Jump to content

Florian_Szary

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi3 W

Florian_Szary's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Wiele aplikacji przy ekranie ładowania (rzadziej losowo w czasie pracy) crashuje. Log zawsze kończy się na /system/lib64/libc.so (start_thread+68). Problem głównie w aplikacjach YT, Allegro, ING i kilku innych. Próbowałem robić factory reset, zmieniać język na angielski. Nic nie pomogło
 2. Niestety nie poprawili stabilności systemu oraz slow motion nadal nie działa :(
 3. 720p i 960 FPS. Dodam, że czasem jak jakaś aplikacja porządniej scrashuje (crashy jest bardzo dużo), to też telefon się restartuje.
 4. Panowie, w moim Mi9 SE na Romie global stable najnowszym mam w wielu aplikacjach ten sam błąd. Dołączam log. Pomógłby mi ktoś i powiedział co to znaczy? To wina systemu, czy może coś z hardwarem?
 5. Kiedy tylko włączam tryb slow motion w Aparacie, to telefon się restartuje. Czasem chwilę podziała, uda się nawet nagrać filmik, ale po chwili i tak restart. Myślicie, że wina tej aktualizacji czy coś nie tak z aparatem w moim egzemplarzu? Wersja Global Stable 10.2.5.0
 6. Mam to samo na Mi9 SE, też global stable ROM.
 7. Dziękuję, wszystko działa teraz Nie chciał wstać za pierwszym razem, ale go zrestartowałem, zrobiłem wipe w TWRP i jest wszystko OK.
 8. Dzień dobry, Próbowałem zainstalować ROM Xiaomi.eu zgodnie z poradnikiem. Niestety, TWRP nie miał dostępu do pamięci wewnętrznej, więc zrobiłem wipe wszystkich partycji, w tym, przypadkowo, systemowej. Jestem aktualnie w TWRP, jednak nie mogę zrobić reboota, ponieważ nie ma zainstalowanego systemu. TWRP uzyskał jednak dostęp do partycji Data, która wcześniej była niedostępna a teraz jest pusta. Czy jest możliwość wgrania ROMu przez plik zip wgrany przez komputer? Jak uzyskać dostęp do partycji na telefonie przez komputer?
 9. Mam zamiar kupić Mi 5, ale nie chciałbym musieć wgrywać co dwa dni nowe romy, jedynie aktualizować co tydzień tak jak MIUI Polska na Mi3. Dlatego mam kilka pytań: Czy jeśli poproszę w Ibuygou, żeby przysłali mi wersję z romem chińskim, oryginalnym, to wystarczy, że odblokuję bootloader i zainstaluję TWRP i xiaomi.eu zgodnie z poradnikami na stronie, tak? Nie muszę kombinować z EDL itd? Mogę jakoś przyspieszyć proces odblokowywania bootloadera przez swoje konto jeśli mam obecnie Mi 3 z MIUI Polska? Chciałbym przy okazji zapytać czy jest jeszcze dużo jakichkolwiek błędów na romie xiaomi.eu i jak jest z multitaskingiem w porównaniu do romu chińskiego? Dziękuję za poświęcony czas
 10. Nie można jakoś tego systemu wykrywania roota oszukać?
 11. Podobno płatności NFC w IKO nie działają kiedy mamy root. W Piance na Mi3 root został usunięty, ale IKO na to nie zwraca uwagi i nadal nie pokazuje mi opcji hostowania karty. Dałem aplikacji moc korzystania z NFC bez pytania, ale nadal nic się nie stało. Można coś z tym zrobić?
×
×
 • Create New...