Jump to content

Uho

Użytkownicy
 • Posts

  54
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Sosnowiec

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 5 PRO

Recent Profile Visitors

954 profile views

Uho's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Uho

  MIUI 9.6.27

  Sprawa rozwiązana, to powodował VIPER4Android. Odinstalowałem przez Magisk i zainstalowałem jeszcze raz - po kłopocie.
 2. Uho

  MIUI 9.6.27

  Whyred - po doinstalowaniu Magisk'a reboot średnio co minutę do recovery. Czy ktoś może też sprawdzić i potwierdzić?
 3. Wersja androida to 8.1.0. Zaniepokoił mnie taki wpis podczas instalacji przez TWRP - Target: xiaomi/whyred:8.1.0/OPM1.171019.011/V9.5.11.0.OEIMIFA:user/ itd. To pogrubienie mnie trochę wprowadziło w konsternację, gdyż rzekomo mam nie wgrywać nic poniżej 9.5.19. Nie wiem teraz, czy mogę wgrać, czy też nie.
 4. Miałem wcześniej ROM - 9.6.3.0. Chce teraz zainstalować ostatni build LineageOS 15.1. Pogubiłem się już trochę i nie wiem, czy mogę sobie na to pozwolić. Proszę o pomoc.
 5. Uho

  MIUI 8.8.9

  Crashuje się aplikacja freeform (nie wiem czy ona nie odpowiada za pasek powiadomień itp.). W menu ustawień psuję się kolorystyka, co uniemożliwia poruszanie się, tzw. strzał w ciemno jeżeli chodzi o wymierzenie w konkretne pole.
 6. Co zrobić, żeby Dolby nie wysypywało się? Viper działa normalnie. Dograne mam busybox i AML.
 7. Witam. Stało się coś, co nigdy mi się nie przytrafiło. Telefon spadł na beton, uderzając kantem. Uszkodzona jest szyba ochraniająca wyświetlacz. Pęknięcie nie spowodowało uszkodzenia wyświetlacza i digitizera. Telefon jest prawie nowy (kupiony niecały miesiąc temu). Doradźcie, gdzie telefon oddać do naprawy tak, aby nie stracić okresu gwarancji? Czy wymieniać cały wyświetlacz, czy samą szybę z digitizerem? Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki. Pozdrawiam.
 8. Mam MIUI Global 9.5 - 9.5.19.0 (OEIMIFA). Czekam na pozwolenie odblokowania bootloadera. Jaką wersję TWRP będę mógł wgrać? Czy mogę wgrywać ROM ze strony miuipolska.pl - MIUI 10 - 8.7.12? Temat już jest mocno poruszony, ale wolałbym mieć 100% i nie uceglić sobie telefonu. Dzięki za wyrozumiałość.
 9. Możesz wrzucić kilka zdjęć jak to wygląda zamontowane na telefonie? Z góry dzięki!
 10. Owszem, jest krótka. Ale mimo to można zainstalować i sprawdzić. Niestety u mnie zniekształcenie dźwięków i "charczenie" zniechęca do korzystania z niej.
 11. Cześć. W kategorii "Unreleased" w sklepie google, ukazała się aplikacja do tworzenia muzyki - NOISE. Jest to bardzo mocno rozbudowana aplikacja. Posiada wiele przeróżnych dźwięków, basów, werbli itp. itd. Możemy tworzyć co tylko dusza zapragnie. Zainstalowałem ją wczoraj, i chciałem się dowiedzieć czy u Was też będą występować następujące problemy, a mianowicie: - główny problem to "charczące" dźwięki - pojawiają się, kiedy użyjemy za dużo ich na raz. - kolejny, to brak możliwości obrotu ekranu. - brak obsługi klawiszy funkcyjnych (cofnij). Ja wiem, że program jest w fazie testów i nie ma jeszcze nic oficjalnego (jedynie Apple), ale najbardziej nurtuje mnie to charczenie, czy u Was też to występuję? Aplikację można pobrać stąd - KLIKNIJ TUTAJ! Przyjemnej zabawy!
 12. Uho

  GPS - brak Fixa

  Witam. Zauważyłem ostatnio, że GPS nie działa jak należy, kiedy "zabiorę" mu dostęp do internetu. Każdy już na pewno wie, że jest to spowodowane brakiem FIXa, który niestety nie mam pojęcia dlaczego nie następuję. Jak widać na załączonym screenie, wykrywa ok. 25 satelitów lecz z żadną nie następuję połączenie. Wczoraj miałem jeszcze MIUI Stable 8.0. Dzisiaj przesiadłem się na wersję rozwojową 8.2 - 7.1.12. Nic to nie dało Instalowałem różne aplikacje ze sklepu play, które miały pomóc, ale żadna z nich nie dała rady. Moje pomysły zostały wyczerpane, nie mam pojęcia co jest nie tak. GPS radzi sobie w porządku, kiedy jest połączenie z internetem, bo jak domniemam A-GPS działa świetnie. Będę bardzo wdzięczny jeżeli udzielicie kilku porad, tak aby GPS działa również bez pomocy internetu. Z góry bardzo Wam dziękuję.
 13. Jak to jest, że tworzę nowe konto w Xiaomi na inny numer telefonu i kiedy chce pozyskać prośbę o odblokowanie to dostaję z automatu informację - "Sorry, your application has been rejected". Ma znaczenie to, że robię inne konto pod ten sam telefon?
 14. Siema! Dorwałem aplikację, która pozwala na dodanie gestów do naszego czytnika linii papilarnych. Co prawda nie jest tego wiele, ale zawsze coś. Niestety u mnie na Note 3 PRO (MIUI 8.2 rozwojowy). Dajcie znać jak u Was i co robię nie tak, że nie chce zadziałać (nie mam XPOSED, ale z tego co widzę nie jest potrzebne).
×
×
 • Create New...