Jump to content

monsiejowa

Użytkownicy
 • Posts

  59
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 PRO3/32

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

monsiejowa's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

6

Reputation

 1. Po wyborze sieci 3G lub 2G musisz odczekać dłuższą chwilę i się przełącza.
 2. Nie zmieniaj regionu i nie aktualizuj na innym niż Polska. Ja w zeszłym tygodniu na ustawionym regionie na Cypr pobrałem i zaktualizowałem przez ota i uwaliłem telefon - miałem tylko ekran fastboot. Od zawsze wyszukiwałem i aktualizowałem z ustawieniami innych regionów i zawsze wszystko było ok aż do tego momentu. Żona też miała takie jak ja ustawienia i miała dostępną aktualizację ale jej usunąłem pobraną aktualizację i zmieniłem region na Polskę. Nie wiem dlaczego tak się stało może zmienili jakieś zabezpieczenia związane z regionem.
 3. Zainstaluj sobie MX player i spróbuj przez niego odtworzyć film jeśli problem występuje z rozjeżdżającym się dźwiękiem to zmień dekoder - są dostępne HW, HW+ i SW. Musisz wypróbować na którym będzie ok. Dekodery możesz zmieniać podczas odtwarzania na górze kliknij w HW i wyświetli się okienko z możliwością zmiany.
 4. Niemniej jednak ładowarka godna polecenia. Do samochodu zakupiłem 20w taką O dziwo podczas ładowania wyświetla iż jest to fast charge.
 5. Ja ją kupowałem w kwietniu za 43$ i wtedy dostępna była tylko w tym sklepie. Podałem sprawdzony link, z którego ja kupowałem. Co do wentylatora to ładowarkę mam na szafce nocnej przy łóżku blisko głowy i praktyczne nie słychać jego pracy. Ładowarka z głośnikiem jest mi niepotrzebna a poza tym jest zbyt duża dla mnie. Co do linku, który podałeś do ładowarki na Ali to niestety nie oferuje ona wysyłki bez vat-u więc jest 50/50 że wpadnie na celny i doliczą 23%vat - i to już wcale taka atrakcyjna cena nie jest.
 6. https://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Mi-Wireless-Charger-30W-Vertical-Air-cooled-Holder-Charger-for-Xiaomi-10-9-Pro-for-iPhone-11-p-1581015.html?rmmds=myorder Polecam Posiadam i zapomniałem o kablach. Super wygodna i ładuje tak samo szybko jak sieciowa. Dodatkowo w samochodzie też zainstalowałem bezprzewodową ale 20w i też daje radę.
 7. No i pojawiła się aktualizacja do Miui 12 po zmianie kraju na Cypr.
 8. U mnie widzi ale nie chcę się połączyć.
 9. Można to obejść aplikacją all screen. Ale niestety nie możemy w niej przesyłać zrzutu ekranu telefonu tylko pliki audio i video.
 10. Tego się obawiałem. Dlatego napisałem do bardziej doświadczonych użytkowników. Cóż zostaje czekać na kolejną aktualizację. Ewentualnie jeszcze przywrócić ustawienia fabryczne. Dzięki za odpowiedź.
 11. Witam Po aktualizacji do MIUI V11.0.6.0.QFAEUXM pojawiły się problemy z bluetooth - zrywanie połączenia z opaską amazfit cor, przełączanie z danych komórkowych na wifi kiedy wchodzę do domu - czasem po godzinie nawet nie chce się przełączyć oraz problem z projekcją na telewizorze. Wcześniej (przed aktualizacją), wszystko z powyższych działało bez zastrzeżeń. Przeinstalowałem ponownie system lecz to nic nie zmieniło. Chcę uniknąć przywracania do ustawień fabrycznych i ustawiania i instalowania wszystkiego od nowa. Moje pytanie o poradę i pomoc brzmi: mogę zrobić downgrade do wersji MIUI V11.0.5.0.QFAEUXM poprzez standardową aktualizację w ustawieniach poprzez wybranie pliku z softem? Może macie inne pomysły jak pozbyć się w/w błędów? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
 12. Od wczoraj jestem w posiadaniu tego modelu i zgadzam się z poprzednikiem - brak jakichkolwiek luzów. Ale wg mnie trochę za ciężko pracuję ten slajder i jak palce są suche to poprostu ślizgają się po ekranie i trzeba użyć większej siły nacisku na ekran aby slajder się wysunął. Poza tym brakuje mi ustelawienia odebrania połączenia poprzez rozsunięcie slajdera ale myślę że pojawi się w niedalekiej aktualizacji taka opcja.
 13. Ja korzystam z mi band 3 i Amazfit midong. Problem rozwiązałem w ten sposób, że do mi banda używam Notifi & fitness for mi band a do amazfita Notifi & fitness for Amazfit. W jednym czasie np. jak wracam z pracy do domu to mam połączone w jednym czasie obie opaski. Kiedy wychodzę poprostu zabieram tylko jedną. Nic nie muszę sparowywać, rozłączać czy przelogowywać, wszystko odbywa się automatycznie.
 14. Witam Widząc ogrom modyfikacji do Waszych Bip-ów chciałbym zapytać czy byłby ktoś w stanie zrobić aplikację Mifit z językiem polskim dla Amazfit Midong Cor?
×
×
 • Create New...