Grzegorz K

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Grzegorz K

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi K20 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miałem takie coś tylko raz na wcześniejszym MIUI na 8.0.1wszystko działa. Mi to stało się jak używałem intensywnie nawigacji i youtuba w samochodzie i telefon mocno się nagrzał przestał działać też mikrofon, po restarcie wszystko działało.
 2. Mam to samo ale na K20 Pro 9.7.19 jak kliknę na to pisze przetwarzanie zdjęcia i tak może to trwać nawet kilka minut dopiero po wejściu bezpośrednio do galerii i kliknięciu na ostatnie zdjęcie aparat odżywa i przestaje przetwarzać ostatnie zdjęcie, czasami też tak się zawiesi aplikacja apartu że tylko czyszczenie danych pomaga.
 3. Przez noc około 7h w trybie samolotowym prawie 10% zniknęło.
 4. Ja kupiłem w https://pl.aliexpress.com/item/33025054601.html?spm=a2g0o.cart.0.0.68983c0014TFvb Szedł długo bo wysłali 27.06 a dostałem go 15.07. Cena dobra nie płaciłem cła i vatu a co najważniejsze telefon z Beta Globalny ROM odblokowany po wyjęciu z pudełka więc od razu można rozpocząć przygodę z MIUI.EU.
 5. Hehe to teraz będziesz z duszą na ramieniu go uruchamiał, ja często wyłączam na ładowanie żeby szybciej poszło i nie miałem jeszcze takich problemów, tylko czasami przy instalacji nowych wersji MIUI.eu, ale wtedy wipe w TWRP zawsze pomagał.
 6. Chyba nie, może to pomoże http://en.miui.com/a-233.html lub https://forum.android.com.pl/topic/299950-wprowadzenie-telefonu-w-tryb-download-edl/
 7. nie zawiesza się tylko wchodzisz w Fastboot i chyba nic poza wyświetleniem królicza na zablokowanym telefonie nie zrobisz. Nic sam teraz nie poradzisz bo strona z oficjalnymi MIUI (global) http://en.miui.com/thread-2804733-1-1.html wyłączona i nie wiadomo kiedy włączą, więc nie zainstalujesz oficjalnego na czysto, pozostaje chyba tylko serwis https://miuipolska.pl/dzial/serwis-miuipolska/
 8. To będzie chyba "zamiana tekstu na mowę" tam szukaj, Dodatkowe ustawienia / Ułatwienia dostępu.
 9. Wglądają OK ale ja się nie znam, najważniejsze to żeby było Qualcomm Snapdragon 625 bo można się naciąć na MediaTek Helio X20.
 10. Jeżeli nie zależy Ci na Xiaomi.eu to bez odblokowywania telefonu możesz instalować oficjalny z http://en.miui.com/download.html w wersji Global i będziesz miał pewność, że masz najnowsza i oryginalną wersje.
 11. Ładne rzeczy a Xiaomi tłumaczy się brakiem jakiejś tam kompatybilności. To teraz czekamy na pierwszego odważnego który to zainstaluje i przetestuje na naszej ziemi. Wszystko było by pięknie ale obawiam się że to jednorazowa akcja i nie będzie aktualizacji do nowszych wersji.
 12. Tak, będziesz miał wybór tylko między china a global w dowolnych wersja Dev czy Stable.
 13. Jak zainstalujesz china stable to zablokujesz sobie bootloader i będziesz mógł instalować tylko oficjalne Romy (do ponownego odblokowania), a jak będziesz instalował xiaomi.eu to masz gwarancje że nie zablokujesz i możesz instalować dowolne. Poczytaj sobie o różnicach https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/
 14. Ja tak zawsze robię i jak dotąd bez problemów. Robię oczywiście kopie zapasową przed instalacją na wszelki wypadek ale jeszcze nie musiałem jej używać.
 15. Jak już wcześniej pisałem jedyna alternatywa to https://forum.xda-developers.com/redmi-4-prime ale niestety nie będzie to MIUI a po roku użytkowania strasznie się człowiek przyzwyczaja.