Jump to content

marcingp5

Użytkownicy
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Tarnów

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

marcingp5's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Hałas buczenia to przez czujnik który ma mały wentylator. Ja rozwiązałem ten problem za 20 zł kupując na Aliexpress ten mały wentylatorek 20x20 i lutując w te same przewody i działa tanim kosztem tak samo jak nowy za 100 zł. https://pl.aliexpress.com/item/1005002554644307.html?gatewayAdapt=glo2pol&spm=a2g0o.9042311.0.0.6edd5c0fRuL8cA
 2. Nawet animowane pulpity są na mi band 4, własne można robić inną aplikacją wrzucę wam potrzebne: - Notify & Fitness for Mi Band v8.9.5 Free - wersja po polsku - MiBand4 - WatchFace for Xiaomi - z google play lub chińska= ( tech.pingx.watchface ) https://www50.zippyshare.com/v/kHFnjUYY/file.html
 3. Jak przerobić wersję chińską na angielską ? Dopiero dziś do mnie dotarła wersja CN i pełno krzaczków
 4. Mam folię 3mk prawie 2 miesiące używana codziennie w ekstremalnych warunkach w kontakcie z pyłem i przy szlifowaniu metali. Wygląda jak matowa ale bez folii to wolę nie wiedzieć jak by to wyglądało bo nieraz dostał szlifa o metalowy stół.
 5. Jeśli apn ustawione dobrze to sprawdź drugi slot nanoSim.
 6. Moje szkło hartowane pękło niby oryginalne z allegro od "Wyborowo". Co ciekawe spadły na jego krawędź klucze z metra wysokości. Te szkła są takie kruche ? ktoś tak miał ? Jakie polecacie folie poli.. np. z 2.5 D ?
 7. Tutaj na forum nie znajdziesz łatwo aktualnego przetłumaczonego poradnika i tak będą odsyłali na angielskie główne forum. Jeśli masz odblokowany bootloader to potem włączasz telefon w trybie fastboot czyli Włącznik(Power) i Głośność - (Volume Down) - Uruchamiasz z tej strony http://en.miui.com/thread-278268-1-1.html Root.bat i wgra Ci TWRP i w nim możesz zrobić Roota.
 8. Włączałeś w ustawieniach>lock screeny&fingerprint>uśpienie>nie usypiaj?
 9. Nie działa Ci Lte na Sim1 a na Sim 2 już tak ?
 10. Ktoś ma ten sam problem i go rozwiązał ? Bo u mnie teraz wcale nie łączy się z LTE 4G też przechodziłem między romami od syfmiui przez dev a teraz mam Stable od xiaomi.eu v7.3.2.0 i nie chce się połaczyć z LTE tylko pokazuje Brak usługi. Sprawdzałem na kilku kartach sim z Play, RBM, i Orange i nie mogę się z LTE połączyć jakby telefon był uszkodzony czy coś. Karty sim sprawdzałem i działają z LTE na modemie z Huawei E3372 4G zasięg w ponad połowie. Usuwałem APN i wstawiałem nowe i nic z tego. 3G HSPA+ działają. Może w tym temacie będzie odpowiedź: http://en.miui.com/thread-279068-1-1.html Ciężko to ogarnąć. Nigdy więcej Xiaomi. Jest tymczasowe rozwiązanie braku LTE w Sim 1. Dodam że po 9 punkcie ponownie wybrałem LTE Only w Sim1 i po 2 minutach połączył się wreszcie z 4G. Po tym w Sim 1 jest Lte ale w Sim 2 nie ma przynajmniej można używać karty sd i LTE.
 11. Wersja 6.5.5 jest tylko angielski z chińskimi apk czy jest wersja z PL ? Mam z tąd: http://en.miui.com/a-234.html
 12. Jak wam wychodzą zdjęcia w ciemnościach z note 3 pro bo mi wychodzą z lampy błyskowej zbyt jasne, ta lampa ostro daje.
 13. Witam. Czy ten telefon ma opcję wideo rozmowy? Bo nigdzie nie widzę aby było w MIUI 6.4.14 lub jeśli zamienię ROM na aosp to będzie? Może jakaś modyfikacja wyjdzie?
×
×
 • Create New...