Jump to content

grathon

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

grathon's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

1

Reputation

 1. Witam, na wstępie. Działał, z różnych telefonów, i z przeglądarki Chrome. Ostatnio chciałem sie połączyć, i nie działa. MiBOX - zapomniana sieć WiFi, i dodana ponownie. Odinstalowanie ChromeCast built in, zainstalowany ponownie. Zresetowane do ustawień fabrycznych. Na wygaszaczu ekranu na tapetach, brak informacji (zawsze była) "Chromecast built in" Inne aplikacje działają normalnie, sieć jest, aktualizacje są. Telefon - dostępny chromecast w YT, nie znajduje urządzeń. W google zdjęcia, brak opcji chromecasta. Sprawdzone 3 telefony. Żaden nie widzi Mibox'a. Chrome na PC również. GoogleHome widzi MiBox4, ale nie może się połączyć. Raz twierdzi że "Nie widzę urządzenia MIBOX4 w tej sieci Wi-Fi. Sprawdź, czy jest ono w trybie online i czy Twój telefon lub tablet jest połączony z tą samą siecią Wi-Fi" a innym razem nie wyświetla żadnego komunikatu. Wszystko w jednej sieci Wi-Fi. Mibox ma ponad 2 lata. Macie może jakieś wskazówki, albo rady, jak to naprawić?
 2. Witam, Dźwięk z głośnika brzmi jak by był przesterowany. I na 95% również zaczęło się to po aktualizacji. Soft 11.0.4.0. Wcześniej po zakupie było dobrze. Przełączanie na głośnomówiący i powrót, nic nie daje.
 3. Witam, mam problem z głośnikiem rozmów. Ostatnio podczas rozmów trzeszczy, jakby charczał. Również spadła głośność. Jest bardzo cichy. Co może być przyczyną?
 4. Witam, jako że mój 3S umarł (po zalaniu deszczem, naprawa nie opłacalna) kupiłem 4X. Czy ten rom jest dobry? I mam pytania. 1. Czy to normalne, że odblokowanie palcem trwa ok 1,5s? W 3S dotykałem i w tym samym czasie się odblokowywał. 2. Gdzie zmienić ustawienia diody powiadomień? Podczas ładowania, świeci na biało. W 3S zmieniała kolor w zależności od stopnia naładowania. 3. Wam też się szybko grzeje? Podczas gry w prostą grę, plecki w okolicach aparatu szybko się nagrzewają. Wg systemowego termometru do 37'C.
 5. Pewnie że honorowo. Podczas geocachingu, wtedy próbowałem dostać się do zasypanego bunkra Poleży w szufladzie, może kiedyś odpali. I pójdę za Twoja sugestią. Rozważę 4X, jednak Redmi Note 4 jest za 1kPLN.
 6. Witam, Złożyłem telefon, ale nie startuje. Po podłączeniu ładowarki nic się nie dzieje. Z ładowarką też nie chce się włączyć. Komputer też go nie widzi. Jeszcze cos spróbować? To co? Pewnie szrot. I kolejny do szuflady.
 7. Witam, W serwisie się nie martwię, normalnie powiem ze był zalany, i chcę naprawy, ale jak mówisz - nie opłacalne. Więc pewnie temat zostawię. Jak wrócę z pracy, to spróbuję go włączyć, jak nie wstanie, to podłączę ładowarkę. Może przez to wydzielanie gorąca bateria się rozładowała (w momencie zalania miała 90%) i po podłączeniu do ładowania może wstanie.
 8. Witam, Wczoraj złapała mnie ulewa. Telefon w kieszeni, ale przesiąkło przez spodnie (10 min przed wejściem do domu działał). W domu wyciągam telefon, był cały mokry, i wyłączony. Góra telefonu gorąca. Wsadziłem do ryżu, i znalazłem na YT filmik jak rozebrać obudowę. Obudowa zdjęta, było trochę wody (były ewidentne krople wody, nie wilgoć) Strasznie nagrzała się płytka nad baterią. 2 godziny suszarka dmuchała zimnym powietrzem. Całą noc w ryżu bez obudowy. Nie posiadam małych śrubokrętów, aby rozkręcić baterię. Dziś rano telefon zimny. Nie włączałem go. I pytania: 1. Jak oceniacie, coś z niego będzie? 