Jump to content

Yamnick

Użytkownicy
 • Posts

  268
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Yamnick last won the day on January 23 2015

Yamnick had the most liked content!

About Yamnick

 • Birthday 12/23/1977

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Republic Of Ireland
 • Zainteresowania
  Meloman, audiofil, zapalony czytelnik, przypadkowy kinoman. Do tego fan nowych technologii, zaawansowany użytkownik PC od lat ponad dwudziestu i wielbiciel wszelakiej elektroniki.

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI3 Black 16GB

Recent Profile Visitors

920 profile views

Yamnick's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

18

Reputation

1

Community Answers

 1. Skąd telefon kupiony ? Sprawdzałeś go z inną kartą SIM ? Możesz spróbować MiFlash: http://miuipolska.pl/forum/topic/3160-miflash-formatowanie-telefonu-windowslinux/ + potem aktualizacja do najnowszego dev. http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Jeśli to nie pomoże to IMO telefon do zwrotu sprzedającemu.
 2. Nie widzę takiej możliwości w MIUI.
 3. o_O Mi Note PRO ... Oj... Ma wszystko co napisałem wcześniej że musi mieć i nie kosztuje (w założeniu) oczu z głowy... Czuję, że będzie u mnie trudny wybór między MI5 a Mi Note PRO.... I co dla mnie osobiście ważniejsze - Mi Headphones... Jeżeli to gra tak jak wygląda to... Shut up and take my money !
 4. Paproch/brudna optyka ? Trzeba rozebrać słuchawkę i dmuchnąć sprężonym powietrzem.
 5. jacek32 - czekaj, skupiam się, skupiam... Nie, sorki, nie umiem diagnozować na odległość Może być wszystko - od błędu w sofcie po padnięte bebechy Zrób MiFlash i będziesz mądrzejszy
 6. jacek32 - prośba "poza konkursem" - ogarnij ortografię, dbamy tu o takie rzeczy W kwestii MI3 - jeśli MiFlash nie pomoże, to problem leży głębiej. W kwestii ewentualnego serwisu warto wtedy odezwać się do Acida.
 7. Ten temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Rozwiązany Jeśli chciałbyć ponownie otworzyć wątek, napisz do moderatora lub administratora forum.
 8. Skoro nie pomogło uruchamianie z drugiego sys (czyli reboot to system one/two - swoją szosą to pokazuje, że masz orginalny tele) ani częściowy wipe to zostają dwa wyjścia: - wipe all data (ale nie nastawiałbym się że pomoże i potrzeba cierpliwości - ten proces potrafi potrwać) + flash do dev (1 link wyżej, bardziej prosto się napisać nie da) -MiFlash (2 link wyżej - i na to bym się nastawiał, również prościej nie umiem opisać tego procesu) Tak czy inaczej - oba rozwiązania spowodują utratę danych, część pewnie odzyskasz jeśli masz synchro z kontem Googla. Zacznij od wipe, jeśli to nie pomoże - MiFlash. I tak jak mówię - nie umiem bardziej "ludzkim" niż w linkach językiem opisać "step by step".
 9. Acid, możesz mieć dużo racji. Jeśli wypuszczą tele z bebechami jak MI4 lub lepszymi (snap 805? 810?) + większy ekran (5.5 ? 5.7? QHD?) + obowiązkowo lepszy accu - to zrobią duży krok do przodu, wyszarpią kolejny kawałek tortu Szajsungowi i Japku
 10. MIUI 6 ztcw też nie ma znaków PL na pasku nawigacji alfabetycznej w książce.
 11. Primo - wejść w recovery (vol up + power na wylaczonym tele) i uruchomić drugi sys. Jeśli pójdzie bez bólu - flash do najnowszego dev. Jeśli nie masz recovery od MIUI (jak na obrazku) - to masz na 99,99% podróbkę. http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Secundo - jeśli powyższe nie pomoże - MiFlash http://miuipolska.pl/forum/topic/3160-miflash-formatowanie-telefonu-windowslinux/ Wszystko - 5 min szukania po portalu
 12. Wyczyść dane aplikacji bluetooth. Jeśli to nie pomoże - zrób wipe (robiłeś po przejściu na 6 ?), ewentualnie MiFlash.
 13. Rozumiem, że w Ustawienia/Bluetooth/Urządzenie widoczne jest włączona widoczność dla wszystkich urządzeń ?
 14. Test serwisowy zrobiony ? Reinstal sys robiłeś jak ? Poszedł MiFlash ? Jeśli nie - spróbuj najpierw MiFlash. Nie ma w PL serwisu, a skoro nie masz gwarancji zakładam, że tele nie jest z ibuygou. Spróbuj napisać PW do Acida, być może będzie Cię w stanie nakierować w kwestii "co dalej?"
×
×
 • Create New...