madhunt3r

Użytkownicy
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by madhunt3r

 1. Ta standardowa pierwszy raz mopowalem na mokro. To mówicie ze wziąć ta co jest pół na pół morko i sucho?
 2. Wiadomo ze nie zastąpi normalnego mopa jak sami myjemy, ale u mnie po nim zostały smugi na podłogach. Dobry bajer, ale lepiej nadaje się do odkurzania.
 3. Słabo mopuje. Tylko woda mopowalem pełno smug zostało po nim.
 4. Jutro będę testował mopowanie na mokro i tu rodzi się pytanie. Czy do pojemnika z woda mogę dolać płynu do podłóg, czy to musi być sama woda?
 5. To ja mam Polska oficjalna dystrybucje i wykrywa tylko 0017
 6. Pewnie wszystko zależy gdzie baza i jaka trasę od niej ma do danego pokoju. To nie wiem zmienię dzisiaj może jeszcze miejsce bazy. Ale to macie Polska dystrybucje i już nowy update? Pewnie stopniowo są dawane update.
 7. Wiec wystarczy poczekać na aktualizacje. Dzięki. Poza tym sprząta ok, tylko głupieje jak wysyłam go do danego pokoju. 3.5.3_0017 mam z polskiej dystrybucji i to jest najnowsza dla mnie aktualizacja. Czytałem ze już są nowsze. Coś poprawiaja w tej kwestii? I kiedy można oczekiwać dla pl dystrybucji?
 8. Ma trochę mniej ale troche to bezsensu bo jak daje całkowite sprzątanie mieszania to dobrze jeździ omija to co ma. A jak dam dane pomieszczenie to jak napotka po drodze coś nie umie ominąć, tylko całkowicie głupieje. Czy to soft może naprawić?
 9. Jak to jest ze jak uruchamiam odkurzanie całego domu to wszystko ładnie odkurza. Zaś jeśli kliknę mu ze ma jechać do sypialni to wariuje. Zamiast po prostu tam jechać, jeździ po salonie zawraca obija się o stół i w końcu nie dojeżdża do sypialni tylko szaleje.
 10. Są duże różnice między pierwsza generacja a druga? I czy wszystkie akcesoria typu filtry, szczotki itp dostępne na mi-home.pl będę pasować do drugiej generacji?
 11. Poratujcie Mam Miui 9. Przy wysłaniu mms ze standardowej aplikacji SMS, nic się nie dzieję, kręci kółko na środku "wysyłanie" i nic, kilka razy ponawiałem próby, ale teraz jedynie wyświetla mi się "Nie można wysłać wiadomości. Osiągnięto maksymalną ilość niewysłanych wiadomości MMS." Dodam, że nigdzie nie są te nie wysłane widoczne. Czyściłem cache aplikacji itp. I nadal ten komunikat. Konfiguracja poprawna. Otrzymywać mmsy otrzymuje bez problemu. Na Textra mmsy bez problemu wysyłają się. Ma ktoś jakiś pomysł, aby działało na standardowej aplikacji SMS?
 12. Po zmianie regionu na Wielka Brytania wyskakuje aktualiazcja Miui 9. Czy będzie pełne tłumaczenie, czy braki badz tylko angielski język?
 13. Czy jest oficjalna wersja miui 9.0 na 4x? badz czy jest andek 7?
 14. O co chodzi z ta nieszczęsna wibracja?
 15. @zbiecik jak bateria na mi6? Działa Ci android pay?
 16. Dziękuje za info. W takim razie bez sensu.
 17. No co w innych telefonach co używałem na androidzie to nie było takich oznaczeń
 18. Czyli obsługuje i rozumiem jest nawet ikonka jak jest hd voice w mi6?