kredzion

Użytkownicy
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About kredzion

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

321 profile views
 1. Dlatego używam gcam tylko i wyłącznie do trybu nocnego, bo tylko w nim widzę jakąś różnicę w jakości zdjęć
 2. u mnie udało się dzisiaj odblokować telefon bez najmniejszego problemu po odczekaniu 15 dni. Telefon był przez ten okres wyłączony.
 3. Bo boję się, że przez to, że 2 tygodnie temu nie miałem włożonej, a teraz włożę to może jakoś czas się przez to wyzeruje. Swoją drogą w tym poradniku nie ma nic napisane o karcie sim, dopiero w komentarzach się doczytałem o tym i stąd moje pytanie.
 4. Czy karta sim w telefonie to jest mus do odblokowania? 2 tygodnie temu przyszedł do mnie telefon i próbowałem go odblokować i dostałem info w miflashu, że trzeba odczekać 360h. Nie miałem wtedy włożonej karty sim, tylko włączone wifi. Jutro mija ten 15 dzień i dzisiaj z tej okazji odpaliłem telefon i skoro 2 tygodnie temu udało się i wyskoczyło info o 360h to chyba nie potrzeba karty? Liczę, że uda mi się jutro odblokować telefon.
 5. Dobra wreszcie pomogło zainstalowanie starej wersji Mi unlocka stąd: https://forum.xda-developers.com/redmi-note-4/how-to/tool-miflashunlock-1-0-1225-2-english-t3615329 Tylko teraz mam kolejny problem. Jak klikam Unlock w celu uzyskania informacji kiedy będę mógł odblokować bootloader to ładuje się do 50% i wyskakuje takie info. O co kaman?
 6. Już jestem bezsilny. Nic nie działa, nawet ten poradnik... Jakieś pomysły? https://en.miui.com/thread-781483-1-1.html
 7. Mam china rom i chcę uzyskać zgodę na odblokowanie bootloadera. Tylko jak mam telefon w trybie fastboot i podłączam do laptopa to program Mi unlock go nie wykrywa. Debugowanie USB i OEM unlocking mam włączone w opcjach telefonu. Ktoś pomoże?
 8. Nie, sytuacja się poprawiła na najnowszym globalu i teraz SoT wynosi około 7h
 9. Bateria od ostatnich kilku aktualizacji trzyma mi koło 4h SoT na global dev. Czy na miuipolska wygląda tak samo? Bo teraz zastanawiam się czy przechodzić na global stable, czy xiaomi eu dev lub stable. Co doradzacie?
 10. kredzion

  Problem z TWRP

  Witam. Ściągnąłem TWRP na mój telefon i mam uruchomiony telefon w trybie fastboot podłączony do laptopa i kiedy wpisuje w konsoli "fastboot devices" otrzymuję informację, że" 'fastboot' is not recognized as an internal or external command, operable program or batch file." Jak to naprawić? Będę wdzięczny za pomoc.
 11. Czy do redmi 4 będzie pasowało szkło dla redmi 4 prime? Chodzi mi o tą aukcje: http://allegro.pl/szklo-mocolo-caly-ekran-xiaomi-redmi-4-pro-prime-i6734825371.html
 12. aha, a myślałem, że to jest przyczyna nie otrzymywanych powiadomień
 13. Mam globala dev i zastanawiam się dlaczego nie mogę dodać chrome do autostartu. W ogóle nie wyświetla mi tej aplikacji. Ktoś wie dlaczego?