Jump to content

grathon

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About grathon

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Dźwięk z głośnika brzmi jak by był przesterowany. I na 95% również zaczęło się to po aktualizacji. Soft 11.0.4.0. Wcześniej po zakupie było dobrze. Przełączanie na głośnomówiący i powrót, nic nie daje.
 2. Witam, mam problem z głośnikiem rozmów. Ostatnio podczas rozmów trzeszczy, jakby charczał. Również spadła głośność. Jest bardzo cichy. Co może być przyczyną?
 3. Witam, jako że mój 3S umarł (po zalaniu deszczem, naprawa nie opłacalna) kupiłem 4X. Czy ten rom jest dobry? I mam pytania. 1. Czy to normalne, że odblokowanie palcem trwa ok 1,5s? W 3S dotykałem i w tym samym czasie się odblokowywał. 2. Gdzie zmienić ustawienia diody powiadomień? Podczas ładowania, świeci na biało. W 3S zmieniała kolor w zależności od stopnia naładowania. 3. Wam też się szybko grzeje? Podczas gry w prostą grę, plecki w okolicach aparatu szybko się nagrzewają. Wg systemowego termometru do 37'C.
 4. Pewnie że honorowo. Podczas geocachingu, wtedy próbowałem dostać się do zasypanego bunkra Poleży w szufladzie, może kiedyś odpali. I pójdę za Twoja sugestią. Rozważę 4X, jednak Redmi Note 4 jest za 1kPLN.
 5. Witam, Złożyłem telefon, ale nie startuje. Po podłączeniu ładowarki nic się nie dzieje. Z ładowarką też nie chce się włączyć. Komputer też go nie widzi. Jeszcze cos spróbować? To co? Pewnie szrot. I kolejny do szuflady.
 6. Witam, W serwisie się nie martwię, normalnie powiem ze był zalany, i chcę naprawy, ale jak mówisz - nie opłacalne. Więc pewnie temat zostawię. Jak wrócę z pracy, to spróbuję go włączyć, jak nie wstanie, to podłączę ładowarkę. Może przez to wydzielanie gorąca bateria się rozładowała (w momencie zalania miała 90%) i po podłączeniu do ładowania może wstanie.
 7. Witam, Wczoraj złapała mnie ulewa. Telefon w kieszeni, ale przesiąkło przez spodnie (10 min przed wejściem do domu działał). W domu wyciągam telefon, był cały mokry, i wyłączony. Góra telefonu gorąca. Wsadziłem do ryżu, i znalazłem na YT filmik jak rozebrać obudowę. Obudowa zdjęta, było trochę wody (były ewidentne krople wody, nie wilgoć) Strasznie nagrzała się płytka nad baterią. 2 godziny suszarka dmuchała zimnym powietrzem. Całą noc w ryżu bez obudowy. Nie posiadam małych śrubokrętów, aby rozkręcić baterię. Dziś rano telefon zimny. Nie włączałem go. I pytania: 1. Jak oceniaci
 8. Witam, Mam takie problemy. Telefon kupiony 28 stycznia 17. Wtedy aktualizowany do 7.5.8.0. Teraz do 8.2.5.0 1. Przykład, dzwoniłem do kogoś, po rozmowie, na ekranie zostawiłem listę połączeń i zablokowałem. Następnie, ktoś do mnie dzwoni, wibracja, dzwonek jest, ale na wyświetlaczu widzę spoją tapetę, a nie kto dzwoni. Muszę odblokować telefon palcem, na wyświetlaczu pojawia się lista połączeń (telefon nadal dzwoni) nacisnąć "wróć", lista połączeń się zamyka i pojawia się połączenie przychodzące. Nigdy nie zdarzyło się to, gdy zablokowałem telefon na ekranie głównym. Tylko jak z
 9. Witam, Tel kupiony w sobotę, 28.01. Aktualizowany do MIUI8. Wersja systemu 6.0.1. Po włączeniu miał 82% naładowania. Telefon doładowałem przez 15 minut, przed jazdą na rowerze. Bałem się że padnie przez 2 godziny jazdy. Poniedziałek/wtorek czas rozmów ok 3-4godzin (gdzie znaleźć licznik rozmów?) I to są moje wyniki. Proszę o ocenę Zasięgi sieci różne, w domu znacznie gorszy, w pracy 800m od BTS Plusa. Co widać po jasnych zielonych polach. Na wykresie widać, że aktualizacja wciągnęła sporo baterii. Więc pewnie dziś bym miał z 18% nie 9% baterii. Niestety nie widać ile GPS zjadł,
 10. Witam, Jestem świeżym posiadaczem tego modelu, i nowy na forum, witam wszystkich serdecznie. Po 2 tygodniach kręcenia gościa który miał mi sprzedać nowy Redmi3Pro, stwierdziłem, że nie ma sensu, i dołożyłem 100zł i kupiłem 3S w X-kom Wrocław. I moje pytanie, czy te parametry systemu są dobre? Mogę aktualizować do MIUI8, ale nie wiem czy to robić. Czy ta wersja oprogramowania jest prawidłowa? W FAQ wyczytałem, że global jest w porządku. Ale proszę o potwierdzenie. I pytanie extra, mam 3GB ramu, i mam wolne ok 1,7-1,9GB. Aplikacje zamknięte, czy coś trzeba jeszcze poustawiać,
×
×
 • Create New...