Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Dzisiaj
  3. U mnie wersja 5G i też problem od samego początku , aktualizacja do HyperOS na to akurat nie pomogła
  4. a to trudno powiedzieć ... trzeba zerkać co jakiś czas np. na serwer sourceforge ... i masz rację - to świeży sprzęt ... z czasem tematy się rozkręca 🙃
  5. A jak myślisz kiedy jakieś TWRP się pojawi? Potem Magisk Delta i ogień 😁 zaglądam na XDA i na szczęście tematów przybywa, im model będzie bardziej popularny tym więcej rzeczy będzie się pojawiać.
  6. Tak, TWRP musiałbyś zaktualizować przez Fastboota. Czyszczenia nie musisz robić.
  7. HyperOS zainstalowałem przez recovery, myślałem, że nowe TWRP również zainstaluję w taki sam sposób, ale niestety folder był niewidoczny. Rozumię, że wynika to z innego szyfrowania, o którym wspominacie. Czyli uaktualnienia TWRP muszę dokonać w taki sposób, jakbym go instalował pierwszy raz? Czy po zainstalowaniu HyperOS powinienem zrobić jakieś czyszczenie?
  8. a nie narzekam na aplikację do SMS ... jest ok ... dialer też - dodałem sobie tylko apke truecaller żeby mieć coś anty spam ... 🙃
  9. Ta opcja nagrywanie rozmów to na zasadzie lepiej mieć i nie potrzebować niż nie mieć i potrzebować, no i aplikacja sms jest inna, ludzie ją chwalą że lepsza niż google sms, ale ja na RN8P miałem z nią dziwną przypadłość a mianowicie znikały mi wiadomości starsze niż określony czas, same z siebie po prostu znikały, przewaliłem wtedy wszystkie możliwe opcje i nie znalazłem rozwiązania od wtedy korzystam z google sms, choć tu w PX6P po zainstalowaniu ID są obie te aplikacje, więc zobaczę za jakiś czas czy ta sytuacja się powtórzy.
  10. w romie Xiaomi eu można ustawić żeby automatem każda rozmowa była nagrywana ... nie wiem jak na tym globalu ... ale to też może być przydatne dla określonych osób ... mi w sumie to nie potrzebne - brzydzę się takimi akcjami - ale w tych czasach to lepiej mieć niż nie mieć ... ścierwa nie brakuje niestety ...
  11. tak zainstalowane wszystko ok, wersja Indonesia ma przede wszystkim możliwość nagrywania rozmów, kilka razy w życiu z tego korzystałem zawsze jak korzystałem z wersji ID na RN8P to miałem wrażenie że jest jakby lżejsza dla telefonu, a tu zobaczę dopiero bo tak na prawdę zaczynam ten telefon dopiero rozkminiać.
  12. Ja mam 5G po aktualizacji do Android 14 i nagrywam w 30 klatkach bo w 60 się nie dało.
  13. no ale poszło w końcu? dobre i to 🙃 daj znać jak wrażenia z tej wersji ID ... tu ostatnio gdzieś był temat gdzie pisaliśmy o różnicach między wersjami ... głównie globalem na Europę no i tymi wersjami z nagrywaniem w dialerze czyli właśnie ID i TW
  14. dobra ogarnięte miflashem, ale nie było łatwo, udało się na laptopie, na komputerze ciągle były jakieś błędy, potem jeszcze walka z timeout error na koniec wgrywania romu, rozwiązaniem okazała się starsza wersja MiFlash20170425
  15. Na czym skupił się Qualcomm przy produkcji procesora Snapdragon 8 Gen 4?Czytaj dalej >
  16. Ubezpiecz , i dobre zapięcie nic innego Dobry złodziej na wszystko znajdzie sposób wiec ŻADNE zabezpieczenia mu nie straszne.
  17. Witam . Mam problem z GPS w zegarku działa w trybie spaceru i słabo przy funkcji biegania, nie działa w trakcie jazdy na rowerze . Działał poprawnie do kwietnia od stycznia. Nie pomaga resetowanie odinstalowywanie w aplikacji my fitness. Nie wiem czy odesłać do serwisu czy może jest jakiś inny sposób.
