Jump to content

Jacek6207

Użytkownicy
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jacek6207

 1. Witam ponownie, wgrałem Rom w którym jest nagrywanie rozmów jednak mam inny problem że nie mogę płacić telefonem, czy ponowne zablokowanie telefonu da taką możliwość ?
 2. Witam. jedyne TWRP jakie udało mi się wgrać to co na zdjęciu, Jednak instalacja Waszego Rom-u jest niemożliwa ani z pozycji TWRP ani przez Fastboot. Mam pytanie czy podczas instalacji przez TWRP mam wykonać jeszcze jakieś inne czynności typu czyszczenie lub format? A może czegoś nie ogarniam bo już jestem po 60-tce. Pozdrawiam.
 3. Muzykę wgrywasz przez aplikację tak jak jest to napisane w zegarku przy odtwarzaczu. Ale mimo tego że wgrałem kilka utworów to nie można odtwarzać ich z pozycji zegarka.
 4. Jednak to TWRT z drugiego linku to jakaś lipa bo nie widzi żadnej pamięci w telefonie. Pozostałem na tym pierwszym. Pozdrawiam.
 5. Serdeczne podziękowania, wszystko śmiga jak trzeba . Pozdrawiam
 6. Taką kombinacją wchodzę w fabryczne recovery i dalej nic.
 7. Tak jak pisałem wcześniej próbowałem już wszystkiego po komendzie fastboot boot twrp.img wisi na logo Mi i kicha.
 8. Już próbowałem chyba wszystkiego i nadal nie mogę wgrać TWRP. Co robię nie tak ?
 9. Po komendzie-fasboot boot twrp. Img. Telefon wisi na logo mi i nic się nie dzieje już nie mam pomysłu co dalej.
 10. Witam, mam anti 4 i po odblokowaniu BL, nie daje mi się wgrać żadne TWRP. W JAKI sposób Tobie się to udało. Pozdrawiam
 11. Witam, wgrałem dzisiaj cn 12,1. i co nieco się nim pobawiłem, nie wiem jak jest u innych użytkowników ale ja nie miałem możliwości logowania się do konta Google. więc nie mogłem nic pobrać ze sklepu Play. i odzyskać dane z tego konta. tak więc powróciłem do miui. to co jeszcze zwróciło moją uwagę to bardzo ubogi w ustawienia aparat. Na plus muszę zaznaczyć możliwość szybkiego przełączania między kartami sim. Poczekam jednak na lepsza wersję romu. Pozdrawiam.
 12. Witam, sprawdziłem swój telefon na tej stronie http://www.mi.com/verify/ mam potwierdzenie że to jest Mi. Ale nie wygenerowano mi kodu QR. Czy miał ktoś podobnie?. Pozdrawiam.
 13. Witam, ja po ostatniej aktualizacji mam problem z automatycznym ustawieniem oświetlenia, mam zdecydowanie za ciemnym ekran, czy u Was wustępuje ten problem?
×
×
 • Create New...