Skocz do zawartości

Dobble

Użytkownicy
  • Postów

    35
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dobble

  1. U mnie problem sam się rozwiązał bo zdjęciu szkła ochronnego z ekranu
  2. Dobble

    TWRP - device not rooted

    Hej, kiedyś przeszedłem z stable na dev. Aktualną wersję jaką mam to: MIUI 9.3 by xiaomi.eu 8.1.25 (rozwojowa). Proste, prozaiczne pytanie, jak wykonać aktualizację? Przez aplikację TWRP wyskakuje takie coś: Z góry dzięki za pomoc! PS. Proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu.
  3. Serdecznie dziękuje wszystko ruszyło po tej czynności
  4. Tak zaznaczyłem wipe data. Robiłem wszystko według tego poradnika: Praktycznie wszystko się pokrywa z tym co tutaj jest napisane. Tylko podczas przenoszenia pliku xiaomi.eu_multi_MI5_7.12.28_v9-7.0 nie było folderu twrp i wrzuciłem go po prostu do głównego folderu mi5
  5. Hej mam problem z wgraniem nowego softu, postąpiłem według tego poradnika i cały czas wyskakuje mi napis MI5 od czasu do czasu się odswieża ale trwa to już dobrą godzinę? Co robić? Cały czas cierpliwie czekać?
  6. Cześć, mam problem z odblokowaniem telefonu. Odblokowania dokonywałem 29.09.2017, otrzymałem sms'a aby wprowadzić kod na stronę. Od tego momentu czekam na odblokowanie telefonu, minęło już 10 dni i nic :/ Co w takim przypadku zrobić?
  7. Tak tylko niestety ostatni raz był dostępny na forum 18 września. A jak bym im ten telefon odesłał i powiedzmy by go nie przyjęli na gwarancję z powodu uszkodzeń mechanicznych ale bym im napisał żeby wymienili (na mój koszt) mimo wszystko to chyba oni by mieli taki wyświetlacz no nie?
  8. Cholera no to jestem w kropce :/
  9. No dobrze w takim razie gdzie proponujecie wymienić ekran lcd?
  10. Heyo, kupiłem w styczniu Xiaomi mi5 w banggoodzie. Od kilku dni mam problem z dotykiem. Mianowicie telefon czasami zaczyna wariować i automatycznie sam wybiera różne losowe foldery, pliki - nie wiem jak to do końca opisać. Chciałbym telefon odesłać na gwarancję ale mam pewne obawy. Kiedyś telefon mi upadł i w jednym miejscu zrobiła się milimetrowa szczelina między ekranem a ramką (jakby ta ramka delikatnie się odkleiła) plus do tego 2 małe ryski. Moje pytanie, czy jest sens wysyłać telefon na gwarancję? Czy od razu odpiszą, że jest to uszkodzenie mechaniczne i nie naprawiają telefonu w ramach gwarancji? Jeśli tak się stanie to gdzie proponujecie wymienić LCD? Pisałem w tej sprawie do micenter i niestety ale nie maja na stanie LCD. Z góry dziękuje za odpowiedź.
  11. Dobble

