Jump to content

marycha

Użytkownicy
 • Posts

  60
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T Pro 6/128

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

marycha's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

9

Reputation

 1. Spróbuj dokładnie wyczyścić gniazdo ładowania w telefonie. Jakimś cienkim drucikiem, patyczkiem itp. A na koniec sprężarka. Brud (kurz, paprochy z kieszeni itp) zbiera się w dużych ilościach przy ściankach portu i wkładając kabel ubijasz to wszystko - patrząc wydaje się że jest czysto a kabel nie dochodzi jednak do końca portu.
 2. Należy włączyć opcję CEC Switch w ustawieniach HDMI CEC.
 3. Wujek google Ci pomoże Masz pierwsze lepsze wyniki : Hydrożel
 4. Do żadnego telefonu z zaokrąglonym ekranem nie kupisz szkła na cały ekran - mimo zapewnień producenta o tym że szkło jest niby "3d" i zakrywa cały ekran to jest to fizycznie niemożliwe - musiało by być zagięte i pewnie kosztowało by majątek. Zawsze będzie jakaś tam przerwa pomiędzy szkłem a obudową. Pozostaje Ci folia albo hydrożel - są tak skonstruowane że pokryją całą powierzchnię ekranu. Jeśli martwią Cię tylko ewentualne rysy to zarówno folia jak i hydrożel dają radę. Gorzej tylko wtedy z dotykiem, poślizgiem czy jak tam to zwał. No i nie wiem jak skaner odcisków się sprawdzi.
 5. Twoje z Ali wygląda tak samo, ale nie jest takie same. Te Twoje z Ali jest noname. Te co ja podałem to jest Imak -a. Na Ali też jest ale po 20 zł. https://a.aliexpress.com/_U2kHd Oczywiście z allegro drożej, ale szybciej.
 6. Ja zakupiłem do sprawdzenia takie cuś : https://allegro.pl/oferta/imak-shock-etui-do-xiaomi-9t-9t-pro-szklo-h-pro-8295091193 I chyba przy tym zostanę. Wygląda całkiem nieźle, dobrze spasowane.
 7. marycha

  Android Oreo

  Zgadza się. I porady typu - ...zmieńcie router... Ludzie pomyślcie - czy po następnej zmianie softu jak okaże się że znowu MiBox nie działa to znowu będziecie wymieniali router ??? Nie routery są problemem ale oprogramowanie na MiBoxie. Skoro prawie u wszystkich działał MiBox na androidzie 6 z wszystkimi routerami i nie było takich problemów i co nagle (po przejściu na androida 8.0 i 8.1) routery są be - co zepsuły się. I teraz porady typu zmień router ... - kupię nowy za 200 zł , za miesiąc wrzucą nowy soft i znowu zrobią auto-aktualizację i co router znowu do wymiany ?? Powtarzam - problem to soft MiBoxa - nie routery, nie ma sensu wymieniać. Poza tym losowość zachowań Mi Boxa jest nieprzewidywalna - mam w domu 3 routery (TP Linka. Edimaxa i Netgara). Czasami na jednym nie ma problemu przez np. 7 dni a potem przez następne 7 jest problem - i nie ma znaczenia który router. Ot tak - losowo się to zmienia. Tak samo losowo jest zawieszanie MiBoxa - czasem jest OK przez 4-5 dni , a czasami po jednym dniu uśpienia zamula MiBoxa tak że tylko wtyczka do wyjęcia. Zaczyna robić się troszeczkę paranoja - teraz porady typu wymieńcie routery, za chwilę wymieńcie telewizory a potem co - zmieńcie operatora energii bo prąd nie taki ??? Przecież to tylko pudełko za 200 zł - fajnie działało na andku 6.0 teraz nie działa - trudno - ale nie ma powodu wymieniać połowy sprzętu w domu.
 8. Chyba pomyliłeś fora - raczej masz Redmi 6, sądząc po sofcie.
 9. marycha

  Android Oreo

  Przecież to wynika z tego z @kapciu75 napisał, czyli skoro ten sam mibox na andku 6 działał z routerem X to dlaczego ten sam mibox ale z andkiem 8 nie działa z tym samym routerem X ?? Tylko to raczej nie jest wina samego androida tylko builda zrobionego przez xiaomi - gdzieś coś po drodze skopali a każda próba naprawienia kończy się większymi lub mniejszymi problemami użytkowników. Ja już się poddałem. Ciągłe zawieszenia po kilku godzinach bezczynności, losowe problemy z odtwarzaniem dźwięku. Mój MiBox powędrował do pudełka i czeka na lepsze czasy
 10. Przenieś do odpowiedniego działu - tu jest dział dla Mi6, nie dla redmi.
 11. marycha

  Android Oreo

  Niestety, wybudzanie po uśpieniu na dłuższy czas dalej nie działa. Ponadto powrócił błąd "zapychania" pamięci po wybudzeniu - mibox działa tak powoli że trzeba go restartować.
 12. U mnie zgłasza się tylko FPC
 13. Ja też nie zauważyłem żadnych zmian odnośnie baterii na romie 9.0.2.0 Ale Confirm Ci kliknąłem
 14. No raczej przewód HDMI nie jest problemem, nie ma on nic wspólnego z działaniem aplikacji na jakiejkolwiek platformie - służy tylko do przesyłania danych (obraz + dźwiek). Poza tym przewód HDMI za 12 zł na 100% jest gorszy od oryginalnego dostarczanego przez Xiaomi, a właściwie to jest gorszy chyba od wszystkiego co ma jakąś nazwę
 15. po podłączeniu telefonu musisz wybrać ( na telefonie - w powiadomieniach) tryb przesyłania plików bo domyślnie jest ładowanie.
×
×
 • Create New...