Kozdrobot

Użytkownicy
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About Kozdrobot

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mamy pandemię, a Wy podważacie sens odkażania smartfona gdzie wszyscy o tym trąbią.
 2. Z jakiej racji? Prosiłem o odpowiedź kolegów z forum, a Ci krytykują, że ja chcę odkażać telefon. Wiadomości nie śledzicie? Zalecane jest czyszczenie telefonu więc pytam czy można to robić izopropylem, nic więcej. A dostałem szereg pytań po co ja to chce robić. @dzidexx chodzę do pracy, dotykam różnych rzeczy i choć myję ręce to kto wie co mam później na telefonie.. kładę też go na biurku. Mam go trzymać w siatce?
 3. Według moich informacji trąbią wszędzie, że telefon przenosi masę zarazków, wirusów i także jego należy dezynfekować. Z tego co wiem to ten wirus żyje też na powierzchniach przedmiotów dość długo.
 4. @dzidexx w dobie pandemii to jest wręcz wskazane.. dlatego proszę ustosunkować się do mojego pytania, a nie rozkminiać po co ja to chce robić. Potrafi ktoś na to odpowiedzieć?
 5. Dzień dobry, czy do odkażania ekranu w mi 9t mogę używać alkoholu izopropylowego 70%? Czy nie uszkodzę w ten sposób powłoki oleofobowej?
 6. Nie wiem co Wam tam zwolniło. Ja mam 10.3.1 i śmiga szybko, no może raz się zaciął, ale tak było wcześniej przed aktualizacją. Bateria nawet ciut lepiej.
 7. Jeśli nie był robiony full wipe to zalecam to zrobić :-) podejrzewam, że coś nie zagrało do końca przy aktualizacji i stąd problemy
 8. No to chyba nie czytałeś zbyt dokładnie. Niezależnie od ustawień, mam obecnie zwiększony kontrast ustawiony, ale tak jest na automatycznym też i na standardowym. Tryb czytania mam po 22 ustawiony także to nie to.
 9. Gdzie ta opcja jest ? Może coś niechcący włączyłem. No ale jestem teraz w ciemnym pomieszczeniu i niebieski jest blady. Pozostałe kolory też. Czasem w ciemnym pomieszczeniu jest granatowy więc nie wiem czy to jest to
 10. Chłopaki zauważyłem dziwną rzecz. Mam wrażenie jakoby kolorystyka wyświetlacza zmieniała się w bardzo losowych momentach. Niekiedy elementy niebieskie są jasnoniebieskie i pozostałe kolory są wtedy wyblakłe, niekiedy robią się wręcz granatowe i inne kolory są wtedy ciemniejsze, bardziej wyraziste. Dzieje się tak niezależnie od ustawień kolorystki i kontrastu wyświetlacza, a także auto/stałej jasności. Nie znalazłem też zależności między tym zjawiskiem, a poziomem naładowania baterii. Oczy mnie nie mylą niestety. Nawet przy kontraście standardowym gdzie biel jest ocieplona występuje ten efekt. Dziwne jest to, że nie potrafię ustalić od czego to zależy i w jakich momentach to występuje.
 11. No ja mam inne doświadczenia. U mnie i tak pada wieczorem, ale sot mam zwykle między 6:30, a 8 h. W zależności od tego jaką jasność, jak używam , jak zasięg sieci, czy używam wifi.
 12. @densano jedyne co zauważyłem to, że suwak potrafi ześwirować, ale nie zauważyłem, żeby też sama auto jasność odwalała manianę. Następna sprawa. Czasem zdarza się, że mam ustawione na przykład 20% jasności i po odblokowaniu telefonu telefon rozjaśnia się od minimalnej do tych 20% , nawet mimo wyłączonej auto jasności. Trochę to dziwne, ale idzie z tym żyć.
 13. Nie wiem z czym problem? U mnie działa ok. Bardzo rzadko się gubi.
 14. No to słabo. Moim zdaniem to powinno być na 1 miejscu i tak było fabrycznie. Żeby zmienić głośność dzwonka trzeba specjalnie wchodzić w 3 kropki i tam dopiero to jest.
 15. Gdzie ? Nie widzę tam takiej opcji albo źle się zrozumieliśmy.