2. Ile potrzymać go w ryżu (nigdy nie zalałem telefonu) 3. Telefon kupiony w X-Kom Wrocław. Pewnie po zdjęciu obudowy straciłem gwarancję, więc, czy opłaca się ewentualnie naprawiać/oddać na gwarancję? Czy nastawiać się na zakup nowego. 4. Dzień wcześniej robiłem synchronizację, jak dostać się na swoją chmurę, i odzyskać dane do innego telefonu (głównie kontakty) Bo rozumiem, że na nowy telefon będę musiał się zalogować swoim numerem konta na Xiaomi (nie pamiętam go) 5. W sklepie już nie posiadają tego modelu, jaki wybrać nowy do 1kPLN (zależy mi na zdjęciach, dobrym GPS do sportu, i żywotności na baterii) Pozdrawiam.
 9. Witam, Mam takie problemy. Telefon kupiony 28 stycznia 17. Wtedy aktualizowany do 7.5.8.0. Teraz do 8.2.5.0 1. Przykład, dzwoniłem do kogoś, po rozmowie, na ekranie zostawiłem listę połączeń i zablokowałem. Następnie, ktoś do mnie dzwoni, wibracja, dzwonek jest, ale na wyświetlaczu widzę spoją tapetę, a nie kto dzwoni. Muszę odblokować telefon palcem, na wyświetlaczu pojawia się lista połączeń (telefon nadal dzwoni) nacisnąć "wróć", lista połączeń się zamyka i pojawia się połączenie przychodzące. Nigdy nie zdarzyło się to, gdy zablokowałem telefon na ekranie głównym. Tylko jak zablokuję z listą połączeń. Połączenia również nie widzę gdy rozwinę pasek szybkiego uruchamiania. Czasami się zdarza, że nie mogę nawet dać "cofnij", tak jakby zawiesza się na liście połączeń. Muszę poczekać na koniec połączenia, i wtedy oddzwonić. 2. Na pasku szybkiego, cały czas mam 3 kropki. Otworzę pasek i zamknę znikają, ale po chwili znowu są. Co to może być? 3. System Win7 nie widzi telefonu po podpięciu. Musze każdorazowo odinstalować sterownik. Jakieś porady?
 10. Witam, Tel kupiony w sobotę, 28.01. Aktualizowany do MIUI8. Wersja systemu 6.0.1. Po włączeniu miał 82% naładowania. Telefon doładowałem przez 15 minut, przed jazdą na rowerze. Bałem się że padnie przez 2 godziny jazdy. Poniedziałek/wtorek czas rozmów ok 3-4godzin (gdzie znaleźć licznik rozmów?) I to są moje wyniki. Proszę o ocenę Zasięgi sieci różne, w domu znacznie gorszy, w pracy 800m od BTS Plusa. Co widać po jasnych zielonych polach. Na wykresie widać, że aktualizacja wciągnęła sporo baterii. Więc pewnie dziś bym miał z 18% nie 9% baterii. Niestety nie widać ile GPS zjadł, miałem wyłączony sygnał po wyłączeniu ekranu. Dopiero po powrocie do domu się zorientowałem, ale wyszło fajnie - rekord jazdy rowerem - 14km ze średnią prędkością 166km/h
 11. Witam, Jestem świeżym posiadaczem tego modelu, i nowy na forum, witam wszystkich serdecznie. Po 2 tygodniach kręcenia gościa który miał mi sprzedać nowy Redmi3Pro, stwierdziłem, że nie ma sensu, i dołożyłem 100zł i kupiłem 3S w X-kom Wrocław. I moje pytanie, czy te parametry systemu są dobre? Mogę aktualizować do MIUI8, ale nie wiem czy to robić. Czy ta wersja oprogramowania jest prawidłowa? W FAQ wyczytałem, że global jest w porządku. Ale proszę o potwierdzenie. I pytanie extra, mam 3GB ramu, i mam wolne ok 1,7-1,9GB. Aplikacje zamknięte, czy coś trzeba jeszcze poustawiać, wyłączyć zbędne aplikacje? Oświeci mnie ktoś co oznaczają te 3 kropki przy wskaźniku Wi-Fi? Czasami pojawia się jeszcze znaczek 2 kółek z małym trójkątem w nich, co to jest? A bateria normalnie kozak. Odebrałem go miał 72% naładowania. 4h włączonego ekranu, 9h wifi, czas pracy 22h, i mam 50%. Zobaczymy w pracy, potrafię 3h na 8h przegadać.
×
×
 • Create New...