Jump to content

miszowaty

Użytkownicy
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by miszowaty

 1. Wydaje Ci się? U mnie działa jedynie jak się wgra fixa z xda, ale wtedy odtwarzanie wideo jest niemożliwe, a YT się wysypuje. Edit. Od wersji 11.15 fix nie psuje odtwarzania wideo.
 2. Witam, wczoraj po odczekaniu 15 dni odblokowalem bl, zrobilem factory reset, full wipe i wgralem miui polska w wersji z miui 10. Wszystko dziala jak powinno oprocz sensorow, na miui 9 bylo ok. Powtorzylem operacje z czysta instalacja, ale nie pomoglo. Przepraszam za brak pl znakow, pisze z syf miui Mi 8 SE
 3. Tak, każdy tak ma i tak to ma działać. Suwak zareagowałby szybciej jakbyś zmienił oświetlenie.
 4. Stawiam na to, że trzeba otworzyć i taśmy poprawić. Szkoda, że w takim nowym telefonie...
 5. @bergmen Gwoli wyjaśnienia, bo nie każdy to załapał. Chodzi mi o to, że lwią część roboty wykonali deweloperzy od cyanogena, nie umniejszając oczywiście żadnej ze stron. Tym co napisałem, chciałem jedynie przekazać, że każdy inny custom będzie posiadał prawodopodobnie bugi oficjalnego lineage'a. Jestem przeciwnikiem stawiania znaku większości pomiędzy romami. Ten rom ma takie funkcje, drugi ma takie - każdy powinien wybrać, który mu bardziej pasuje. Co do samej lepszości, nie będę się wdawał w dyskusję bo o gustach się nie dyskutuje, jeden woli czysty android, drugi maksymalnie customizowany. Przykład zupełnie nietrafiony. Piłkarze Ci, których wymieniłeś to całkie inna szkoła. Jeden utalentowany, drugi wyrobnik. Jeden nie powstał z drugiego. Ja jestem przeciwny po prostu umniejszaniu roli piekarza, na rzecz tych, którzy posypują makiem. Dla mnie koniec tematu, więcej nie będę ciągnał tej rozmowy.
 6. Wszystko działa bez żadnego problemu. Należy zauważyć, że to lineage team jest prekursorem wszystkich custom romów. Nie można mówić, że ressurection jest np lepszy bo prawdopodobnie gdyby nie lineage to rr by wcale nie było. Obecnie używam RR, bo ma sporo fajnych opcji kostumizacji dodanych.
 7. Wgrałem z ciekawości i ten mod jest bez sensu dla mnie. Głośnik do rozmów jak sama nazwa wskazuje jest przystosowany do rozmów, więc nie ma możliwości, aby to zagrało dobrze przy większej głośności. Mod powoduje, że TO SAMO leci z jednego i z drugiego głośnika. Czasem żeby nikt nie pomyślał, że z jednego gra lewy kanał, a z drugiego lewy...
 8. Ja nie używam miui, lepiej powiedz jakiego patcha wgrywasz.
 9. Da radę, nie wprowadzaj ludzi w bląd. Musisz zrootować magiskiem najlepiej a nie supersu, potem patch na safetynet.
 10. Popraw nazwę tematu. Kupić xiaomi i nie update'ować nigdy więcej do chyba mija się z celem. Masz globala, więc jak nie masz z niczym problemu, a wgrywanie romu to dla ciebie czarna magia, zostań przy tym co jest.
 11. Dobre sobie. Nie popadajmy w skrajności. Nawet jak sklep napisze że tracimy gwarancje trzeba dochodzić swoich praw.
 12. Poprawka jest na podstawie starego kernela dlatego tak się dzieje.
 13. Mi aplikacja mbanku działa. Po co ci androidpay jak mBank jej nie wspiera?
 14. Na lineage os android pay wciąż działa i z rootem i z odblokowanym bootloaderem. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 15. Ważna aktualizacja. Dodano "one hand mode" znane z miui. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 16. A skąd obsesja, żeby to wszystko trzymać na telefonie? Nawet we flacach to wychodzi z 200 albumów.
 17. Słuchawki o najwyższej impedancji (54 Ohmy) jakie mam to somic v2. Na maksa w apple music nie idzie wytrzymać.
 18. A próbowałeś? Skoro na los chodzi to może na miui też. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 19. Nie mam miui, ale to się robiło jakoś dodaj motyw i wskazywało plik .mtz z samą czcionką. Dodatkowo można flashować pod twrp paczki z konkretną czcionką i od razu się zmienia.
 20. Mi 5 to raczej neutralny grajek o sporej rozdzielczości, lekko ociepla, zagra tak jak słuchawki, które do niego podłączysz. Na pewno nie parowałbym ich z basotłukami, zdecydowanie coś o jasnym charakterze - mój gust. Mówię o ogólnej charakterystyce, w niuanse się nie wgłębiam.
×
×
 • Create New...