    Miflash i error

    Hej chciałbym sobie wgrać na nowo soft a z funkcją flash_all bo telefon coś ostatnio zaczął za dużo pobierać baterii. Mam tylko jeden problem w programie miflash wyskakuje mi takowy error: Failed (remote: device is locked. Cannot erase). https://scr.hu/0mz345 Wersja Miui 8 GLOBAL 7.7.20 / Beta Co z takim fantem zrobić? Z góry dziękuje za pomoc
  12. Dzięki za info! U mnie dzisiaj tylko raz ten problem wystąpił po przywróceniu ustawień fabrycznych, ogarnę jeszcze softa i zobaczymy. Jak coś już będziesz wiedział o swoich telefonie to możesz śmiało pisać!
  13. A jak to u Ciebie wyglądało? Cały czas miałeś problem z dotykiem czy od czasu do czasu? Ile płaciłeś za przesyłkę?
  14. Okay dane zgrane. Zabieram się za flash all. Rozumiem, że tylko to wykonać softa nie zmieniać? @galakty Mam problem z wykonaniem flash all. Zrobiłem tak jak było napisane w poradniku, trwało to zaledwie sekunde. Screen - https://scr.hu/qoa6B2 Telefon ponownie się nie uruchomił, musiałem wyjść sam z fast boota i ponownie włączyć telefon. Nic się nie stało. O co biega?
  15. Ehh oby to nie płyta główna bo nie widzi mi się wysyłać telefonu do Chin Takie pytanie czy jak będę wykonywał tą funkcję flash all to wszystkie dane pójdą się je**ć? Czy jak w chmurze Xiaomi miałem zapisywane wszystkie zdjęcia to czy to również stracę?
  16. Cześć od kilku dni mam problem z telefonem Xioami Mi5. Telefon czasami zaczyna wariować i automatycznie sam wybiera różne losowe foldery, pliki - nie wiem jak to do końca opisać. Może zamieszczę filmik na nim wszystko ładnie jest widoczne. Dodam, że to wariowanie występuje losowa potrafi pół dnia pracować sprawnie aż tu nagle zaczyna świrować... Wersja MIUI: MIUI 8 Global 7.7.20 Telefon zakupiony w styczniu i nie sprawiał żadnych problemów aż do dzisiaj. Macie jakiś pomysł? Telefon zaczął wariować jakoś od 3 dni. Nie spadł, nie uderzyłem nim o nic. Skąd ten problem? Z góry dziękuje za pomoc!
  17. Dobble

    Szkło/folia do Mi5

    Hej ostatnio zbiło mi się szkło hartowane Nillkina i zamówiłem sobie drugie. I zabrałem się za zdjęcie i przyklejenie nowego szkła. Sęk w tym, że zj*****em i niedokładnie wyczyściłem stary klej . I w jednym rogu pod nowo naklejonym szkłem zrobił się taki jakby odcisk. Czy jest jakaś opcja żeby pozbyć się go? Odkleić ten kawałek szkła i przeczyścisz ekran ewentualnie coś podziałać z tymi paskami od ściągania kurzu :D?
  18. @majdan12 Spoko i przy zwykłym używaniu to nic nie robi, że mam tego developer?
  19. @majdan12 Czyli co nic z tego? Pozostać przy tym przy czym jestem?
  20. @majdan12 Dobra pobrałem paczkę na telefon. Powiedz mi tylko jeszcze czy mam robić backupa danych czy nie potrzeba (jeśli, tak to jak najprościej )?
  21. Tak, korzystam z komputera na którym mam 120Mb/s, natomiast z uploudem rzeczywiście się walnąłem bo mam go jakieś 15Mb/s. Ruteru nie mam wysokiej klasy (przepustowość), tak, że niestety ale łącze musi być dzielone.
  22. Dobrze napisałem 15 mega bitów. Podziel te 15 Mb/s na 8 wyjdzie jakieś 1.8MB na sekunde. Rzeczywiście jest to problem jak człek jest nie obeznany
  23. @majdan12 Pobieranie: 15Mb/s / Upload: 9Mb/s Łącze internetowe: 150/20Mb/ Stable pobieram przez telefon - 12min, więc chyba jest już OK
  24. @majdan12Wiesz co nie wiem dlaczego ale strasznie długo mi się pliki pobierają na Xiaomi MI5, nie wiem w sumie od czego to zależy bo na S4 dużo szybciej pliki się pobierały ale najpierw chciałbym załatwić ten system, a dopiero potem myśleć o tym pobieraniu.
  25. @majdan12 Dobrze ale ten Stable ROM pobrać przez kompa wrzucić na MI5 i w aktualizacjach wybrać ten plik ta?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...