Jump to content

matiasmovie

Użytkownicy
 • Posts

  197
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by matiasmovie

 1. Czyli QC w 4x to trochę sztuka dla sztuki?
 2. Chodzi ci, że masz stare tapety i chcesz je ustawić jako tapetę ekranu? wystarczy wrzucić gdziekolwiek np. do pamięci telefonu, a następnie wejść w ustawienia i tam Tapety, a następnie w zdjęcia lokalne. PS. to jest dział dla Redmi note 8 (bez pro)
 3. @JamCiTo to trafiłeś dobry sprzęt ja mieszkam w jednorodzinnym i mam tylko wifi w pokoju + coś tam ledwo łapie obok z domu wifi, a dongiel usb mam mniej niż metr przed sobą a i tak potrafi raz na jakiś czas na pół sekundy szarpnąć xD
 4. Zasięg jest mocno zależny od zaszumienia otoczenia, WiFi + bezprzewodowe myszki i klawiatury też sieją sygnał i mogą interferować z BT, ja mam słuchawki z metalowym pałąkiem i telefon z metalowym tyłem to już trochę pewnie zmniejsza zasięg, a jak się pojawię w centrum miasta i zapomnę wyłączyć WiFi to rwie mi audio na BT.
 5. a czy to, że animacja przytnie nie jest bardziej zależne od procka? xD
 6. Wydaje mi się, że musiałbyś mieć słuchawki z BT5.0, żeby wykorzystać lepszy zasięg
 7. Warto dopłacać do wersji 4GB czy 3GB wystarczy?? I czy jest sens dopłacać 50zł do 8T?
 8. @antekwars https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9814&idPhone2=9946
 9. gsmarena i w 8 i w 8T pokazuje 4.2 https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9814&idPhone2=9946 a tak co takiego złego, że będzie miał 4.2? BT jest o tyle dobre, że nawet jak masz akcesoria z BT5.0 i teleon z 4.2 to i tak zadziałają.
 10. Obecnie nie widzę jeszcze działu dla 8T, więc zapytam tutaj, czy Note 8 i 8T różnią się tylko NFC i wielkością podbródka? i czy 8 to taka troszkę nieoficjalna dystrybucja na Europę a 8t to już oficjalna?
 11. Macie jakieś sprawdzone szkła hartowane lub folie hybrydowe?
 12. 3dB to jest w przybliżeniu o 1/4 ciszej, nie wprowadzaj ludzi w błąd
 13. Powinien pokazać za pół roku czy działa, przeważnie skutki uboczne widać dopiero po kilku miesiącach od zalania
 14. Nie macie może ostatnio tak, że ubywa wam pakiet internetu pomimo, że z niego nie korzystacie, tylko z samego wifi?
 15. Nie wiem czy to ta aktualizacja czy w jakiejś poprzedniej, bo nie używam z byt często aparatu, ale mam wrażenie, że poprawiła się jakość dźwięku w wideo.
 16. nie zauważyłem za bardzo zmian, OTA Region PL, jeden bug jaki zauważyłem to że po aktualizacji musiałem wyłączyć telefon bo drainowało akusa, ale na razie wydaje się ok po zrobieniu tego
 17. tu masz wszystko opisane o miuipolska https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/
 18. @wicy nie używałem ale podobno fajne matowe ma 3mk.
 19. Ładowarka fiksuje albo kabel, jak możesz podłącz np. ten sam kabel pod usb w komputerze albo weź inną ładowarkę z innym kablem i sprawdź czy jest ok.
 20. mogli by zrobić po prostu nazwy w stylu Kolor 1,2,3,4 i ew. dać możliwość modyfikacji nazw wtedy zgadzałoby się
 21. @drago68 możesz, ważne tylko żeby zgadzała się wersja, np. ma telefon w wesji global to soft global, chyba że robisz przez OTA(automatyczne aktualizacje w ustawieniach) to nawet nie musisz się zastanawiać bo samo wie co instaluje
 22. miałem miesiąc i w miarę się spisywała, jedynie trzeba uważać żeby się nie podważyła bo jest oczywiście słabo naklejona, a tak to jak chcesz mieć coś taniego do naklejenia i nie potrzebujesz szkła to możesz pomyśleć o 3MK shield, bodajże dwie za 14zł i darmowa wysyłka w ich sklepie na allegro.
 23. Wejdź w ustawienia->zainstalowane aplikacje, kliknij na 3 kropki i pokaż wszystkie, poszukaj google, wejdź w zarządzanie miejscem i daj wyczyść wszystkie dane w sensie pojawiają się powiadomienia z Whatsup ale nie miga dioda? czy w ogóle nie ma powiadomień?
×
×
 • Create New...