Jump to content

pawel0415

Użytkownicy
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

pawel0415's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. A czy ten sMiui to nie przypadkiem ten rom w którym były zaszyte szpiegowskie programy i sniffery?
 2. Na dobrym koncie się zalogowałeś ? Czasem się logowałem przez numer a czasem przez e-mail a to zupełnie różne konta i musisz w sms sprawdzić dla jakiego konta masz zgodę i to samo konto ma być w tel. Oczywiście find my device włączony ?
 3. Na oszczędzaniu wcale dłużej nie będzie trzymać bo w tle będzie agresywnie zabijać APKI i koło się zamyka. Proponuje w ustawieniach bodajże bateria zasilanie ustawić żeby apek w tle nie zamykało
 4. Spróbuj jakiejś apki z marketu do DLNA.
 5. U mnie w mi unlock był problem bo logowałem się za pomocą fb a nie numeru telefonu. Sprawdź dokładnie na jakim koncie masz pozwolenie.
 6. Miałem to samo , telefon uceglony wydawało się jednak wszedłem przez to http://forum.xda-developers.com/android/software-hacking/guide-how-to-reboot-to-edl-fastboot-t3394292 jeszcze raz w tryb EDL i już wtedy miflash widział telefon.
 7. Kłódka jest po to by przy czyszczeniu ram nie wyrzucało apki z procesów a autostart jest po to by apka odpalała się sama. Spróbuj dać kłódkę a nie dać autostartu i zobaczysz różnicę.
 8. W opcjach programistycznych jest opcja agresywne przełączanie wifi na internet pakietowy więc może spróbuj tego?
 9. Nazwa przedmiotu: Xiaomi Redmi Note 2 Prime Opis: 5 miesięczny xiaomi, stan bdb, na gwarancji u zaufanego sprzedawcy Technosa. W zestawie to co dostajemy od producenta + mi Key oraz flio case . Cena:650 do uzgodnienia Aukcja allegro/olx:www.olx.pl/oferta/xiaomi-redmi-note-2-prime-2-32gb-lte-dual-sim-mi-key-CID99-IDhQV0d.html Kontakt: Pw lub telefonicznie/sms : 668654282 Zdjęcia:
×
×
 • Create New...