w kolorze czarnym. Jak się pojawi, to podejrzewam, że cena będzie na poziomie 550$ co przy dzisiejszym kursie dolara daje kwotę około 2000 zł, nie mówiąc już o kosztach wysyłki oraz ewentualnej możliwości zapałacenia VAT jeśli przesyłka nie przejdzie przez urząd celny. No i gdzie w tym momencie szukać pozytywnych aspektów posiadania tego telefonu ? Przy założeniu, ze prowadzę działalność gospodarczą i np przy zakupie Nexusa 5 z FV za kwotę 1300 zł, telefon ten w ogólnym rozrachunku kosztował mnie będzie około 900 zł. Nie sądzicie, że Xiaomi trochę przegina z cenami, jeśli chodzi o rynek europejski ? Ma ktoś może jakieś konkretniejsze informacje na temat wersji 64GB w kolorze czarnym ? Kiedy ona się pojawi ? Ile będzie kosztowała ? I czy sądzicie, że w dalej jest to telefon konkurencyjny, przecież w przypadku awarii, uszkodzenia pojawiają się dużo większe problemy niż przy oferowanych modelach na polskim rynku ? Pozdrawiam
 5. To skąd takie ceny, bo chyba jeszcze podróbek nie zdążyli zrobić ? A na jakiej stronce jest w tych cenach o których mówisz ?
 6. Witam, Znalazłem dziś na alibabie Mi-3 : http://www.alibaba.com/product-detail/O ... 87473.html http://www.alibaba.com/product-detail/O ... 27438.html Jaka jest szansa, że te telefony są oryginalne ? Bo różnica cenowa znaczna.
×
×
 • Create New...