Skocz do zawartości

Acid

Administratorzy
  • Postów

    13 606
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    425

Treść opublikowana przez Acid

  1. Oczywiście, że dev chinski. Taki sam jak do wszystkich innych. Wysłane z MI Note
  2. Taśma się nie mogła poluzować bo jest na wtyczkę a nie wsuwkę w Mi4. Jeśli już to jakieś uszkodzenie. Taśma dotyku jest na górze telefonu tzn przechodzi od ekranu, pod płytą na drugą stronę płyty i ma wtyczkę też blisko krawędzi górnej telefonu. Co do pęknięć to moim zdaniem jeśli taśma jest sprawna to szkło musi mieć pęknięcie bo przerywa się siatka punktów dotyku co miejscami daje taki efekt. Równie dobrze mogło być pęknięcie na górze telefonu i bez dotyku byłaby np górna połowa ekranu. W każdym przypadku ekran jest do wymiany. Wysłane z MI Note
  3. Raczej nie. Wysłane z MI Note
  4. Nie ma tap to wake. Redmi też nie ma normalnie. To efekt custom kernela. Dioda ma wszystkie kolory. Led RGB to standard w telefonach od dosyć dawna. Wysłane z MI Note
  5. Dobra dobra. Nie będzie nowego Pilsnera 23 kwietnia, więc nie bardzo na temat te posty...
  6. Wejdź do recovery i wybierz Wipe user data. Wysłane z MI Note
  7. W romie na komputerze jeszcze. Tylko wiadomo bez rozpakowania romu przez 7zip. Wysłane z MI Note
  8. Usuń pierwszą linijkę z pliku Updater-script w META-INF. Wtedy pójdzie instalacja. Wysłane z MI Note
  9. Yyy będzie to samo co Note tylko inny procek i LCD Wysłane z MI Note
  10. Bo nie może działać. Apki systemowe MIUI są zależne od frameworka bo tam są style i wygląd do pobrania przez apke. V5 czy V6 mają swoje frameworki i apki nie są kompatybilne. Wysłane z MI Note
  11. A skąd wiesz, że tak można robić co? Wysłane z MI Note
  12. Ludzie. Rom MIUIPolska jest zrobiony by działał tak jak fabryka dała. Fabryka nie daje twrp czy CWM i taką instalację robicie we własnym zakresie. Wysłane z MI Note
  13. Ok MINote MI4 po MiFlash i na najnowszej wersji pl Mi4 gorzej wypadł ale nie powtórzyłem testu. Wysłane z MI Note
  14. Taa wiem zgłosiłem im to. Przełącz na angielski i będzie dobra specyfikacja.
  15. Żadna. Przecież to te same podzespoły. Dopiero Mi Note Pro będzie wydajniejszy ale..., nie gram w gry, mam podstawowe apki do pracy itp i nie zobaczę różnicy gdybym miał Mi Note Pro. Co bym wybrał to nie u mnie takie pytanie. Bo ja z własnego założenia zawsze mam najnowszy model Xiaomi. Więc przesiadłem się z MI4 na MI Note i nie żałuję. Trzeba się przyzwyczaić do wielkości ale o tym też pisałem w recenzji: http://miuipolska.pl/xiaomi-mi-note-recenzja/ Jest pre-order na Mi Note PRO od iBuyGou: http://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi-note-pro-4gb-ram-64gb-rom-snapdragon-810-cpu-fdd-lte-6733.html Ramka będzie złota Ah...
  16. Acid

    MIUI v6

    Dior?
  17. Tak ponoć się przegrzewał na HTC M9 ale wyszła poprawka i jest lepiej. Choć Samsung nie czekał na wyjaśnienie sprawy i dał swój procek co było dobrym ruchem bo Exynos jest szybszy od S810. No ale tylko na papierze... w sensie na ekranie benchmarkow. Wysłane z MI Note
  18. Teoretycznie jeśli problem leży w złym pliku gms core bo daliśmy ze złym dpi to jest szansa 50/50 czyli albo będzie mi się chciało napisać poprawkę w skrypcie albo nie będzie się chciało. Zakładając, że tu leży przyczyna. Wysłane z MI Note
  19. Lool ale jak? Ktoś wyjął LCD a wstawił szybke? Wysłane z MI Note
  20. 6 maja w Chinach. Ja bym w ogóle zapomniał że w maju będziesz miał ten telefon. Wysłane z MI Note
  21. To my mamy limit polubień? O_o Wysłane z MI Note
  22. Acid

    Xiaomi Mi Band

    Alarmy siedzą w pamięci opaski i nie trzeba połączenia BT. Sam mam tak, że radio telefonu (3g, wifi, bt) włącza się o 5 rano ale sama opaska budzi mnie np. 4.30. Jednak jak jest połączenie przychodzące do telefonu to wiadomo BT musi być by opaska wibrowała.
  23. Lepiej mieć opaskę. Będzie wibrowac nawet jeśli telefon będzie wyłączony. Wysłane z MI Note
  24. Tu się nie zgodzę. Bo raz, że root jest tak czy inaczej w romie bo... jedziemy od początku na wersji dev. W stable nie ma roota - ale już jak były nasze stable to ludzie tak płakali za rootem, że trzeba było dodać go siłą. Co więcej lepiej było wtedy dodać roota po naszej stronie niż zostawić rom bez. Bo ludzie wtedy sami by rootowali przy okazji uwalając telefon. Po drugie. Roota masz wyłączonego. Jak aplikacja chce roota to jest stosowny komunikat (w MIUI trwa on 25 sekund... u nas 5). I człowiek musi przeczytać info o ostrzeżeniach i się zgodzić. Tak samo jak w linuxie masz roota ale do działania musisz zawsze podać sudo i hasło. Innymi słowy działanie jest świadomie zrobione bo user się na to zgodził. Jeśli potem na skutek działań usera uszkodzi sobie system czy coś to przecież nie nasz interes. Co najwyżej możemy pomóc człowiekowi się podnieść.
  25. A nie jest tak, że masz włączona zaplanowane wyłączanie telefonu? A w budziku masz wyłączony Alarm na wyłączeniu? Bo taki układ opcji da taki scenariusz. No i piszesz to bo... Masz tak codziennie czy... jedynie raz tak miałeś? Wysłane z MI Note
×
×
  • Dodaj nową pozycję...