Ali Akcza

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Ali Akcza

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sposób na niedziałające NFC po instalacji customsoftu/roota itd Instalujemy Magisk – Za pomocą Magisk Manager pobieramy najnowszy .zip Magiska i instalujemy w TWRP bądź przez fastboot. Przechodzimy do Magisk > Magisk Hide i zaznaczamy Google Pay, Usługi Google Play oraz inne aplikacje bankowe. W ustawieniach aplikacji Google Pay czyścimy dane i pamięć podręczną (Ustawienia -> Aplikacje -> Zarządzanie -> Google Pay). Przechodzimy do TWRP (kombinacją przycisków gł.góra i power) -> Zaawansowane (Advanced) -> Menadżer plików (File manager). Przechodzimy do pliku: /data/data/com.google.android.gms/databases/dg.db Klikamy chmod, wpisujemy 440 i zatwierdzamy. Uruchamiamy system (reboot system) i konfigurujemy Google Pay. Po poprawnym dodaniu karty i weryfikacji przez bank, powinniśmy móc zapłacić z NFC. Zrodlo: miuipolska Sprawdziłem u siebie i NFC dziala.
 2. u mnie w sumie tez po instalacji tego twrp telefon wlaczal sie tylko w trybie fastboot, ale i tak i tak poszedl xiaomi.eu wiec sie naprawilo.
 3. twrp 3.4.2 https://mega.nz/file/0lAywALA#hx6U3_xgW3fpndSR0OWsRBxEncQ9CGQb2ezMOAldTRQ
 4. xiaomi.eu wgrane przez fastboota magisk wgrany j.w na boot.img NFC naprawione przez magiskhide i TWRP chmod. to mnie sie podoba teraz czekac tylko na miui 12