Jump to content

Kozdrobot

Użytkownicy
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About Kozdrobot

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Pawelzkrk i co poprawiło się coś? Ja mam tą samą sytuację w mi 9t... Nie działa ani ustawienie 50 Hz, ani 60, ani auto... Bez sensu trochę to..
 2. Czy ten rom będzie odpowiedni jeśli mam MIUI 10 PFJMIXM? Mam rom global... Czy jeśli zainstaluje przez recovery to stracę wszystkie dane?
 3. Jaka jest najnowsza wersja miui? Warto aktualizować? Ja wciąż siedzę na 10.3.11 i jakoś obawiam się instalować coś nowszego żeby nie zepsuć.. póki co wszytko działa ok.. jedyny problem to dropy fps przy nagrywaniu full hd 30 fps... Nawet do kilkunastu fps spada. Czy te nowe miui to poprawiają?
 4. Hej, dlaczego moje filmy mają zmienny framrate zamiast stałych 30/60 fps w Full HD? Te dropy do kilkunastu fps są denerwujące przez co nagrywane filmy momentami lagują. Da się to jakoś ogarnąć? Mam miui global 10.3.11 stable Open camera też nagrywa zmienny framrate i nie da się tego zmienić.
 5. Mamy pandemię, a Wy podważacie sens odkażania smartfona gdzie wszyscy o tym trąbią.
 6. Z jakiej racji? Prosiłem o odpowiedź kolegów z forum, a Ci krytykują, że ja chcę odkażać telefon. Wiadomości nie śledzicie? Zalecane jest czyszczenie telefonu więc pytam czy można to robić izopropylem, nic więcej. A dostałem szereg pytań po co ja to chce robić. @dzidexx chodzę do pracy, dotykam różnych rzeczy i choć myję ręce to kto wie co mam później na telefonie.. kładę też go na biurku. Mam go trzymać w siatce?
 7. Według moich informacji trąbią wszędzie, że telefon przenosi masę zarazków, wirusów i także jego należy dezynfekować. Z tego co wiem to ten wirus żyje też na powierzchniach przedmiotów dość długo.
 8. @dzidexx w dobie pandemii to jest wręcz wskazane.. dlatego proszę ustosunkować się do mojego pytania, a nie rozkminiać po co ja to chce robić. Potrafi ktoś na to odpowiedzieć?
 9. Dzień dobry, czy do odkażania ekranu w mi 9t mogę używać alkoholu izopropylowego 70%? Czy nie uszkodzę w ten sposób powłoki oleofobowej?
 10. Nie wiem co Wam tam zwolniło. Ja mam 10.3.1 i śmiga szybko, no może raz się zaciął, ale tak było wcześniej przed aktualizacją. Bateria nawet ciut lepiej.
 11. Jeśli nie był robiony full wipe to zalecam to zrobić :-) podejrzewam, że coś nie zagrało do końca przy aktualizacji i stąd problemy
 12. No to chyba nie czytałeś zbyt dokładnie. Niezależnie od ustawień, mam obecnie zwiększony kontrast ustawiony, ale tak jest na automatycznym też i na standardowym. Tryb czytania mam po 22 ustawiony także to nie to.
 13. Gdzie ta opcja jest ? Może coś niechcący włączyłem. No ale jestem teraz w ciemnym pomieszczeniu i niebieski jest blady. Pozostałe kolory też. Czasem w ciemnym pomieszczeniu jest granatowy więc nie wiem czy to jest to
 14. Chłopaki zauważyłem dziwną rzecz. Mam wrażenie jakoby kolorystyka wyświetlacza zmieniała się w bardzo losowych momentach. Niekiedy elementy niebieskie są jasnoniebieskie i pozostałe kolory są wtedy wyblakłe, niekiedy robią się wręcz granatowe i inne kolory są wtedy ciemniejsze, bardziej wyraziste. Dzieje się tak niezależnie od ustawień kolorystki i kontrastu wyświetlacza, a także auto/stałej jasności. Nie znalazłem też zależności między tym zjawiskiem, a poziomem naładowania baterii. Oczy mnie nie mylą niestety. Nawet przy kontraście standardowym gdzie biel jest ocieplona występuje t
 15. No ja mam inne doświadczenia. U mnie i tak pada wieczorem, ale sot mam zwykle między 6:30, a 8 h. W zależności od tego jaką jasność, jak używam , jak zasięg sieci, czy używam wifi.
×
×
 • Create New...