Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Dzisiaj
  2. No właśnie zerknalem - na malachite faktycznie nie ma ... Jest tylko na wersję Pro - roding ... Widocznie malo kto to ma albo robic się nie chciało 🙃 albo jedno i drugie ...
  3. Akurat na POCO X7 - malachite nie ma xiaomi.eu . A już sprawdzałem na 4pda czy xda. I też na telegramie próbowałem szukać . Cisza.
  4. Tajwan lepszy chyba bo ma dialera i smsy od xiaomi ... A indonezja chyba juz nie - o ile pamietam z tego co pisali tu ostatnio na forum ... Choc mogę sie mylic ... Ogolnie nie mam do czynienia z globalami ... Caly czas na xiaomi eu - czyli tzw. chinolu 🙃
  5. Indonesia miała być ;D xD ... Dopiero jak zacytowałeś mój wpis to zaczaiłem co za brednie wpisałem . Nie obecny dzisiaj jestem.
  6. Tajlandie? jest w ogole taki rom? moze Tajwan? pamietaj ze na "chinolu" nie mozesz blokowac fona ... jak masz globala i wrzucisz np. Tajwan to mozna ...
  7. I dziękuje za konkretną odpowiedź . Wszystko jest jasne. Jak mi sie uda odblokować bootloader to albo chinola wgram albo Tajlandie.
  8. Masz literówkę w nazwie pakietu, powinno być com.android.incallui. Ale tak czy siak, masz ROM, który nie ma apki Kontaktów od Xiaomi (bo pakiet com.android.contacts jest poprawny), więc nie pójdzie.
  9. Taki trochę odkop pozwoliłem zrobić. Robiłem według instrukcji i nic. Nie udało mi się zmienić dilaer etc na ten od Xiaomi adb shell cmd package install-existing com.android.contacts android.content.pm.PackageManager$NameNotFoundException: Package com.android.contacts doesn't exist adb shell cmd package install-existing com.android.indallui android.content.pm.PackageManager$NameNotFoundException: Package com.android.indallui doesn't exist 1. adb shell cmd package install-existing com.android.contacts 2. adb shell cmd package install-existing com.android.indallui 3. adb shell pm uninstall --user 0 com.android.phone.cust.overlay.miui If it did not work 1. adb shell cmd package install-existing com.android.contacts 2. adb shell cmd package install-existing com.android.indallui 3. adb shell pm uninstall --user 0 com.android.phone.cust.overlay.miui 4. adb shell pm uninstall --user 0 com.google.android.overlay.gmsvig.coms 5. adb shell pm uninstall --user 0 com.google.dair 6. adb shell pm uninstall --user 0 com.google.contacts Mam rozumieć że to nie wypali ? Kanał zmieniony na Tajlandię rzecz jasna.
  10. W głównych ustawienia zalogowany na konto Mi , ale w opcjach programisty nie udaje mi sie go dodać, mimo wszystko mam błąd by autoryzować przez Xiaomi Community ...
  11. Konto dodałeś w opcjach programisty? Wysłane z mojego 25053PC47G przy użyciu Tapatalka
  12. @krzykul Dzięki za pliki i tutorial. Uważam że dobrze robię ... C:\>python unBlock.py [17:48:34] ⚠️ Firefox and Chrome must be closed to access cookies safely Type 'y' and press ENTER to continue, or anything else to cancel: y [17:48:44] 🔧 Closing browsers... [17:48:44] ✅ Browsers closed [17:48:44] ❌ Firefox token missing C:\>python unBlock.py [17:49:30] ⚠️ Firefox and Chrome must be closed to access cookies safely Type 'y' and press ENTER to continue, or anything else to cancel: y [17:49:31] 🔧 Closing browsers... [17:49:31] ✅ Browsers closed [17:49:31] ✅ Firefox token OK [17:49:31] 🔧 Opening Chrome... Log in and press ENTER... [17:51:45] ⏱ Wait 3 sec (cookie stabilization) [17:51:48] ✅ Chrome token OK [17:51:50] 🎯 Target time: 2026-06-22 23:59:59.888552+08:00 [17:51:50] ℹ️ Waiting for execution... [18:00:00] ⏱ 748.11 ms ================ RESULT ================ [18:00:00] ⏱ Final latency: 748.11 ms [18:00:00] ✅ You lucky bastard 😉 ACCESS is GRANTED — PROCEED WITH UNLOCK [18:00:00] ℹ️ Retry next day ~30 min before Beijing midnight To mi wyskoczyło + próbowałem dodawać konto mi na nowo z lokalizacją i nic. Sugeruje by przez Xiaomi Community próbować autoryzować ... Załączam zrzuty ekranu
