Jump to content

madhunt3r

Użytkownicy
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About madhunt3r

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 05/29/1988

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli serwer xiaomi lezy. Troche mnie uspokoiliscie. Poczekam do jutra Dzięki!
 2. Do dnia dzisiejszego działało wszystko ok od prawie roku. Dzisiaj nagle zaczęły migać kontrolki ze nie połączony. Konfiguracja internetowa nie uległa zmianie próbuje zaś połączyć się od godziny na nowo i nic. Błąd przy 3 punkcie ze nie może połączyć urządzenia z siecią. Już nie mam pomysłu już wszystkiego próbowałem reset odkurzacza, rutera, łączenie z innego telefonu hotspoty i nic nie łączy. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić aby połączył z siecią?
 3. Ta standardowa pierwszy raz mopowalem na mokro. To mówicie ze wziąć ta co jest pół na pół morko i sucho?
 4. Wiadomo ze nie zastąpi normalnego mopa jak sami myjemy, ale u mnie po nim zostały smugi na podłogach. Dobry bajer, ale lepiej nadaje się do odkurzania.
 5. Słabo mopuje. Tylko woda mopowalem pełno smug zostało po nim.
 6. Jutro będę testował mopowanie na mokro i tu rodzi się pytanie. Czy do pojemnika z woda mogę dolać płynu do podłóg, czy to musi być sama woda?
 7. To ja mam Polska oficjalna dystrybucje i wykrywa tylko 0017
 8. Pewnie wszystko zależy gdzie baza i jaka trasę od niej ma do danego pokoju. To nie wiem zmienię dzisiaj może jeszcze miejsce bazy. Ale to macie Polska dystrybucje i już nowy update? Pewnie stopniowo są dawane update.
 9. Wiec wystarczy poczekać na aktualizacje. Dzięki. Poza tym sprząta ok, tylko głupieje jak wysyłam go do danego pokoju. 3.5.3_0017 mam z polskiej dystrybucji i to jest najnowsza dla mnie aktualizacja. Czytałem ze już są nowsze. Coś poprawiaja w tej kwestii? I kiedy można oczekiwać dla pl dystrybucji?
 10. Ma trochę mniej ale troche to bezsensu bo jak daje całkowite sprzątanie mieszania to dobrze jeździ omija to co ma. A jak dam dane pomieszczenie to jak napotka po drodze coś nie umie ominąć, tylko całkowicie głupieje. Czy to soft może naprawić?
 11. Jak to jest ze jak uruchamiam odkurzanie całego domu to wszystko ładnie odkurza. Zaś jeśli kliknę mu ze ma jechać do sypialni to wariuje. Zamiast po prostu tam jechać, jeździ po salonie zawraca obija się o stół i w końcu nie dojeżdża do sypialni tylko szaleje.
 12. Są duże różnice między pierwsza generacja a druga? I czy wszystkie akcesoria typu filtry, szczotki itp dostępne na mi-home.pl będę pasować do drugiej generacji?
×
×
 • Create New...