Jump to content

zunio84

Użytkownicy
 • Posts

  192
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  SGS7 + Amazfit Pace

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

zunio84's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

19

Reputation

 1. @Vatri91 tak paskiem i rodzajem użytego szkła. W 2s jest szkło szafirowe. Więc nie wiem czym ta podnieta skoro paski można sobie wymieniać. Ja np uważam, że to najbrzydsze połączenie, skórzany pasek i ten karbonowy tył zegarka.
 2. Ramka: https://pl.aliexpress.com/item/CARPRIE-wysokiej-jako-ci-Mody-Szczup-a-Ramki-Kolorowe-PECET-Skrzynki-Pokrywa-Chroni-Pow-ok-Dla/32849372625.html Pasek: https://pl.aliexpress.com/item/Rubber-Wrist-Strap-for-Samsung-Gear-S3-Frontier-Silicone-Watch-Band-for-Samsung-Gear-S3-Classic/32821757818.html
 3. Czarna ramka ochronna plus nowy pasek i całkiem inny zegarek
 4. @chipekelgo przeczytaj to co napisałeś jeszcze raz. Zaznaczone, że mają się nie wyświetlać, a za chwilę, że mają się wyświetlać. Dostajesz na zegarku powiadomienia z tych apek które masz zaznaczone na screenie?
 5. @chipekelgo to jest czarna lista aplikacji. Czyli na tej liście powinna być apka telefonu jak nie chcesz powiadomień jak ktoś dzwoni.
 6. @krzygaj jest możliwość ustawienie górnej granicy tętna i informowania o jej przekroczeniu.
 7. @tomurbanowicz kupiłem wagę Xiaomi Scale 2 i chciałbym mieć wszystkie dane w jednej apce.
 8. Pytanie. Czy warto zmienić Pace na BIPa? Czy do działania i synchronizacji BIPa wystarczy MiFit z GooglePlay czy potrzeba zmodyfikowanej wersji?
 9. Uwielbiam tą standardową tarcze zegarka. Można taką wgrać na Pace1? Widziałem parę takich ale żadna nie jest podobna do oryginału. Czy ten karbonowy tył koperty pasuje do ogólnego wyglądu zegarka?
 10. Mój Pace też ma 1.3.6d i powiadomienia działają. Apka ma pozwolenie na odczyt powiadomień? W ustawieniach apki masz wybrane programy z których będą wyświetlane powiadomienia? Może pomoże przywrócenie ustawień fabrycznych zegarka. Zawsze robię po każdej aktualizacji i nie mam problemów.
 11. @jabartu , a aktualizowałeś z wersji 1.0.12 przez aplikację? Bo jak kamerka miała wgraną chińską wersję 1.0.13 to aplikacja nie pokazuje aktualizacji.
 12. Potwierdzam to, że apka Mi Dash Cam aktualizuje do 1.0.13 w wersji angielskiej. Wgrałem w kamerkę wersję 1.0.12 chińską i apka wykryła mi aktualizację do nowszej 1.0.13. Po aktualizacji jest język angielski.
 13. @Demon3 nie wiem na ile to prawda i czy dobrze przeczytałem u ruskich na forum ale aplikacja na telefon do obsługi wideorejestratora Mi Dash Cam sama aktualizuje do angielskiej wersji.
×
×
 • Create New...