Jump to content

Kozdrobot

Użytkownicy
 • Posts

  94
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kozdrobot's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

9

Reputation

 1. Czy macie problem z animacjami? Jak dla mnie niezbyt płynnie działa 12 stable.
 2. Czy ktoś z Was ma problem z aplikacją anydesk i team viewer? dopiero od niedawna mam xiaomi.eu beta i co chwilę wywala mi błąd i rozłącza połączenie. Zwłaszcza na sieci mobilnej. Wywala komunikat error ssl_1408f119... Szukam wszędzie po internecie co to oznacza i nic konkretnego nie mogę znaleźć. Nie używałem anydeska na globalu, ale używałem team viewer i po instalacji xiaomi.eu beta team viewer też przestał być używalny..zainstalowałem AD i to samo, kilka sekund i połączenie szlag trafia. o co może chodzić? szczerze to mam ochotę wrócić do globala, żeby się przekonać czy Anydesk i Team viewer na nim zadziałają. Ja tych apek używam regularnie i co rusz ze swojego kompa, który jest włączony gdy jestem w pracy coś kopiuję na telefon i z telefonu na kompa..
 3. Sorry za odkop, ale mógłbyś mi łopatologicznie wytłumaczyć po kolei komendy?
 4. @mAsHER @typy Mam ten sam problem.. cały czas włazi mi do mi recovery.. Jaki jest w końcu prawidłowy ciąg komend żeby wgrać twrp? Mam obecnie global miui 12 i androida 10. BL mam odblokowany..
 5. Mam to samo, poradziłeś sobie jakoś z tym problemem? Przyznam, że jest to wkurzające... Myślałem że naprawdę będzie telefon dobrze działać, a tu zonk. U mnie z reguły samo się odwiesza. Teraz zaś zawiesza mi się apka Whatsapp w okienku.
 6. @Pawelzkrk i co poprawiło się coś? Ja mam tą samą sytuację w mi 9t... Nie działa ani ustawienie 50 Hz, ani 60, ani auto... Bez sensu trochę to..
 7. Czy ten rom będzie odpowiedni jeśli mam MIUI 10 PFJMIXM? Mam rom global... Czy jeśli zainstaluje przez recovery to stracę wszystkie dane?
 8. Jaka jest najnowsza wersja miui? Warto aktualizować? Ja wciąż siedzę na 10.3.11 i jakoś obawiam się instalować coś nowszego żeby nie zepsuć.. póki co wszytko działa ok.. jedyny problem to dropy fps przy nagrywaniu full hd 30 fps... Nawet do kilkunastu fps spada. Czy te nowe miui to poprawiają?
 9. Hej, dlaczego moje filmy mają zmienny framrate zamiast stałych 30/60 fps w Full HD? Te dropy do kilkunastu fps są denerwujące przez co nagrywane filmy momentami lagują. Da się to jakoś ogarnąć? Mam miui global 10.3.11 stable Open camera też nagrywa zmienny framrate i nie da się tego zmienić.
 10. Mamy pandemię, a Wy podważacie sens odkażania smartfona gdzie wszyscy o tym trąbią.
 11. Z jakiej racji? Prosiłem o odpowiedź kolegów z forum, a Ci krytykują, że ja chcę odkażać telefon. Wiadomości nie śledzicie? Zalecane jest czyszczenie telefonu więc pytam czy można to robić izopropylem, nic więcej. A dostałem szereg pytań po co ja to chce robić. @dzidexx chodzę do pracy, dotykam różnych rzeczy i choć myję ręce to kto wie co mam później na telefonie.. kładę też go na biurku. Mam go trzymać w siatce?
 12. Według moich informacji trąbią wszędzie, że telefon przenosi masę zarazków, wirusów i także jego należy dezynfekować. Z tego co wiem to ten wirus żyje też na powierzchniach przedmiotów dość długo.
 13. @dzidexx w dobie pandemii to jest wręcz wskazane.. dlatego proszę ustosunkować się do mojego pytania, a nie rozkminiać po co ja to chce robić. Potrafi ktoś na to odpowiedzieć?
 14. Dzień dobry, czy do odkażania ekranu w mi 9t mogę używać alkoholu izopropylowego 70%? Czy nie uszkodzę w ten sposób powłoki oleofobowej?
 15. Nie wiem co Wam tam zwolniło. Ja mam 10.3.1 i śmiga szybko, no może raz się zaciął, ale tak było wcześniej przed aktualizacją. Bateria nawet ciut lepiej.
×
×
 • Create New...