Jump to content

joljol

Użytkownicy
 • Posts

  35
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

joljol's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Z tą automatyczna jasnoscia mailem też problem ale później jak ja ręcznie podciagalem telefon jakby się nauczył żeby nie ściemniać tak mocno i teraz jest już ok
 2. Tez macie taki problem że automatyczna jasność bardzo agresywnie leci na minimum gdy w pomieszczeniu gdzie się przebywa jest jeszcze całkiem jasno, a tu jasność leci na minimum i trzeba ręcznie przyjasnic ekran bo nic nie widać.
 3. Dzisiaj także odkryłem ten problem na nowym Redmi 8 pro z polskiej dystrybucji. Oprogramowanie 11.0.3 Przy włączonym Bluetooth i wi fi na 5Ghz śmiga aż miło, jak przełączę na 2,4 Ghz to nic nie działa jak powinno a samo połączenie co chwile się resetuje. Pomaga dopiero wyłącznie bluetooth. Wielka szkoda bo na wi fi mam cały czas mi banda połączonego i teraz muszę uważać na połączenia z wifi bo większość jeszcze działa na 2,4 ghz. Istnieje może jakieś rozwiązanie problemu czy trzeba po prostu z tym żyć ?
 4. Mi szkoda nerwów i moglę miec naklejoną kartę zbliżeniówkę na telefon
 5. U mnie na starym redmi 3 pro i teraz na redmi 4 pro nie było tego typu problemów a parowałem je z kilkunastoma odbiornikami muzyki przez bluetooth
 6. Co masz na myśli mówiąc szybko ? U mnie rozkłada się to miarę równomiernie,
 7. Jak żadna karta sim ne działa to problem jest głębiej niż w samej karcie sim
 8. Też mam takie problemy i nie umiem sobie z nimi poradzić od dwóch miesięcy ;/
 9. U mnie w NJU i właczonym LTE i na redmi 4 Pro wszystko śmiga
 10. Nie wymagam, mówię tylko że gra zauważalnej gorzej niż starszy Redmi 3 PRO z którym mam bezpośrednie porównanie, korzystam z Spotify premium i testowałem także Tidal HIFI i jest tak samo.
 11. Witam, Jakie macie odczucia odnośnie jakości muzyki w Redmi 4 pro ? Ja dla mnie gra zdecydowanie gorzej niż mój poprzedni redmi 3 pro, ogólnie dźwięk jest bardziej płytki z mniejszą barwą oraz pojawiają się zniekształcenia i przestery głownie w górnych poziomach głośności. Używam słuchawek od iPhonea oraz słuchawek ROCK ale na innych podobne odczucia mam. A i muzyki słucham ze Spotify Jakie wy macie spostrzeżenia ?
 12. Jeżeli chcesz gwarancję to to jedyna sensowna opcja na tą chwilę.
 13. Ile jechała do ciebie przesyłka ? Miesiąc ? a global jest od +- dwóch tygodni
×
×
 • Create New...