Elsenar

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Elsenar

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dolnośląskie

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi note 2 + Mi5

Recent Profile Visitors

333 profile views
 1. Witam Panowie jaki jest najbardziej optymalna wersja MiuiPolska, którą radzicie zainstalować? Aktualnie MIUI 8 - 6.8.18, zawiesza się niestety.
 2. Zrobione O dziwo nic nie spieprzyłem, dzięki ! ;]
 3. Dzięki za linki i porady, zabieram się do czytania
 4. Witam posiadam od 2tyg Mi5, właśnie odblokowałem bootloader za pomocą MiFlash Unlock. W jaki sposób zainstalować najnowszy soft miuipolska? Wystarczy poprzez update z paczki .zip? xiaomi.eu_multi_MI5_7.6.8_v8-7.0.zip - czy ta wersja jest stabilna?
 5. Panowie, szybkie pytanie http://en.miui.com/download-299.html Stable ROM czy Developer ROM lepszy?
 6. Witam Panowie podpowiedzcie proszę, koleżanka zakupiła z Alledrogo Mi5 z ROMem bez PL, czy może poprzez update wgrać globala? Jeżeli tak, to który? http://en.miui.com/download-299.html
 7. Slim... Jesteś za***isty Bardzo Ci dziękuje.
 8. Slim Mam TWRP, zassałem z: http://www.teamsuperluminal.org/ts-twrp-2-8-7-2-mi4c/ podpowiedz proszę jak je wgrać, mam paczkę .zip z 7.5.1 na telefonie.
 9. Za wcześnie się cieszyłem... Wywala mi błąd przy instalacji 7-5.1 czy muszę wgrać jakieś aktualizacje pośrednie poprzez update? Mam teraz MIUI 7 6.1.7 Czy może Miflash?
 10. Zrobione! Wielkie dzięki, właśnie wgrałem podaną przez Ciebię wersję, oczywiście nie obyło się bez komplikacji... musiałem uzyskać zgodę od Xiomi na odblokowanie bootloadera od Xiomi na odblokowanie bootloadera oficjalną drogą i dopiero wtedy dało radę Jeszcze raz, dzięki!
 11. Witam Panowie podpowiedzcie lub przekierujcie do prawidłowego wątku, jak wrócić do Miui 7 po ostatniej aktualizacji z MIUI 8, jest to w ogóle wykonalne? Dodam że nie mogę wejść do recovery :/ Zakładam że próba instalacji starszej wersji poprzez update nie ma sensu. Pobrałem już obraz stabilnej wersji xiaomi.eu_multi_MI4c_V7.5.4.0.LXKCNDE_v7-5.1.zip
 12. Jest Ktoś z Wrocławia lub okolic (do 30km) kto podejmie się odpłatnie zrobienia ROOT i BOOTLOADER na Mi4c? Wiadomość na priv proszę. Ja już nie mam sił ani czasu
 13. Witam chciałem zainstalować aktualizację, ale w recovery mam błąd update.zip signature veryfication failed... jakiś pomysł?
 14. Witam Panowie proszę bez opier... szukałem Można prosić o link (jeżeli istnieje)do najnowszej wersji PL V6.
 15. Acid mam już dość... wgrany najnowszy soft poprzez update.zip, wcześniej WHIPE ALL, wgrane cztery podstawowe aplikacje i 70% RAM zajęte...