markof75

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About markof75

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 10/22/1975

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro,Mi9

Recent Profile Visitors

400 profile views
 1. Przed ostatnią? Czyli obecną nałożyłeś na siebie, czyli brudna instalacja? Zaktualizowałem z wersji 7 na 8 przez OTA.
 2. link do filmu https://drive.google.com/open?id=15g7qdodqHlVxais7lre-BpXE21dBbyxH Tak, na pewno, przedostatnią wersję zainstalowałem normalnie.
 3. Problem powrócił po aktualizacji do najnowszej wersji, ręce opadają
 4. Poszło, dzięki. Co ciekawe, wczoraj próbowałem z tym samym plikiem i nie można było zainstalować, a dzisiaj działa.
 5. Na starszej wersji stable xiaomi.eu_multi_HM8A_V11.0.7.0.PCPCNXM_v11-9 wywala błędy niewłaściwa sygnatura pliku zip, ściągany dwa razy i za każdym razem to samo. Spróbuje na innych stabilnych.
 6. Jakieś pomysły na usunięcie problemu? Próbowałem instalować ROM na recovery TWRP i OrsngeFox, format data zrobione przed instalacją w każdym przypadku i bez skutku.
 7. Wcześniej miałem rom MIUI polska zainstalowany, ale nie uruchamiał się prawidlowo, więc przeszlem na global s teraz z powrotem jestem na MIUI Polska,
 8. Tak jak pisałem, nie ma w ustawieniach launchera, gdy kręci na ekranie napis "chwileczkę..." Co dalej? Czyżby rom był do bani?
 9. Jestem już na romie globalnym, ale wydaje mi się że nie było nic takiego jak wchodziłem w ustawienia, gdyż launcher w ogóle się nie uruchomił, może się mylę, ale sprawdzę to później.
 10. Tak, robiłem. A powiedz mi gdzie tego szukać, bo w systemowych nie ma?
 11. Witam. Mam taki problem. Po instalacji xiaomi polska na Redmi 8A, wersja stabilna, nie uruchamia się pulpit, cały czas kręci się kółko "chwileczkę". W ustawienia można normalnie wejść. TWRP Orange Fox R10.1 stabilne.
 12. markof75

  Sklep google play

  Po aktualizacji do miui polska na MI 9 nie działa sklep google play, rozłancza przy próbie wejścia do sklepu.