Kozdrobot

Użytkownicy
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About Kozdrobot

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kozdrobot

  RN5 - Oficjalna aktualizacja do Android Pie

  No to chyba nie czytałeś zbyt dokładnie. Niezależnie od ustawień, mam obecnie zwiększony kontrast ustawiony, ale tak jest na automatycznym też i na standardowym. Tryb czytania mam po 22 ustawiony także to nie to.
 2. Kozdrobot

  RN5 - Oficjalna aktualizacja do Android Pie

  Gdzie ta opcja jest ? Może coś niechcący włączyłem. No ale jestem teraz w ciemnym pomieszczeniu i niebieski jest blady. Pozostałe kolory też. Czasem w ciemnym pomieszczeniu jest granatowy więc nie wiem czy to jest to
 3. Kozdrobot

  RN5 - Oficjalna aktualizacja do Android Pie

  Chłopaki zauważyłem dziwną rzecz. Mam wrażenie jakoby kolorystyka wyświetlacza zmieniała się w bardzo losowych momentach. Niekiedy elementy niebieskie są jasnoniebieskie i pozostałe kolory są wtedy wyblakłe, niekiedy robią się wręcz granatowe i inne kolory są wtedy ciemniejsze, bardziej wyraziste. Dzieje się tak niezależnie od ustawień kolorystki i kontrastu wyświetlacza, a także auto/stałej jasności. Nie znalazłem też zależności między tym zjawiskiem, a poziomem naładowania baterii. Oczy mnie nie mylą niestety. Nawet przy kontraście standardowym gdzie biel jest ocieplona występuje ten efekt. Dziwne jest to, że nie potrafię ustalić od czego to zależy i w jakich momentach to występuje.
 4. Kozdrobot

  RN5 - Oficjalna aktualizacja do Android Pie

  No ja mam inne doświadczenia. U mnie i tak pada wieczorem, ale sot mam zwykle między 6:30, a 8 h. W zależności od tego jaką jasność, jak używam , jak zasięg sieci, czy używam wifi.
 5. Kozdrobot

  RN5 - Oficjalna aktualizacja do Android Pie

  @densano jedyne co zauważyłem to, że suwak potrafi ześwirować, ale nie zauważyłem, żeby też sama auto jasność odwalała manianę. Następna sprawa. Czasem zdarza się, że mam ustawione na przykład 20% jasności i po odblokowaniu telefonu telefon rozjaśnia się od minimalnej do tych 20% , nawet mimo wyłączonej auto jasności. Trochę to dziwne, ale idzie z tym żyć.
 6. Kozdrobot

  RN5 - Oficjalna aktualizacja do Android Pie

  Nie wiem z czym problem? U mnie działa ok. Bardzo rzadko się gubi.
 7. Kozdrobot

  RN5 - Oficjalna aktualizacja do Android Pie

  No to słabo. Moim zdaniem to powinno być na 1 miejscu i tak było fabrycznie. Żeby zmienić głośność dzwonka trzeba specjalnie wchodzić w 3 kropki i tam dopiero to jest.
 8. Kozdrobot

  RN5 - Oficjalna aktualizacja do Android Pie

  Gdzie ? Nie widzę tam takiej opcji albo źle się zrozumieliśmy.
 9. Kozdrobot

  RN5 - Oficjalna aktualizacja do Android Pie

  Chłopaki jest problem. Dlaczego po naciskaniu klawiszy głośności pojawia się na 1 miejscu regulacja głośności multimediów zamiast dzwonków? To się gdzieś zmienia?.wydaje mi się, że przedtem miałem klawisze głośności regulowały głośność dzwonka. Mam to najnowsze miui.
 10. Kozdrobot

  RN5 - Oficjalna aktualizacja do Android Pie

  Robiłeś factory reset po zainstalowaniu aktualizacji? Ma już ktoś ten system? Jak bateria, trzymanie apek w tle, wielozadaniowość? Nic się nie wykrzacza.?
 11. Kozdrobot

  Czas pracy na baterii

  Popłynąłeś trochę. Na wifi i przy przyciemnionym ekranie to tak, na LTE ledwo 6-7 godzin wyciągam..
 12. Kozdrobot

  Czas pracy na baterii

  Mam mieszane odczucia co do tego telefonu... Sytuacja wygląda tak - jeśli się telefon zrestartuje, usunie apki z pamięci i używa normalnie tak jak zawsze to potrafi osiągnąć nawet 8 - 9.5 h gdzie większość czasu to LTE. Jeśli telefon działa już jakiś czas to w takim samym użytkowaniu maks dot z bidą dobija do 7 h... Niezrozumiałe jest to dla mnie bo codziennie mniej więcej podobnie używam telefonu. Włączam te same apki bo mam swoje rytuały. Teraz na przykład po 2 ładowaniu i nie wyłączaniu telefonu zeszło mi ze 100 do 90% i mam ledwo 43 minuty sot, a zwykle było ponad godzinę nawet czasu pracy na ekranie. Codziennie jestem w tych samych miejscach i jest mniej więcej ten sam zasięg co zawsze. Kłódki mam tylko na 2 komunikatorach i apce mailowej
 13. Kozdrobot

  mi-home.pl - opinie

  Dobry sklep poznaje się nie po tym jak sprzedaje sprzęt tylko jak go reklamuje. Dlatego zdecydowałem się utworzyć wątek bo widzę. Póki co jestem zadowolony. Bez problemu wymienili mi power bank na nowy i to się chwali. Wiadomo, że takich rzeczy raczej się nie naprawia więc cóżby innego mieli zrobić, ale jednak sprawa rozwiązana dość szybko i pozytywnie.
 14. Kozdrobot

  mi-home.pl - opinie

  Witam. Zakładam nowy wątek odnośnie oficjalnego sklepu xiaomi w Polsce mi home Zakupiłem u nich power bank xiaomi 2 10000 mah w wersji czarnej. pierwszy przyszedł do mnie wadliwy - rozklejony był na tej ściance z napisami. Sklep wziął na klatę i wymienił na nowy - ten już jest sprawny i cacy - bardzo szybka wymiana tak więc brawo. Zachęcam do pisania opinii o tym sklepie.
 15. Kozdrobot

  ProLine - opinia

  Nie chciałem tego robic, ale zmusili mnie do tego. Choć kilka osób to obejrzy i się zastanowi