Jump to content

markof75

Użytkownicy
 • Posts

  45
 • Joined

 • Last visited

About markof75

 • Birthday 22/10/1975

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 10T, Poco F5

Recent Profile Visitors

1,264 profile views

markof75's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

1

Reputation

 1. Mam to samo w Millenium "Niestety czytnik linii papilarnych w Twoim urządzeniu nie spełnia naszych standartów bezpieczeństwa". W aplikacji Santandera jest ok. Widocznie w Millenium mają lepsze, jak nie najlepsze zabezpieczenia. Jak by zczaili że masz zmodyfikowany system to prawdopodobnie nie mógł byś aktywować aplikacji.
 2. Mam to samo co ty. Zauważony ze dwa dni temu, wcześniej wszystko działało normalnie. Być może że problem dotyczy numerów na kartę, ja mam VirginMobile. Po wyłączeniu VoLTE problem znika. Rozwiązanie jest tu https://xiaomi.eu/community/threads/activation-of-volte-and-vowifi-in-xiaomi-eu-rom.63469/
 3. Niestety nie. Przy uruchomieniu zapętla się, restartuje nonstop.
 4. Czy jest możliwość przejścia z wersji rozwojowej na stabilną bez utraty danych?
 5. Witam. Problem jak w temacie, jeden sygnał i komunikat "Przepraszamy wybrany numer jest zajęty, spróbuj później", pomimo wolnego numeru odbiorcy. Telefon z oficjalnej dystrybucji, odblokowany bootloader i zmieniony soft z Global na EU z MIUI 12: V12.0.6.0.QJFMIXM ANDROID: 10. , operator VirginMobile w telefonie dzwoniącego jak i odbierającego. Podejrzewam że coś blokuje w telefonie odbiorcy, gdyż po przełożeniu karty odbiorcy do innego, zwykłego telefonu można się z nim połączyć. W ustawieniach wszystkie blokady połączeń wyłączone, numer dzwoniącego dodany do listy wyjątków. Męczę się z tym już dłuższy czas i za chiny nie mogę sobie poradzić. Problem rozwiązany. Numer był zapisany pod różnymi nazwami, wystarczyło usunąć i zapisać ponownie. Niestety problem powrócił po kolejnej aktualizacji. Nie pomogło usuwanie i ponowne zapisanie. Jakieś pomysły?
 6. Próbowałem, ale szyfrowanie nie zostało usunięte.
 7. Witam. Jak usunąć szyfrowanie danych w TWRP OrangeFox-R11.0_3-Unofficial-citrus w celu instalacji miui polska?
 8. Miałem to samo po tej aktualizacji. Wystarczyło podłączyć ładowarkę i przytrzymać przez dłuższy czas power.
 9. Jeżeli chcemy zainstalować aktualizację to wyłączamy pin i inne blokady, ustawiamy jedynie wzór odblokowania, uruchamiamy TWRP, odblokowujemy wzorem i instalujemy aktualizację (z pinem u mnie za chiny nie wchodziło). Testowane na TWRP z końcówką 10.
 10. Mam twrp z końcówką 10, ale nie mogę zainstalować dzisiejszej aktualizacji, nie rozszyfrowuje pamięci wewnętrznej tylko od razu przechodzi do twrp. Pojawiła się aktualizacja TWRP_apollo_3.5.0_10-beta_1_whyle i po zastosowaniu informacji z pierwszego postu dotyczącej aktualizacji systemu udało się zainstalować dzisiejszą aktualizację.
 11. Po instalacji twrp i wipe należy ręcznie uruchomić do twrp (bez kombinacji jaką robiłeś), inaczej nie wgramy pliku zip.
 12. Jak w temacie, jakie polecacie do Mi 10T?
 13. Cześć, czy znalazłeś oryginalną baterię? Mam REDMI 6 i też potrzebuję ze sprawdzonego źródła. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...