Paulo300

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Paulo300

 • Rank
  Użytkownik
 1. Dzięki, czyli lepiej rozglądać się za Yellightami. Mam 2 pasy i sprawują się świetnie.
 2. Czy ktoś z Was posiada żarówki Tradfri E27 z Ikei ? Mam kilka pytań: - jak się sprawują w użyciu ? - można je podpiąć pod Mi Home? Jeśli tak, to jako co, bo nazwy powyższej nie ma, tylko IKEA E27 White w 3 wariantach (serwer chiński) - jaka jest szansa że można nimi sterować za pomocą Google Assistant Dzięki za wszelkie informacje
 3. Wczoraj uruchomiłem sobie Xiaomi Gateway 2. Po wejściu do niej widziałem opcję z puszczaniem radia. Dziś kiedy chciałem się temu bliżej przyjrzeć tej opcji już nie mam ;( Mam tylko (jeśli przesunę palcem): uzbrojenie alarmu i sterowanie światłem. Gdzie tą opcją radiową się aktywuje, albo włącza ?
 4. Zrobiłem coś podobnego dla Taśmy Yeelight w Mi Home na serwerach chinskich. Zapala mi się taśma w odpowiednim czasie na ulubionym schemacie, a o 22-ej przełącza na tryb nocny (ciemniejszy).
 5. Coś chyba w tym jest, bo filmika na youtube od kakao12345 już nie ma
 6. Coraz bardziej zastanawiam się nad zakupem urządzeń smart do mieszkania. Zastanawiam się jednak czy jest możliwość doboru sprzętu w taki sposób by ustawić scenę: - gdy zachodzi słońce (zmierzch) włącz dane oświetlenie Rozumiem, że jest czujnik zmierzchowy, ale bardziej chodziło mi o integracją z pogodą gdzie jest konkretny i zmieniający się czas zachodu słońca. Ewentualnie czy w tym zwykłym czujniku można ustawić ustawić jakiś poziom zmierzchu ? Czy w takim przypadku musiałbym go wystawić na zewnątrz ? Jak to wytrzyma w warunkach zewnętrznych?
 7. Witajcie Czy ktoś z Was posiada rom miuipolska w wersji 10.2 i ma aktywnego assystenta google'a ?
 8. Paulo300

  Mi box 4

  Z huba mogę polecić Ugreena . Właśnie go zainstalowałem i ruszył od strzału. Przestał mnie dotykać problem słabego łącza wifi i problemu z odtwarzaniem video przez sieć po aktualizacji do oreo.
 9. Paulo300

  Android Oreo

  Informacyjnie tylko, może się komuś przyda. Wczoraj się trochę pobawiłem i okazuje się, że PLEX odtwarza pliki gdy mu zmniejszę jakość odtwarzanego źródła. Wskazywałoby na to, że sieć nie wydala. Sprawdziłem transfery na miboxie i są mocno zaniżone. Jednak gdy zmieniłem ustawienia sieci z DHCP na statyczne sytuacja się diametralnie zmieniła. Wciąż te wifi nie chodzi jak trzeba, ale już nie ma problemu z odtwarzaniem wysokiej jakości plików po sieci LAN. Pozostałych problemów nie uświadczyłem.
 10. Paulo300

  Android Oreo

  Ok dzięki, Poszukam sobie dziś w ustawieniach
 11. Paulo300

  Android Oreo

  U mnie po aktualizacji najważniejsza dla mnie aplikacja PLEX przestała odtwarzać pliki video z serwera NAS. Przed aktualizacją hulało aż miło. W tej chwili urządzenie dla mnie jest zbędne... Irytującą zmianą jest też, że w przypadku uruchamiania MiBox-a wzbudza tv, a przy włączonym telewizorze zmienia zaraz źródło sygnału na ten do którego jest podłączony. Można z tym żyć, ale póki co irytuje.
 12. Witajcie Jak u was telefon nagrywa filmiki video ? Chodzi mi tutaj o jakość dźwięku, bo nie wiem czy to wina softu czy jest to sprzętowy problem. Nagrywając jakiekolwiek video przy odtworzeniu mam straszne przestery. Liczyłem, że update'y coś pomogą, ale widzę że niestety, Aktualnie posiadam MIUI8.3 - 7.3.2 (rozwojowa) U Was też jest ten problem ?
 13. O to chodziło. Dziękuję bardzo. Można temat zamknąć
 14. Witajcie Przed chwileczką udało mi się wgrać naszego ROM-a (xiaomi.eu_multi_HM4Pro_7.1.12_v8-6.0.zip) oraz dodatki (Dodatki_MIUIPolska_30072016-lpmm.zip). Wszystko przebiegło bez problemu. Jednak przy uruchomieniu aparatu mam komunikat: "Zamontuj pamięć wewnętrzną USB przed użyciem" Czy ktoś się z tym problemem spotkał? Jak go rozwiązać? Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc