Jump to content

Magdarynka

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About Magdarynka

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Kobieta

Dodatkowe

 • Smartfon
  BB Q20, RN8Pro

Recent Profile Visitors

460 profile views
 1. Mam ROM na Indonezję od pół roku, ale w wersji MIUI 11, dlatego pytałam o region, bo w innych wersjach pewne regiony dostawały aktualizację do MIUI 12 szybciej niż inne.
 2. Jaki region masz ustawiony? Próbowałam Indonezję, Indie, Stany Zjednoczone i Polskę, ale u mnie nie widzi aktualizacji
 3. Bez roota też można wywalić apki systemowe. Przetestowałam ten sposób na RN8pro i działa. Poszukaj w tutorialach wątek "Usuwanie aplikacji systemowych | Bez root | Bez odblokowanego bootloadera". Niestety, gdy próbuję wkleić link to mnie blokuje.
 4. Też mam ten soft, zaktualizowałam go do Androida 10 jakiś czas temu i nagrywanie rozmów nadal działa.
 5. A jaka metoda jest skuteczna na Redmi Note 8 Pro? Żaden z plików z pierwszego postu wrzucany przez TWRP niestety nie działa...
 6. Przy długich smsach w prawym dolnym rogu jest strzałka, po przesunięciu ekranu do góry [gest z dołu do góry] i masz pozostałą część smsa.
 7. Mam ten sam problem. Pojawił się pod koniec sierpnia na Redmi Note 4G. Nigdy nic z chmurą nie synchronizowałam. Synchronizacja z chmurą była zawsze wyłączona a i tak usunięty rejestr po restarcie wracał. Od tygodnia mam Mi 4c i jest dokładnie to samo. Po zalogowaniu na chmurę [z poziomu komputera] nie ma czegoś takiego jak rejestr połączeń, więc nie ma tam czego czyścić [zwłaszcza, że nigdy nic z chmurą nie synchronizowałam!]. Dziś wyczyściłam rejestr połączeń, wstrzymałam chmurę, wyczyściłam jej dane i pamięć podręczną, choć nic tam nie było. Restart telefonu - rejestr połączeń wrócił.
 8. Ok, czyli lepiej kupić Redmi Note niż Redmi 2?
 9. Od maja ubiegłego roku mam Redmi 1 i zastanawiam się nad kupnem Redmi 2 lub Redmi Note. Przeczytałam cały wątek i trochę się przeraziłam Waszymi opiniami. Jednak zauważyłam, że chyba wszyscy używają podobnych aplikacji, czyli facebooka, messangera, gg i poczty. Jak zasobożerne są te aplikacje? Nie mam konta na facebooku, nie korzystam na Redmi ani z poczty ani z komunikatorów [od poczty, BBM i Whatsappa mam Blackberry], więc może u mnie by tak ten telefon nie mulił...? Po odpaleniu Redmi mam prawie 500 Mb wolnego RAMu, podczas używania telefonu potrafi zmaleć do 250 MB, ale telefon nie muli, n
 10. Motyw: Pop, Widżety: System Info Widget i Fancy Widgets, Ikony, tapeta, ekran blokady, skórka zegara: produkcja własna.
×
×
 • Create New...