Magdarynka

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About Magdarynka

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Kobieta

Dodatkowe

 • Smartfon
  BB Q20, RN8Pro

Recent Profile Visitors

408 profile views
 1. Mam ROM na Indonezję od pół roku, ale w wersji MIUI 11, dlatego pytałam o region, bo w innych wersjach pewne regiony dostawały aktualizację do MIUI 12 szybciej niż inne.
 2. Jaki region masz ustawiony? Próbowałam Indonezję, Indie, Stany Zjednoczone i Polskę, ale u mnie nie widzi aktualizacji
 3. Bez roota też można wywalić apki systemowe. Przetestowałam ten sposób na RN8pro i działa. Poszukaj w tutorialach wątek "Usuwanie aplikacji systemowych | Bez root | Bez odblokowanego bootloadera". Niestety, gdy próbuję wkleić link to mnie blokuje.
 4. Też mam ten soft, zaktualizowałam go do Androida 10 jakiś czas temu i nagrywanie rozmów nadal działa.
 5. A jaka metoda jest skuteczna na Redmi Note 8 Pro? Żaden z plików z pierwszego postu wrzucany przez TWRP niestety nie działa...
 6. Przy długich smsach w prawym dolnym rogu jest strzałka, po przesunięciu ekranu do góry [gest z dołu do góry] i masz pozostałą część smsa.
 7. Mam ten sam problem. Pojawił się pod koniec sierpnia na Redmi Note 4G. Nigdy nic z chmurą nie synchronizowałam. Synchronizacja z chmurą była zawsze wyłączona a i tak usunięty rejestr po restarcie wracał. Od tygodnia mam Mi 4c i jest dokładnie to samo. Po zalogowaniu na chmurę [z poziomu komputera] nie ma czegoś takiego jak rejestr połączeń, więc nie ma tam czego czyścić [zwłaszcza, że nigdy nic z chmurą nie synchronizowałam!]. Dziś wyczyściłam rejestr połączeń, wstrzymałam chmurę, wyczyściłam jej dane i pamięć podręczną, choć nic tam nie było. Restart telefonu - rejestr połączeń wrócił. Ponownie wyczyściłam rejestr, dane i pamięć podręczną wstrzymanej już chmury i dokładnie przeczyściłam telefon w panelu sterowania. Odinstalowałam chmurę i restart. I po raz kolejny rejestr powrócił! Gdzie to cholerstwo siedzi, skoro nawet przy odinstalowanej chmurze rejestr wraca jak bumerang?
 8. Ok, czyli lepiej kupić Redmi Note niż Redmi 2?
 9. Od maja ubiegłego roku mam Redmi 1 i zastanawiam się nad kupnem Redmi 2 lub Redmi Note. Przeczytałam cały wątek i trochę się przeraziłam Waszymi opiniami. Jednak zauważyłam, że chyba wszyscy używają podobnych aplikacji, czyli facebooka, messangera, gg i poczty. Jak zasobożerne są te aplikacje? Nie mam konta na facebooku, nie korzystam na Redmi ani z poczty ani z komunikatorów [od poczty, BBM i Whatsappa mam Blackberry], więc może u mnie by tak ten telefon nie mulił...? Po odpaleniu Redmi mam prawie 500 Mb wolnego RAMu, podczas używania telefonu potrafi zmaleć do 250 MB, ale telefon nie muli, nie laguje. Fakt Redmi jest na MIUI v5, które pewnie też potrzebuje mniej zasobów niż v6. Kolejna sprawa - jak wygląda nagrywanie rozmów? Na Redmi jest ok, czy na Redmi 2 też nie ma problemów? Czy jednak skoro ubija w tle wszystko co żywe to i nagrywanie szwankuje? I jeszcze jedno pytanie - czy korzysta ktoś na Redmi 2 z aplikacji Root Call Manager? Jeśli tak, to czy działa jak trzeba, czy są problemy?
 10. Motyw: Pop, Widżety: System Info Widget i Fancy Widgets, Ikony, tapeta, ekran blokady, skórka zegara: produkcja własna.