Jump to content

seler

Użytkownicy
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T Pro 6/128

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

seler's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. @Misiuu21 Po czyszczeniu pamięci usunie mi wszystkie statystyki snu, tętna itp? Czy jest jakaś kopia w chmurze? Już wcześniej chciałem wyczyścić pamięć ale mi szkoda tych statystyk.
 2. Niestety ciągle mi nie pokazuje kto dzwoni :/
 3. Po aktualizacji do 1 0 9 30 nie pokazuje mi nazwy kontaktu kiedy ktoś dzwoni, zamiast tego jest "połączenie przychodzące" W mi fit mam włączone pokazywanie nazwy, da się to naprawić?
 4. Mnie głównie chodziło o opcję zmiany czasu podświetlenia ekranu, której nie było na 1.0.5. Problem rozwiązany, zaktualizowała się w piątek do 1.0.9.
 5. Mam tak samo jak wyżej, mam 1.0.5 i pokazuje że jest najnowsze.
 6. @Kris304 Ja kupiłem właśnie w tym sklepie, osobiście mogę polecić. Gwarancja 2 lata.
 7. http://en.miui.com/thread-593058-1-1.html Testowałem, działa.
 8. To słabo przeszukałem forum :/ Jak będę mógł u kogoś znajomego to sprawdzę. Dzięki za odpowiedź. Edit Udało się przez przeglądarkę w telefonie po internecie z sieci.
 9. Próbuję od kilku dni wysłać prośbę o odblokowanie bootloadera, wpisuję kod z sms i wyskakuje mi komunikat po chińsku google tłumaczy to tak: Próbowałem z chińskiego proxy ale niestety strona się nie chce załadować. Co mam zrobić?
 10. Czy to normalne, że jakbym używał tel praktycznie nieprzerwanie to sot mi dobija do 8 9h a jak go odłożę i używam tylko okazyjnie do wykonania rozmowy, zajrzenie na chwilę do intermetu, przy czym sot wynosi aktualnie 1h40min i mam 20% a tel od naładowania ledwo 2 dni? Proces System Android ma aż 41% użycia. Dziwię się, bo na starym samsungu z baterią 7000mAh firmy zerolemon (kto używał ten wie że porządna firma) przy takim samym sporadycznym używaniu tel dochodził do 7 dni bez ładowania, a przy mocniejszym dociśnięciu 6h sot. Mam miui 8.2 global stable.
 11. Kupiłem jakieś najtańsze szkło za 4zł ponieważ uważam że wydawanie 50zł na nie to głupota, mam ten sam problem jak w droższych szkłach, że nie przylega na krawędziach przez zaokrąglenie ekranu. Istnieją w ogóle najzwyklejsze folie zamiast szkieł? Jak dla mnie to by było lepsze rozwiązanie niż szkło które dobrze nie przylega, pojawiła się nawet jakaś plamka pod nim i nie da się jej usunąć dociskając.
 12. https://www.aze.com.pl/pl/p/Telefon-Xiaomi-Redmi-4-32GB/773 To jest Redmi 4 Pro? Kupował ktoś stąd?
 13. Czarny to właśnie nie problem bo tak samo to na logikę wziąłem Muszę się dokładniej poprzyglądać temu złotemu żeby był bez ramek.
 14. A, czyli to nie problem. Jeszcze co do tych ramek czarnych na ekranie, zauważyłem że są w wersji złotej, w białej ich nie ma, a co z szarym i czarnym? Chciałem złoty ale strasznie mi się te ramki nie podobają.
 15. Kolejne pytanko, jako że nie mam gdzie sprawdzić tego tel przed zakupem to popatrzyłem na redmi 3 pro kolegi, to prawda że w aplikacji messenger nie ma dymków na tym telefonie?
×
×
 • Create New...