ig2205

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About ig2205

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 9 SE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. grbrandys Czy możesz napisać co znaczy,że "telefon się uszkodził i jaki to "serwis" tak pięknie to załatwił?
 2. Jednak coś działa. Zainstalowałem framework i installer z tego tematu http://en.miui.com/thread-964994-1-1.html oraz moduł, który ma to co mnie jest potrzebne (odbieranie rozmów, ukrywanie aplikacji, powiększanie na górnej belce i inne). https://play.google.com/store/apps/details?id=software.solarwarez.xmiui&hl=pl Mam 7.11.9.
 3. Na miui 8 realizowałem to i inne rzeczy za pomocą xposeda i odpowiedniego modułu. Na miui 9 te moduły nie działają. Próbowałem różnych apek z google play, ale bez skutku. Czy ktoś ma pomysł jak można zrealizować taką opcję odbierania połączeń?
 4. Porównujesz z jednej strony oficjalną dystrybucję i serwis, a z drugiej kupno na chińskim targu i niby serwis?
 5. Przepraszam, pomyłka z mojej winy. Mam Mi5 i Redmi 3S.Mi5 nie ma hybrydy, Redmi 3S ma.
 6. Tak, jest to hybrydowy dual sim.
 7. Z tego co wiem to visa checkout obsługuje także mastercard.
 8. U mnie w domu są 2 Xiaomi, żona ma Mi5 z globalem . ja Redmi 3S z miuipolska. Żona nie ma najmniejszych problemów z telefonem, włożyła, ustawiła i wszystko super działa. Ja miałem kilka problemów z własnej winy, bo wiadomo bootloader, twrp i inne, ale wszystko zostało ogarnięte dzięki forum i działa jak należy.Wszystkie fora są pełne ludzi narzekających,tych którzy mają jakieś problemy (tak było, jest i będzie), ktoś zadowolony rzadko o tym pisze, chyba ,że zostanie wywołany do odpowiedzi. Xiaomi to moja pierwsza chińska firma i muszę stwierdzić,że jestem bardzo miło zaskoczony i bardzo zadowolony z wyboru.
 9. Może masz załączony automatyczny poziom jasności? Ustawienia-wyświetlacz-poziom jasności i wyłącz automat.
 10. Na miuipolska też tak jest.Liczba 23 wskazuje nie ilość połączeń od danej osoby lecz sumę sygnałów (dzwonków) od danej osoby.Tak sobie to wymyślili programiści Xiaomi.
 11. Przeczytaj tutaj o różnicach: https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/
 12. Land lub HM3SHM3X to nazwa kodowa Redmi 3S, dla których to oznaczeń pobiera się romy mające różne nazwy np.MALMIDL, miui HM3SGlobal, xiaomi.eu HM3SHM3X itp. Nie chcę być źle zrozumiany, ale zacznij od czytania forum to możesz sobie nieźle namieszać w telefonie.
 13. ig2205

  Jaki telefon

  W informacjach o telefonie Redmi 4 ma RAM 2 i 16GB wewnętrznej, a Redmi 4pro ma odpowiedni 3 i 32.