Jump to content

innyreader

Użytkownicy
 • Posts

  119
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by innyreader

 1. https://forum.xda-developers.com/t/fix-device-is-not-certified-google-pay-on-xiaomi-eu-miui-12.4159673/ U mnie działa.
 2. Ja jestem bardzo zadowolony, nie mam żadnych problemów z śliskością.
 3. Przez twrp działa, przez fastboot wywalało instalację, ja bym proponował miflash do reanimacji i potem twrp.
 4. Miałem to samo, poradziłem sobie zmieniając recovery.
 5. A wiadomo co było powodem wycofania dwóch ostatnich globali? Jakiś problem nie został u nas?
 6. Pojawił się 11.0.6 na .eu można aktualizować na 11.0.8? O co w ogóle chodzi, zamiast 12 idziemy do tyłu z 11.
 7. Najprościej, odblokuj bootloader, jest mnóstwo poradników. Potem pobierz miui.eu w wersji fastboot, odpalasz plik "first install" i który robi wszytko automatycznie.
 8. To chyba już było, podobno działa ale u mnie namieszało bardzo i wróciłem do eu przez fastboot.
 9. Które TWRP wrzucasz? W testowym podobno nie dział format data. Jest jeszcze podobno działające ruskie TWRP. Fastboot działa? Ja miałem podobnie, przez TWRP wgrałem globala i od razu przeszedłem do fastboot. Wtedy poszedł MiFlash. Nie wiem czy to miało znaczenie, ale użyłem tej wersji https://www.androidfilehost.com/?fid=24591000424945514.
 10. Wyszedł: https://xiaomifirmwareupdater.com/archive/firmware/toco/ Na stronie oficjalnej też ostatni jest 11.0.6.
 11. Coś namieszałem, wgrałem to ruskie recovery, jak robię format data mam błąd metadata, miflash wywala błąd, chodzi tylko bootloader i ruskie recovery. Rom się wgrywa ale nie rusza. Edit. Po wielu próbach wstał, wgrałem na ruskim recovery globala, wywaliło do fastboot i wtedy w końcu poszedł miflash. Ktoś wie dlaczego po V11.0.8.0.QFNMIXM wyszedł V11.0.6.0.QFNMIXM?
 12. Kolega jak zrozumiałem ma tucanę, Lite to toco, to chociaż podobne i mają jeden wątek to jednak różne urządzenia. Nie używam bezpośrednio GPay, mam apkę mBanku i po samym wgraniu .eu nie mogłem dodać karty. Po wgraniu magiska i ustawieniach w nim płatność działa bez problemu. Raczej nie było TWRP oficjalnego (może na tucanę), jest beta ale nie wszystko działa. Można odblokować, wgrać .eu i magiska przez fastboot, jest odpowiedni plik na serwerze. Global ma tel. i sms od Google, w eu są xiaomi z działającym nagrywaniem.
 13. Jak masz odblokowany bootloader to możesz wgrać na cokolwiek, bo wgrywasz na czysto.
 14. Nie, przez fastboot 11.0.7.0.QFNMIXM i recovery oryginalne zostaje, przez fastboot wgrałem również magiska. Z wybudzaniem różnie, nie zauważyłem żeby się nie wygaszał, ale czasem muszę ekran włączyć po dłuższej rozmowie. Czytnik działa, ale nie wiem co jest związane z softem bo na globalu miałem szkło i było słabo, a jak wgrywałem eu to naklejałem też hydrożel i o wiele lepiej odblokowywanie i dotyk. Czy to soft czy tylko szkło to nie wiem.
 15. Mam podpiętą kartę mBanku w ich aplikacji i działa.
 16. Ja jestem coraz bardziej zadowolony, obawiałem się braku TWRP i byłoby łatwiej, ale wszystko poszło bez problemu a w moim odczuciu eu działa lepiej. Szkoda tylko, że na globalu a nie na china bo aktualizacje mogą być słabsze.
 17. Dziękuję bardzo, udało się wgrać .eu, zrobić root, jedynie na razie płatności nie działają. Ale będę kombinował.
 18. Roota da się zrobić? Wgrałem przez fb, jest ok na razie.
 19. Problem jest z funkcjonalnym TWRP co mnie skutecznie zniechęca.
 20. Ekrany MN10 i MN10lite się różnią czy można te same szkła/folie używać?
×
×
 • Create New...