Jump to content

luki82b

Użytkownicy
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi redmi note 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

luki82b's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Jak przejść z wersji rozwojowej xiaomi eu. 6.12.22 na tego stable ? Będą pojawiały się nowe aktualizacje ?
 2. Niemam żadnych grup kontaktów zrobionych. Dziwna sytuacja , próbowałem z kilkoma różnymi plikami a nadal jest dźwięk systemowy który miałem poprzednio.
 3. Robiłem tak , niestety mimo potwierdzenia o wybranym dźwięku jak ktoś do mnie dzwoni to gra melodia systemowa.
 4. Jest sposób na ustawienie ściagnietego dźwięku jako dzwonek telefonu "połączeń" poza tymi systemowymi ?
 5. Jedynie musisz zapytać sprzedającego czy ma odblokowany bootloader.
 6. Ja też nie mam, przechodziłem bez wipe i apka też zniknęła. Na portalu o tym kilka osób pisało między innymi użytkownicy mi4c. Na mi5 wiem że mają. Może za tydzień to poprawią i Bug związany z aparatem a dokładnie trybem poziomica, zamyka on apke odrazu.
 7. 1 godzinę temu, prawyskarland napisał: Aktualizacja bardzo mi przypadła do gustu. Rom robi się już bardzo samodzielny. Opcja powiadomień przy notatkach to super krok na przód. W Mi4c brakuje o i brakuje kontroli krawędzi. Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu TapatalJk Opcja krawędzi jest tylko gdzieś umknęła im w ustawieniach. Natomiast jak wpiszesz KRAW w wyszukiwarce na belce to ci znajdzie tą funkcję.
 8. Mi center masz na miejscu. Wejdz na portal miui i wypełnij sobie kartę zgłoszeniową. A na 100% będziesz miał fachową usługę.
 9. Zakupiłeś u sprzedawcy kasini70? Bo ja kupowałem u niego również około 2 msc temu i wszystko było ok. To co opisane w ofercie znajdowało się przesyłce jak i zainstalowane było w telefonie.
 10. U mnie wolnego miejsca było 10gb z kawałkien na początku z tego co pamiętam.
 11. Miui zabiera 1gb ramu a wolnej pamięci ok 11-12gb ci pozostaje.
 12. Gdzieś w tematach tez pisano o podobnym problemie ale nie pamiętam czy to było mi4c.Lipa, z tym charczeniem bo samemu nie sprawdzę czy to luz w głośniku. Patrząc u mnie że jest to na kilku romach więc może się okazać że to jakaś mechaniczna przyczyna. Druga sprawa to jak się puknie palcem w tylną obudowę to słychać brzęczenie, może optyka aparatu.
 13. Nie korzystałem niestety. Ale dziwny fakt tego charczenia, jak docisne z tyłu obudowy palcem lub mocniej tel. do ucha przycisnę to jest mniejsze ale to żadne rozwiązanie. Zmniejszenie głośności też nic nie daje.
 14. Ja mam to samo charczenie (mi4c), jak ktoś ma grubszy głos to charczy mocniej. Jest to irytujące aczkolwiek nie jest to chyba wina zepsutego głośnika, tylko jakieś zakłócenia tak mi się wydaje. Mam ten problem na trzech romach 6.1.21,6.4.21,6.5.5 i najnowszy również. A może i wina głośnika hmm.
 15. Też sobie ludzie je chwalą ja miałem kiedyś Polskiej firmy za 10zł i nie odbiegało niczym od tych znacznie droższych. Ale też zaliczyłem buble szklo-podobne i pieniądze poszły w śmieci.
×
×
 • Create New...