Jump to content

kondi50

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About kondi50

 • Rank
  Nowy
 1. W takim razie proszę o linka, w cenie sugerowanej przez xiaomi chętnie go kupie.
 2. No i to już przekreśliło moją decyzje o kupnie tego telefonu, chociaż czekałem na niego przez kilka miesięcy. W takim razie po co oni chwalą się tym, że telefon będzie krecił filmy w 4k ? Przecież, w pojemności 16gb przy założeniu, ze połowa to system i podstawowe aplikacje, to będę mógł sobie nagrać 5min filmu. Dzięki, w takim razie wyprowadziłeś mnie z błędu. Myślałem, ze to specjalnie na rynek europejski. No tak do końca to nie jest nowość, bo ten telefon pojawił się dobre kilka miesięcy temu, zrobili wersje z fdd i chcą zarobić jak by to była prepiera nowego modelu. No i zgadza
 3. Nie sprzedaję w europie, bo nie ma dystrybucji. Ale zrobili wersje europerjską lte raczej nie po to żeby sprzedawać je w chinach.
 4. Już od długiego czasu cały czas obserwuje MI4 i odkąd dowiedziałem się, ze ma wyjść wersja z FDD postanowiłem na nią poczekać. No i wreszcie się pojawiła, ale ku mojemu niepozytywnemu zaskoczeniu, telefon jest dostępny na ibuygou.com tylko w kolorze białym i z pamięcią 16GB. Wiecie może dlaczego tak jest ? Skąd taka polityka firmy Xiaomi ? Dlaczego nie oferują odrazu pełnej oferty telefonów ? Jest to dla mnie dziwne i niezrozumiałe, ponieważ jak oglądałem Chińską prezentacje tego modelu, byłem zachwycony jego parametrami, jakością wykonania i przede wszystkim ceną. A teraz za
 5. To skąd takie ceny, bo chyba jeszcze podróbek nie zdążyli zrobić ? A na jakiej stronce jest w tych cenach o których mówisz ?
 6. Witam, Znalazłem dziś na alibabie Mi-3 : http://www.alibaba.com/product-detail/O ... 87473.html http://www.alibaba.com/product-detail/O ... 27438.html Jaka jest szansa, że te telefony są oryginalne ? Bo różnica cenowa znaczna.
×
×
 • Create New...