  13. Wczoraj
  14. Uruchamiałeś jako administrator? Masz zainstalowaną najnowszą wersję pythona?
  15. Wątek poświęcony aktualizacji wersji stabilnej HyperOS by Xiaomi.eu OS3.0.308.0.WPACNXM dla telefonu Xiaomi 17 Ultra (nazwa kodowa nezha). Link do pobrania ROM-u: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/HyperOS-STABLE-RELEASES/HyperOS3.0/xiaomi.eu_NEZHA_OS3.0.308.0.WPACNXM_16.zip/download https://miuipolska.pl/hyperos-3-0-300-co-wnosi-nowa-beta-systemu-xiaomi/ ROM można zainstalować zarówno poprzez TWRP (jeśli działa), jak i fastboot. Link do poradnika: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-miui-polska/
  16. Ostatni tydzień
  17. Hmm, uruchamiam pliczek unBlock.py i wyłącza mi się natychmiast ... Czy to z poziomu cmd czy bezpośrednio uruchamiam za pomocą pythona ... W procesach w ogóle nie wisi ... Jakieś masz/macie pomysły ? Baza Windows 10 Pro 22H2. Najnowszy z łatkami etc.
  18. Już nie pamiętam, w porównaniu z xiaomi.eu znanym z wcześniejszych modeli, temu można wymienić, które funkcje ma. Używam wersji z 4pda, największa personalizacja, chociaż znowu w starszych systemach. W hyos jest ich mniej,ale są. Oo, brakuje zmiany centrum kontroli na klasyczne
  19. Jak to jest z tym ładowaniem 100w. Przy ładowaniu do pełna czas ok.1g. ładowanie inteligentne włączone 100W ~ 1g15m?
  20. Wygląda na to że jak wtedy poszło. Telefon już odblokowany Podziękowania dla QbaPL i krzykul za pomoc. A wszystkim polecam już teraz zrobić sobie ze dwa zapasowe konta na przyszłe odblokowanie i niech im czas leci. No i na pewno pomoże robienie wszystkiego na trzeźwo a nie wbijanie do Recovery zamiast fastboot i wkurzanie się że coś nie działa
  21. Jeśli to o mnie chodzi to potwierdzam. Wielkie dzięki dla Ciebie [emoji846] Trzeba bylo od razu słuchać i założyć nowe konto. Dziękuję za te wszystkie próby na starych kontach i poświęcony czas. Wysłane z mojego 25053PC47G przy użyciu Tapatalka
  22. no i jak napisał tak zrobił, koleżka ogarnięty, na swój sposób, ale zgoda jest i dziś wieczorem będzie po blokadzie BL
  23. żeby oddac ci odrobine naszego szczescia, napisałem Ci cos na PW
  24. Naprawdę się cieszę waszym szczęściem xD ale jakoś mi to nie pomaga ...
  25. no i dzis kolejny pacjent poszedl od reki za pierwszym podejsciem z numerem przypisanym chwile temu na kolanie do konta
  26. ma ktoś pomysł co znowu poszło nie tak? Przecież nie będę brał urlopu żeby przed 18 puszczać skrypty...
  27. iRobot Roomba z serii 600, a w omawianym przypadku model 689 to niezwykle trwały i sprawdzony robot sprzątający, który od lat dba o czystość w tysiącach polskich domów. Choć jego mechanika – oparta na solidnych szczotkach głównych i tradycyjnym zderzaku – jest niemal nie do zdarcia, to jeden element z biegiem czasu nieuchronnie traci swoje […] Źródło Przeczytaj więcej na MiCenter.pl
  28. iRobot Roomba z serii 600, a w omawianym przypadku model 689 to niezwykle trwały i sprawdzony robot sprzątający, który od lat dba o czystość w tysiącach polskich domów. Choć jego mechanika – oparta na solidnych szczotkach głównych i tradycyjnym zderzaku – jest niemal nie do zdarcia, to jeden element z biegiem czasu nieuchronnie traci swoje […] Źródło Przeczytaj cały wpis
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...