Skocz do zawartości

pawelt

Użytkownicy
  • Postów

    466
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Treść opublikowana przez pawelt

  1. Mam propozycję spróbujcie tego modu aparatu z htc działa o wiele lepiej niż stockowy wg mnie jakość zdjęć też jest lepsza jak też bokeh działa świetnie, właściwie robię tylko w tym trybie zdjęci, wystarczy wskazać ręcznie który punkt ma wyostrzyć i zrobić zdjęcie. Fakt pisze że nie może rozpoznać obiektu na pierwszym planie ale i tak robi zdjęcie. Pisze że nie działa ten tryb ale próbowała je osoba mająca zdaje się redmi note 4 a tam nie ma 2 aparatów także u nas będzie ten tryb działał. http://en.miui.com/thread-584725-1-1.html
  2. Spotkałem się z czymś takim w samsungu znajomego. Po prostu bateria spuchła i naciskała na ekran.
  3. U mnie wszystko gra z Wifi sprawdzone na 1.11 na 3 routerach, także problem musi być spowodowany Twoimi ustawieniami routera. Może spróbuj najprostsze rozwiązanie czyli zrestartuj komórkę jak nie pomoże router.
  4. Twrp wyczyść wszystko, oprócz systemu, karty sd, pamięci wewnętrznej bo inaczej stracisz wszystkie np zdjęcia dokumenty itp, najważniejsze wyczyścić data.
  5. Sprawdź już jest dostępny
  6. A spróbuj wgrać go ponownie i sprawdź. Jak nie ruszyłeś data to powinno wrócić wszystko. Jak wywaliłeś data pozostaje liczyć na kopię w mi chmurze, jak nie wykonałeś kopii to pozostaje zabawa z czystym systemem i kopii w Google
  7. Trochę dziwna ta rejestracja ale możliwa. W apce naciskamy sing in. Wpisujemy nr telefonu bez +48 czysty nr. Potem wybieramy Polskę +48 hasło i naciskamy dalej, dostajemy sms kod i lecimy do ustawień. Proste nie....
  8. Co do xiaomi yeelight lepiej zainstalować apkę yeelight ma więcej opcji niż home.
  9. @up Twrp i instalacja nie wiem w czym problem.
  10. Z wersji stabil na betę i odwrotnie zalecana jest full wipe czyli czysta instalacja. Kiedyś wrzuciłem stabil na betę i miałem błędy.
  11. Roaming może być też krajowy. A nawet misi być w Viking bo to wirtualny operator.
  12. Mam pytanie czy ten rom jest eu miui. Bo mi wychodzi, że tak ale jest to też "stabil", co mnie zbija z tropu. http://en.miui.com/thread-733928-1-1.html Chciałbym go wgrać ale wyczytałem , że trzeba go wgrać jako świeży czyli z wipe data co oznacza wywalenie wszystkiego.
  13. No cóż wykazujesz, że liczy się dobry sprzęt a nie oko i znowu powołujesz się na kogoś. Może masz jakieś swoje doświadczenia z aparatami które tak zawzięcie krytykujesz.
  14. Dodam coś od siebie. Lubię dyskusje ale jak ktoś cos krytykuje niech opiera się na swoim doświadczeniu a nie testach innych. Z aparatem foto nieważne jakim jest problem nie sprzętu ale człowieka. Jak ktoś kupuje aparat za powiedzmy 2 tys i myśli że od razu będą super fotki, to właśnie wywalił kasę w błoto. Jak umiesz robić zdjęcia wystarczy ci nawet kompakt chociaż się umęczysz, a jak nie umiesz robić, to tez się umęczysz na lustrzance a zdjęcia będą denne co oczywiście zostanie ogłoszone wszem i wobec. Idealny test aparatu powinny robić osoby które mają pojęcie o fotografii a nie o pisaniu recenzji.
  15. To była stara podpowiedź ale zaraz po wprowadzili jednak ograniczenia 70h. Apropo będzie na pewno MIUI 9 na redmi pro
  16. Mi łączy bez pytania za każdym razem z redmi pro.
  17. Dziwne niestety musisz postawić na nowo system coby nie było mój zrzut ekranu z 7.6.10
  18. Raczej zmienić domyślny program do odtwarzania muzyki. Tutaj może być problem z iPhone bo jednak te 2 firmy nie za bardzo się lubią. I nie zawsze chińskie rzeczy dają pełną współpracę z ios. Chociaż mi w aplikacji pokazuje wszystkie playery jakie mam zainstalowane do wyboru.
  19. To fakt niektóre słuchawki tak się zachowują ale nie wszystkie. Nie sprawdzałem czy to zależy od wersji bluetooth czy od modułu. Ale w 80% u mnie nie ma problemu.
  20. Mi home jest to główna apka Xiaomi do zarządzania właściwie wszystkimi Mi urządzeniami oprócz komórek. Po sparowaniu z urządzeniem w tej apce pojawia się plugin za pomocą którego można zarządzać urządzeniem Xiaomi. Logujemy się jak do konta xiaomi A dlaczego nie działa mikrofon bo trzeba go włączyć albo w Mihome albo w roidmi driver. Jest na pewno poniżej taka opcja. Jak też można ustawić własny program do muzyki. Ja tak mam jak nie jest włączone roidmi. Ale nic ja tak robiłem instalka roidmi driver, sparowanie potem uruchomienie w mi home sprawdzenie, że działa, wywaliłem roidmi driver. I teraz działa bez problemu.
  21. Być może to ta aktualizacja ale jak masz MI home to tam możesz zmieniać wszystko w roidmi. Ja mam pełny dostęp a roidmi driver wywaliłem i jak coś trzeba zmieniam w MI home
  22. Jaka aplikacja bo jak roidmi driver z gp to wywal ją i używaj mi home. Mam oryginał 2s i podróbę Gocomma Roidmi 2S, co ciekawe i jedna i druga zgłosiła mi się w mi home, także wywaliłem tą apkę roidmi (tez co chwila zgłaszała błąd zatrzymania) i korzystam z wtyczek w mi home. Czyli jest to podróba tylko sygnowana przez Gocomma, ale na częściach od Xiaomi bo inaczej mi home nie widziałby podróby, albo jest ona idealną podróbą.
  23. Może spróbuj wgrać najnowszy miui eu 7.6.10 u mnie usługi xiaomi są daleko na liście ok 1%
  24. Trochę niepotrzebnie robią podział na chińską i angielską wersję, bo i tak w MI home jest plugin po angielsku jak się wybierze angielski w mi home.
  25. Mam jedno I drugie praktycznie niczym się nie różnią
×
×
  • Dodaj nową pozycję...