Jump to content

StaryKoniu

Użytkownicy
 • Posts

  46
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  wlkp

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 10 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

StaryKoniu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

1

Reputation

 1. Miałem tak samo. Jedyne rozwiązanie to wgranie na nowo TWRP. System się uruchomił ale każdy kolejny restart telefonu to bootloop. Pomogło wgranie oficjalnego miui, i potem mogłem wgrać modyfikowane fw.
 2. Ja potwierdzam, miałem tragedię z czujnikiem a ponuzyciu Proximity działa ZDECYDOWANIE lepiej, wrecz powiedziałbym - tak jak powinno!
 3. jakieś konkretne zmiany względem 12.5.4.0 ? Czy tylko poprawki bezpieczeństwa ?
 4. Sprawdzę, dziękuję EDIT: ustawiałem różnie, bez efektu... niestety powiadomienia z GMAIL dochodzą z kilku / kilkunastogodzinnym opoźnieniem. Być może przypadek, nie wiem.. Spróuję wgrać GLOBAL EDIT2: Wgralem GLOBAL, potestuję i dam znać EDIT 3: @FromWP na Global nie ma żadnych opóźnień, uff. Brakuje nagrywania jedynie
 5. Hm, niby wszystko mam zrobione ok (w sensie synchronizację etc). Może jakieś rady co jeszcze sprawdzić?
 6. Heja! Pytanko; wgrałem najnowsze miui indonesia z możliwością nagrywania ale zauważyłem że na tym miui mam problemy z powiadomieniami, przychodzą z ogromnym opóźnieniem lub dopiero jak ręcznie odświeżę. Czy mogę wgrać bez obaw (zablokowałem bt po wgraniu roku) starsze miui czy nie mogę zejść w dół ?
 7. Potwierdzam i czekam na informacje, może jest szansa jakoś ten problem ogarnąć
 8. Dzięki wielkie. Czekam na odblokowanie bootloadera i będę wgrywać. Pytanie: jak sprawa gwarancji Xiaomi jak będę miał rom na Indonesia ? Czy w przypadku jeśli będę miał odblokowany bootloadera i będzie problem z wgraniem romu to nie ucegle telefonu (tak jakby to było przy zablokowanym bootloaderze?). Jeśli po wgraniu nowego softu zaznaczę, żeby zablokował bootloadera to w przypadku chęci wgrania innej wersji znowu trzeba będzie czekać ok 7 dni?
 9. I chyba ostatnie pytanie: pobieram tą wersję: Redmi Note 10 Pro – Global Stable Lstest V12.5.4.0.RKFMIXM czy tą: Redmi Note 10 Pro – EEA Stable Lstest V12.5.3.0.RKFEUXM ? GLOBAL STABLE czy EEA STABLE ?
 10. Dzięki wielkie! A jeśli chce zablokować bootloadera po wgraniu softa to "clean all and lock" ?
 11. dzięki, muszę odblokować i wgrać niebrandowane oprogramowanie, bo to z ORANGE to niestety nie ma aktualizacji, eh Przeprowadziłem proces odblokowania bootloadera (muszę czekać 168h, ale o tym wiedziałem). ROzumiem, ze zgodnie z informacją przy próbie odblokowania bootloadera wszystkie dane z telefonu wyczyszczą się ? Jakieś porady jak wgrać nie brandowany soft (po odblokowaniu bootloadera) do Redmi Note 10 Pro.
 12. żeby wgrać oryginalny (nie brandowany soft) także muszę mieć odblokowany bootloader ? Nie znalazłem sposobu, jak zrobić to krok po kroku (przy nowszych MIUI), zeby nie uwalić telefonu.
 13. Także posiadam Redmi Note 10 Pro (z Orange) i niestety soft mimo wszystko jest brandowany (niby nie brandują ale rzeczywistość jest inna, nie znajduje mi aktualizacji 12.5 ). Zamierzam odblokować bootloadera ale widzę, ze kolega @Jul3k ma nie lada problem z nim). Jak Bootloader jest odblokowany to nie działają płatności zbliżeniowe i aplikacje bankowe ? Gwarancje tracę z automatu ?
 14. I jak, ogarnąłes to INNE ? U mnie też pobiera ok 20% i SOT nie mogę zrobić więcej niż 4.5h, bateria ucieka w oczach.mm
×
×
 • Create New...