KaszaWspraju

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About KaszaWspraju

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi RN 3 Pro SE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://miuipolska.pl/forum/topic/18581-4-zakup-akcesorii-dla-rn3-pro-se-kate-152mm/?page=1
 2. Mam to samo, czy mam włączony gps , lokalizację, nadany dostęp dla pogody, i.t.d. Nigdy nie wyświetla aktualnej lokalizacji, nie szuka.
 3. KaszaWspraju

  Mi Band 2

  Dodałeś aplikacje do autostartu i zablokowałęś ją przed czyszczeniem pamięci, oraz wyłączyłeś dla niej oszczędzanie baterii? Jest jeszcze gdzieś opcja po jakim czasie od zablokowaniu, tel. ma czyścić pamięć.
 4. Mam ten sam problem ze słuchawkami, jak muzyka gra i włożę słuchawki, działają moment. Jak włożę słuchawki i puszczę muzykę słuchawki nie działają.
 5. http://www.geekbuying.com/item/-Package-A-Xiaomi-Mi-Band-2-Smart-Bracelet--Official-Global-Version--373023.html Dodatkowa opaska i 2 folie na ekran.
 6. Tylko ta tańsza to wersja MiB2 na chiny, droższa z dodatkowymi akcesoriami to global.
 7. Mam to samo, wszystkie kroki z samouczka, wyłączone oszczedzanie baterii na cały tel, wyłączone czyszczenie po zablokowaniu i.t.d. Budzik nie dzwoni po nocy (RN3 Pro SE KATE). Jedynie co działa to zdublowanie alarmu w systemowym zegarku, wtedy odziwo Timely dzwoni, a nie zegarek systemowy. MiUi strasznie jest oprny w aspekcie powiadomień i.t..p.
 8. Dodać aplikacje do autostartu, zablokować przed czyszczeniem z pamięci, wyłączyć oszczędzanie baterii dla tych aplikacji, nadać prawa i włączyć dla nich powiadomienia. Samouczkiem MIUIPolska https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial Strasznie upierdliwe to Miui, na czystym andku nie trzeba nic ustawiać i dział.
 9. Dodałem kłódke do kilku aplikcaji, ale w: pamięć>sprzątacz>dokładne czysczenie> opcje w prawym górnym rogu>lista wyjątków jest pusta.
 10. To kolejny problem z powiadomieniami w MIUI i z ubijaniem aplikacji działajacymi w tle. Ustaw dla aplikacji : Bateria i wydajność>zasilanie>aplikacja oszczedzania baterii> wybierz swoją aplikacje do SMS i zaznacz "bez ograniczeń". Dodatkowo dodaj ją do autostartu. Na część problemów trochę pomoże, ale i tak opoźnienia wysąpią po dłuższej bezczyności telefonu. Greenify raczej zbędny w tym telefonie, sam Xiaomi bardzo agresywnie ubija aplikację i oszczędza baterię.
 11. Ustawienie aplikacji np Timely, w autostart, zablokowanie (kłodeczka), wyłączenie oszczędzania baterii dla aplikacji, nadaniu praw i.t.d, budzik i tak nie dzwoni po dłuższym okresie bezczynności telefonu. Dzwoni dopiero po odlokowaniu ekranu. Tak opornie działające powiadomienia i uciążliwe nadawanie praw, kombinacje alpejskie po których i tak nie będą działać poprawnie powiadomnienia oraz budzik to bardzo duży minus dla nakładki MIUI. Dla mnie to jest jeszcze problem z ekranem blokady, a nie tylko z ubijaniem aplikacji i "widgetów" działających w tle. Nie jest to rozwiązanie problemu nie dzwoniącego budzika. Rozwiązuje to po częsci problem np zegarka widgetu, nie usypia aplikacji, ale i tak zegarek potrafii zgubić kilka minut i odświezyć się dopiero po wejściu w aplikację.
 12. Kiedy kolejne zamówienie grupowe? Jeśli się jeszcze mogę załapać interesowało by mnie to etui : http://buy.mi.com/tw/item/3162000001 Edit. Już się zapisałem do 3 zbiorowego zakupu.
 13. 2015161 no i się zgadza, dzięki.