Jump to content

Yamnick

Użytkownicy
 • Posts

  268
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by Yamnick

 1. Skąd telefon kupiony ? Sprawdzałeś go z inną kartą SIM ? Możesz spróbować MiFlash: http://miuipolska.pl/forum/topic/3160-miflash-formatowanie-telefonu-windowslinux/ + potem aktualizacja do najnowszego dev. http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Jeśli to nie pomoże to IMO telefon do zwrotu sprzedającemu.
 2. Nie widzę takiej możliwości w MIUI.
 3. o_O Mi Note PRO ... Oj... Ma wszystko co napisałem wcześniej że musi mieć i nie kosztuje (w założeniu) oczu z głowy... Czuję, że będzie u mnie trudny wybór między MI5 a Mi Note PRO.... I co dla mnie osobiście ważniejsze - Mi Headphones... Jeżeli to gra tak jak wygląda to... Shut up and take my money !
 4. Paproch/brudna optyka ? Trzeba rozebrać słuchawkę i dmuchnąć sprężonym powietrzem.
 5. jacek32 - czekaj, skupiam się, skupiam... Nie, sorki, nie umiem diagnozować na odległość Może być wszystko - od błędu w sofcie po padnięte bebechy Zrób MiFlash i będziesz mądrzejszy
 6. jacek32 - prośba "poza konkursem" - ogarnij ortografię, dbamy tu o takie rzeczy W kwestii MI3 - jeśli MiFlash nie pomoże, to problem leży głębiej. W kwestii ewentualnego serwisu warto wtedy odezwać się do Acida.
 7. Ten temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Rozwiązany Jeśli chciałbyć ponownie otworzyć wątek, napisz do moderatora lub administratora forum.
 8. Skoro nie pomogło uruchamianie z drugiego sys (czyli reboot to system one/two - swoją szosą to pokazuje, że masz orginalny tele) ani częściowy wipe to zostają dwa wyjścia: - wipe all data (ale nie nastawiałbym się że pomoże i potrzeba cierpliwości - ten proces potrafi potrwać) + flash do dev (1 link wyżej, bardziej prosto się napisać nie da) -MiFlash (2 link wyżej - i na to bym się nastawiał, również prościej nie umiem opisać tego procesu) Tak czy inaczej - oba rozwiązania spowodują utratę danych, część pewnie odzyskasz jeśli masz synchro z kontem Googla. Zacznij od wipe, jeśli to nie pomoże - MiFlash. I tak jak mówię - nie umiem bardziej "ludzkim" niż w linkach językiem opisać "step by step".
 9. Acid, możesz mieć dużo racji. Jeśli wypuszczą tele z bebechami jak MI4 lub lepszymi (snap 805? 810?) + większy ekran (5.5 ? 5.7? QHD?) + obowiązkowo lepszy accu - to zrobią duży krok do przodu, wyszarpią kolejny kawałek tortu Szajsungowi i Japku
 10. MIUI 6 ztcw też nie ma znaków PL na pasku nawigacji alfabetycznej w książce.
 11. Primo - wejść w recovery (vol up + power na wylaczonym tele) i uruchomić drugi sys. Jeśli pójdzie bez bólu - flash do najnowszego dev. Jeśli nie masz recovery od MIUI (jak na obrazku) - to masz na 99,99% podróbkę. http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Secundo - jeśli powyższe nie pomoże - MiFlash http://miuipolska.pl/forum/topic/3160-miflash-formatowanie-telefonu-windowslinux/ Wszystko - 5 min szukania po portalu
 12. Wyczyść dane aplikacji bluetooth. Jeśli to nie pomoże - zrób wipe (robiłeś po przejściu na 6 ?), ewentualnie MiFlash.
 13. Rozumiem, że w Ustawienia/Bluetooth/Urządzenie widoczne jest włączona widoczność dla wszystkich urządzeń ?
 14. Test serwisowy zrobiony ? Reinstal sys robiłeś jak ? Poszedł MiFlash ? Jeśli nie - spróbuj najpierw MiFlash. Nie ma w PL serwisu, a skoro nie masz gwarancji zakładam, że tele nie jest z ibuygou. Spróbuj napisać PW do Acida, być może będzie Cię w stanie nakierować w kwestii "co dalej?"
 15. Być to może wszystko - od zimnego lutu począwszy na zdechłym MB albo CPU skończywszy. Bez dokładnej diagnozy nikt Ci nic nie powie. Raczej nikt w PL nie prowadzi napraw MI, ale możesz spróbować puścić PW do Acida, On ma większą wiedzę w tym zakresie.
 16. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 17. Nie działają appki bankowe na sys w którym jest root, nieważne czy uruchomiony, czy nie, czy zablokowany, czy nie. Ich system bezpieczeństwa po prostu sprawdza sobie tele trochę głębiej i widzi roota. Nie wiem czy na tą chwilę ktoś znalazł rozwiązanie tego problemu - możesz spróbować wrzucić rom bez roota, choć chyb a ciężko będzie o taki z MIUIPolska.
 18. Wszystko fajnie, z jednym zastrzeżeniem - ja bym metalową igłą w gnieździe żadnego typu nie dłubał Wykałaczka (drewniana, plastikowa) lub coś podobnego
 19. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 20. Ten temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Było Jeśli chciałbyć ponownie otworzyć wątek, napisz do moderatora lub administratora forum. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
 21. Yamnick

  XIAOMI PISTON v2

  Ten temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Było Jeśli chciałbyć ponownie otworzyć wątek, napisz do moderatora lub administratora forum. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
×
×
 • Create New...