Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 750
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Usuń Magiska w ogóle. Z naszym modułem nie jest on potrzebny.
  2. Zaktualizowaleś APK? Jest info w aktualizatorze z linkiem.
  3. To nie zależy ode mnie. Sprawę zgłosiłem, ale więcej wie tylko Igor Eisberg, więc to jego trzeba się tu pytać.
  4. Po pierwsze, tak, czyta. Po drugie, musisz mieć nowszą wersję.
  5. Póki co u mnie najnowsza apka jeszcze działa, także to raczej nie kwestia czegoś u nas. Płaciłem 20 minut temu.
  6. A zainstalowałes nowy APK? Bo od tamtego czasu pojawiła się aktualizacja.
  7. Może po prostu lepiej mieć jeden ogólny, żeby nie tworzyć wątków dla każdej wersji modułu - może być ten. Przypiąłem.
  8. A w ogóle zainstalowałeś APK, która jest podlinkowana? Jak wyżej?
  9. Było, owszem, ale Mi 11 Ultra nie ma już bet, więc takie przejście nie ma większego uzasadnienia. Zadziała bez.
  10. Na devie tym najnowszym co masz to nie zadziała, musisz przejść na stable.
  11. Jeśli chcesz dalej używać sposobu z Magiskiem, to odinstaluj aktualizacje aplikacji od naszego modułu. Pisaliśmy o tym na stronie.
  12. Pobierz tę paczkę, którą miałeś, na komputer, i na nim ją rozpakuj. Telefon uruchom w fastboocie i podepnij do komputera. Uruchom skrypt twój_system_first_install... I to wszystko.
  13. Wygląda na to, że to coś z tą nową metodą. Zobaczymy, co da się zrobić
  14. Możesz albo w TWRP, albo w fastboocie. W TWRP klikasz Anuluj > Wyczyść > Formatuj Data, w fastboocie wybierasz skrypt pierwszej instalacji (a nie aktualizacji).
  15. Wygląda na to, że bez formatu się nie obejdzie...
  16. Na Pixelach to weszło dopiero w aktualizacji QPR1, nie w podstawowej 14-stce, więc na Xiaomi jeszcze pewnie trochę czasu minie, zanim się pojawi...
  17. Tak, sprawdzałem na Xiaomi 14 na najnowszej wersji .30.
  18. A czy to coś dziwnego, że nie używam? MMS-y mają tak fatalną kompresję, że już dużo wygodniej używać WhatsAppa, Messengera, Telegrama czy czegokolwiek, byle nie MMS-a. Ale ja to ja. Inna rzecz, że nie rozumiem, gdzie Ci MMS-y nie działają. Sprawdziłem dosłownie przed chwilą - działają (przynajmniej w stockowej apce). I wysyłanie, i odbiór.
  19. Próbowałeś uruchamiać ponownie telefon po tym?
  20. Sprawdź dowolny inny pakiet, np. com.snapchat.android - czy jest to samo? Generalnie po zrobieniu tej drugiej komendy apki powinny zacząć działać...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...