Jump to content

baku1991

Użytkownicy
 • Posts

  927
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by baku1991

 1. A ktoś jeszcze może potwierdzić, że aktualnie wszystko śmiga na najnowszej wersji?
 2. Deweloperska wychodzi co tydzień ale tam będzie pewnie milion innych rzeczy zepsutych, a stable cały czas nie ma nowszej.
 3. No dla mnie Google go były nie do przyjęcia. Waze było lepsza alternatywą, ale mimo wszystko - warto było walczyć pół dnia z odtwarzaniem backupu żeby wrócić na działającą wersję.
 4. Pierwsze to sobie porób backupy, później wchodzisz w aktualizer, i klikasz w prawy górny róg (trzy kropki). I jeśli tam nie masz opcji instalacji wybranego romu z zipa to musisz kliknąć kilka razy w "10" na głównym ekranie Updatera. Wtedy taka opcja się pojawi. Ściągasz z sieci rom Global stable 10.0.1.0 i instalujesz. Telefon sam zasugeruje Ci formata i należy to potwierdzić. Później pół dnia przywracanIa danych i śmiga
 5. Ja zrobiłem rollback do 10.0.1.0, ale bez przywrócenia do fabrycznych się nie obeszło bo padły apki systemowe.
 6. Cofnąłem do 10.0.1.0 i będę testował Poszło bez wipe, może się nie będzie sypało.
 7. Kocham się mylić w takich kwestiach! Jesteś wielki!
 8. No niestety próbowałem i wygląda, że nie. A żadne odblokowanie bootloadera nie wchodzi w grę - już z tego wyrosłem @Orjon, ta wersja już ma inny aktualizator - nie ma możliwości odpalenia paczki z dowolnym romem. I uprzedzając następne pytanie, z poziomu recovery też nie ma możliwości update.zip puścić.
 9. Też przeżywam, że zaczyna chodzić jakby mu się nie chciało Niby znów taka słabizna nie jest, a jakby coraz z nim gorzej. Jeszcze ta aktualizacja mnie załamała bo nie pamiętam żeby wcześniej przydarzył się tak istotny babol w global stable.
 10. A korzystasz z Map codziennie? Bo ten problem nie występuje zawsze, aczkolwiek zdecydowanie częściej występuje niż nie występuje. Być może akurat zadziałało gdy sprawdzałeś. Tymczasem przeniosłem się na Waze - działa bez problemu. Brakuje mi trochę trasy pokolorowanej w zależności od ruchu, ale za to ma inne fajne rzeczy.
 11. Ta najnowsza aktualizacja to żart jakiś. Na Mi Note 2 to samo, w necie już głośno o tym problemie, a na en.miui.com sugerują czyścić cache..... http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=5348018&highlight=10.2.1.0
 12. U mnie to samo, u wielu innych też, jak wpiszesz w google miui 10.2.1.0 to problem powszechny. Normalnie mnie coś trafia - po to używam stable bo już wyrosłem z ciągłego flashowania i potrzebuję telefon, na którym mogę polegać, a tu taka lipa. I znając życie poprawią za pół roku - i żyj bez nawigacji. Na angielskim forum jest temat odnośnie tego buga, kliknij proszę "confirm" i dopisz posta, może ktoś to jeszcze czyta..... http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=5348018&highlight=10.2.1.0 W sumie to pierwsza aktualizacja stable odkąd mam Xiaomi (2013) z którą są aż takie jaja.
 13. A przy dodawaniu sceny po kliknięciu "dodaj" pod "if" na pewno wybieracie oczyszczacz? Przepraszam za głupawe pytanie, ale uważam, że apka w tym miejscu jest mało intuicyjna i może mylić.
 14. U mnie wszystko aktualizowane na bieżąco. Wątpię żeby miui miało znaczenie. Purifier 2 sprzed ponad dwóch lat z chin więc może o rynek przeznaczenia chodzi. Wtedy jeszcze nie było globali.
 15. Tak, jest w ustawieniach apki
 16. Jest always-on w gorszej rozdzielczości. Zobacz, że jak zaświecisz to masz lepszą jakość. To jest w sumie największą zaletą tego zegarka, że godzinę masz zawsze.
 17. Nie da się, to urządzenie do tego służy. (Przynajmniej nigdzie w internecie nie ma śladu po takich próbach)
 18. Ja mam globalną wersję z softem fabrycznym global więc na niewiele się to zda.
 19. Przy marszu powinieneś mieć może ze 130 bpm, zależnie od wieku. Ja optycznego nie używam odkąd działa parowanie z opaską. Z wysokością spróbuje, dzięki za radę :-)
 20. @rufik, odczyty z czujników optycznych, czyli takie jak są w zegarkach zawsze są trochę "na oko". Nie bez powodu żaden sportowiec nie korzysta z czujników optycznych tylko każdy ma zewnętrzny pasek do tętna. Nie neguję oczywiście potrzeby istnienia pomiaru pulsu w zegarku, jednak jeśli ktoś chce mieć konkretne dane to trzeba odżałować te dwie stówki i kupić opaskę. Jest teraz na rynku tego zatrzęsienie, kiedyś człowiek był ograniczony tylko do Polara. Swoją drogą, ostatnia aktualizacja coś pokopała. Czy u Was również przez całą aktywność jest stała wysokość? Uszkodzenie GPS nie wchodzi w grę bo ślad na mapce rysuje ideolo.
 21. Pewnie już się zorientowaliście, ale po ostatniej dużej aktualizacji dodano kilka nowych rzeczy, a najważniejsza z nich to wsparcie dla zewnętrznych czujników Bluetooth tym sposobem sparowałem z zegarkiem pasek do tętna z biedronki i śmiga jak złoto - wreszcie dokładny pomiar tętna
 22. Ale co znaczy tańszą? International kosztuje ~350 zł, szukasz jeszcze taniej? Bez sensu + dochodzi grzebanie z softem
 23. Jeśli jesteś w to słaby to sobie odpuść i kup international i nic w nim nie zmieniaj - działa przyjemnie i stabilnie po angielsku. Generalnie trudne to nie jest, aczkolwiek mnie się udało uwalić w trupa zegarek tak, że nikt nie był w stanie pomóc i straciłem fastboot i recovery, a w takich kwestiach jestem dość obyty. Więc daruj sobie zmiany i kup Internationala, różnice cen są znikome.
 24. E tam, detale Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...