  18. Dziwna sprawa , że aż tyle apek tak drastycznie wybudza fona. Może pociągnij rom z innego źrodła i wrzuć go na czysto. Bo BL masz odblokowany? Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
  19. a to nie jest tak że problemy z nagrywaniem filmów są na 13 Pro 4G a wersja 13 Pro 5G z lepszym procesorem głównym i procesorem graficznym radzi sobie lepiej? XIAOMI REDMI NOTE 13 PRO 5G | 200mpx 📷 i DUŻA bateria - a jakie wady? | RECENZJA filmy nie wyglądają źle Redmi Note 13 Pro 4G ma Androida 14 Redmi Note 13 Pro 5G ma Androida 13 może przy 4G coś nie pykło, gorsze podzespoły, nowszy Android i dlatego ścina filmy
  20. Wczoraj
  21. wiesz ja to raz ogarnialem - jako pomoc dla znajomego ... sam nigdy nie wrzucałem - no ale u niego poszło dobrze ... tam pojawił się problem na początku bo nie mógł znaleźć sterowników ale to łatwo można załatwić - wystarczy w katalogu miflash do dać pusty katalog o nazwie LOG albo LOGS - już nie pamiętam - w razie co to bez problemu znajdziesz w necie albo na jutubie ... poza tym to tam nie specjalnie są jakieś trudności ... telefon podłączasz w fastboot (oczywiście w systemie muszą być sterki do tego trybu żeby nie było żadnych wykrzykników czy znaków zapytania w menadżerze ... dobrze też włączyć w opcjach programisty debugowanie USB ... no i musisz mieć unlocka ...) masz ściągnięty rom w wersji fastboot - to co podałeś poprzednio - odpalasz miflash z uprawnieniami admina - na dole po prawej zaznaczasz czy chcesz czysta instalkę z lockiem czy nie (jak masz fona global możesz zrobić z lockiem) możesz też bez ale wtedy musisz już kombinować z rootem ... no i wskazujesz ten plik tgz potwierdzasz i jedzie ... dokładnie szczegółów Ci nie podam więcej bo robiłem to z gościem na połączeniu telefonicznym 🙃 ale poszło ok ... i to tyle co mam doświadczenia z tym softem ... a jeśli chodzi o ten błąd to prawdopodobnie coś ze sterownikiem / portem USB ... jak korzystasz z trójki to zmień na dwójkę ... Error: Length cannot be less than zero. Solution: Disable digital driver signing and plug the cable into a USB 2.0 port co do wyłączenia tych cyfrowych sygnatur to tu jest opis jak to zrobić ... Disabling the driver’s digital signature Disabling the digital signature verification of drivers is quite easy. To do this, hold down the Shift key on your keyboard and select restart your computer via “Start”. A special window loads, where you select the second tab, “Troubleshooting”. In the “Troubleshooting” section, open additional options. Click on the item “Boot parameters”. Restart the computer and disable the mandatory driver signature verification by following the instructions on the screen. my tego nie robiliśmy - nie było takiego komunikatu o błędach jak pisałeś ... widocznie sterownik i port USB dla miflasha pasowało 🙃
  22. nigdy nie mogłem ogarnąć tego mi flasha już na starcie przy próbie załadowania romu mam zawsze komunikat długość nie możne być mniejsza od zera, mógłbyś podać mi jakiś link do poradnika krok po kroku jak to ogarnąć mi flashem
  23. przez cmd? a nie korzystasz z miflash? jak zapodasz w miflash to on czyści wszystko do zera - zaznaczasz tylko wcześniej czy chcesz z ponownym lockiem po flash czy nie ... nie powinno być takiego problemu jak opisujesz ... zakładam że pobrałeś rom w wersji fastboot a nie recovery? ale chyba ok patrząc że plik ma końcówkę tgz ...
  24. Pomoże ktoś? odblokowałem BL, pobrałem Indonesia rom: duchamp_id_global_images_OS1.0.3.0.UNLIDXM_20240319.0000.00_14.0_id_dd6ed83737.tgz https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/duchamp/ stąd pobierałem też romy do RN8P robię wgranie dokładnie tak jak robiłem w RN8P przez CMD, okno instalacji zamyka się automatycznie ale telefon nie restartuje się sam, tylko wisi na logo FASTBOOT, kiedy przyciskiem go zresetuję uruchamia się ale wpada w zapętlenie na logo POCO, coś robię źle? telefon uwalony?
  25. no to nic dziwnego akurat ... nie że muli bo to niedobrze i nie powinno 🙃 ale z tymi apkami ... aktualizujesz zakładam przez sklepa Play ... te apki w romie xiaomi eu są zmodyfikowane i mają inne sygnatury niż stockowe apki Xiaomi stąd problem ... aktualizacje tych apek - o ile będzie takowa - dostaniesz w kolejnym romie stable
  26. Witam zniknął + (dodaj do ulubionych) w aplikacjach czy na głównym menu Dla ciebie jak i Aplikacje. Czyli mam wszystkie aplikacje w jednym ciągu jakieś np 30, jak nacisnę jakąś i przytrzymam to mam przenieś i otwórz (a było jeszcze dodaj do ulubionych czy jakoś tak) tak to wygląda Ktoś wie jak to naprawić bym miał tylko na ekranie 6 aplikacji a resztę po naciśnięciu + jak miałem to poprzednio?? nie mam pojęcia jak to zniknęło co dzieciak nacisnął itp
  27. Udało mi się po wielu różnych, dziwnych próbach, ale pomogło mi coś takiego: XMT2_Win_Setup_20.7.28. Przy okazji zaalarmuje, że telefon po aktualizacji mocno muli i jest problem z aktualizacją Mi Video - Video Player oraz Mi Music.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...