Jump to content

zunio84

Użytkownicy
 • Posts

  192
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by zunio84

 1. @Vatri91 tak paskiem i rodzajem użytego szkła. W 2s jest szkło szafirowe. Więc nie wiem czym ta podnieta skoro paski można sobie wymieniać. Ja np uważam, że to najbrzydsze połączenie, skórzany pasek i ten karbonowy tył zegarka.
 2. Ramka: https://pl.aliexpress.com/item/CARPRIE-wysokiej-jako-ci-Mody-Szczup-a-Ramki-Kolorowe-PECET-Skrzynki-Pokrywa-Chroni-Pow-ok-Dla/32849372625.html Pasek: https://pl.aliexpress.com/item/Rubber-Wrist-Strap-for-Samsung-Gear-S3-Frontier-Silicone-Watch-Band-for-Samsung-Gear-S3-Classic/32821757818.html
 3. Czarna ramka ochronna plus nowy pasek i całkiem inny zegarek
 4. @chipekelgo przeczytaj to co napisałeś jeszcze raz. Zaznaczone, że mają się nie wyświetlać, a za chwilę, że mają się wyświetlać. Dostajesz na zegarku powiadomienia z tych apek które masz zaznaczone na screenie?
 5. @chipekelgo to jest czarna lista aplikacji. Czyli na tej liście powinna być apka telefonu jak nie chcesz powiadomień jak ktoś dzwoni.
 6. @krzygaj jest możliwość ustawienie górnej granicy tętna i informowania o jej przekroczeniu.
 7. @tomurbanowicz kupiłem wagę Xiaomi Scale 2 i chciałbym mieć wszystkie dane w jednej apce.
 8. Pytanie. Czy warto zmienić Pace na BIPa? Czy do działania i synchronizacji BIPa wystarczy MiFit z GooglePlay czy potrzeba zmodyfikowanej wersji?
 9. Uwielbiam tą standardową tarcze zegarka. Można taką wgrać na Pace1? Widziałem parę takich ale żadna nie jest podobna do oryginału. Czy ten karbonowy tył koperty pasuje do ogólnego wyglądu zegarka?
 10. Mój Pace też ma 1.3.6d i powiadomienia działają. Apka ma pozwolenie na odczyt powiadomień? W ustawieniach apki masz wybrane programy z których będą wyświetlane powiadomienia? Może pomoże przywrócenie ustawień fabrycznych zegarka. Zawsze robię po każdej aktualizacji i nie mam problemów.
 11. @jabartu , a aktualizowałeś z wersji 1.0.12 przez aplikację? Bo jak kamerka miała wgraną chińską wersję 1.0.13 to aplikacja nie pokazuje aktualizacji.
 12. Potwierdzam to, że apka Mi Dash Cam aktualizuje do 1.0.13 w wersji angielskiej. Wgrałem w kamerkę wersję 1.0.12 chińską i apka wykryła mi aktualizację do nowszej 1.0.13. Po aktualizacji jest język angielski.
 13. @Demon3 nie wiem na ile to prawda i czy dobrze przeczytałem u ruskich na forum ale aplikacja na telefon do obsługi wideorejestratora Mi Dash Cam sama aktualizuje do angielskiej wersji.
 14. @Demon3 tak ja instalowałem :). Śledzę wątek o tym wideorejestratorze na forum 4pda (rosyjska strona). https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=806510
 15. @jabartu wytłumacz mi różnicę. Temat jest o jakim wideorejestratorze? Mi dash to Mijia, a Tobie może chodzi o Yi dash?
 16. @Squalo co do dźwięku to trzeba zainstalować na Windowsie QuickTime. Pojawiła się angielska wersja softu na kamerkę Archiwum wypakować i plik SD_CarDV.bin wrzucamy na kartę pamięci. Kartę wsadzamy do wideorejestratora i podpinamy kabel od ładowarki. Po automatycznym włączeniu wideorejestratora od razu uruchamia się aktualizacja. Po minucie cieszymy się językiem angielskim :). Nie odpowiadam za uszkodzenia sprzętu :P. Plik wgrałem na swojej kamerce i działa. Na kamerce wgrany był ostatni soft chiński 1.0.13. 1.0.13en.rar
 17. @greg_king styki na zegarku są czyste? Przy brudnych nie ma styku z pinami podstawki i z tego możesz mieć problemy. Co do ładowarki to tak jak kolega wyżej napisał bez różnicy jaka. Co do czyszczenia to patyczek do uszu i najlepiej alkohol.
 18. @Tomy nie ma różnicy jaka wersja zegarka. Prośba o odblokowanie bootloadera, później odblokowanie i robisz co chcesz według instrukcji.
 19. Kamerkę posiadam od miesiąca za cenę 137zł z wysyłką bajer. Jest już aktualizacja do 1.0.12 dająca możliwość wyboru jakości nagrywania filmików. Co do połączenia jej z Mihome to mi na początku w żaden sposób nie chciało połączyć, ruszyło dopiero jak dałem dostęp do wszystkich uprawnień dla apki.
 20. W trybie samego zegarka nawet 12 dni zegarek mam od sierpnia.
 21. Na 1.3.4f jest możliwość modyfikacji tarcz prosto z zegarka. Było to na poprzednich romach?
 22. https://pl.aliexpress.com/item/DATA-NEW-Watch-band-High-quality-New-Fashion-Sports-Silicone-Bracelet-Strap-Band-For-Xiaomi-Huami/32799175718.html Paski prawie jak oryginalne i co najważniejsze sprzączka jest czarna bo te srebrne średnio pasują do stylu zegarka.
 23. @dworak21 u mnie problemem okazał się port USB3.0. Po przełączeniu na USB2.0 wszystko działało.
×
×
 • Create New...