markof75

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About markof75

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 10/22/1975

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

234 profile views
 1. U mnie to samo dzisiaj się stało. Wersja stabilna 10.2.1.0
 2. Jak przywrócić oryginalne firmware opaski, chodzi mi o kolejność instalacji plików .ft>.fw>.res ? Nieaktualne, już sobie poradziłem.
 3. markof75

  Chmura Xiaomi

  Niechcący usunąłem telefon z chmury i teraz nie mogę się zalogować do chmury. Przy próbie synchronizacji wyświetla się to Nie pomaga wylogowanie z konta ani przywrócenie do ustawień fabrycznych. Do konta normalnie się loguję. Telefon Redmi 6 Global 10.2.2.0 stabilna
 4. Czy ktoś próbował zainstalować TWRP i Xiaomi .eu na Redmi 6 wersja Global 10.0.6.0 OCGMIFH stabilna? Robię wg poradnika Instalacja MIUI 2016/17/18, TWRP instaluje się ale po fastboot boot twrp.img powraca Mi-Recovery, pomaga ręczne wyłączenie telefonu później Vol+ + Power i TWRP uruchamia się, póżniej wipe - format data - reboot recovery ale komputer nie widzi pamięci wewnętrznej. Jest tak z każdą wersją TWRP dla Redmi 6.
 5. Zainstalowanie ZIPa z systemem bez wipe nie pomogło, ale pomogło usunięcie tego /data/system/users/0/fpdata/user.db i działa Dzięki za podpowiedzi. Mam jeszcze taki problem z tego postu https://miuipolska.pl/forum/topic/27976-znikające-opcje-programistyczne/ , tylko za bardzo nie wiem czy to się stało po instalacji dualboot czy tez nie, po prostu nie sprawdzałem czy opcje programistyczne uruchamiają się.
 6. Spróbuję, dam znać czy pomogło, dzięki.
 7. https://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=3885171 Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 8. Tak i nadal to samo. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 9. Ok, zapomniałem ponownie przeczytać początek, a co z niemożliwością dodania odcisku palca? Nadal nie działa.
 10. U mnie na Redmi Note 3 PRO działa dualboot, ale na karcie sd. Po powrocie na główny system dziwne rzeczy zaczęły się dziać z telefonem tzn. nie mogłem odblokować telefonu chociaż znałem hasło, użyłem pliku z xda remove lock, zdjął zabezpieczenie ale nie mogę teraz ustawić odcisku palca, cały czas pisze spróbuj ponownie. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 11. Witam, po włączeniu opcji programistycznych (ustawienia>informacje o telefonie>wersja MIUI 5 razy, w dodatkowych ustawieniach) jak klikam na opcje programistyczne to powraca do ustawień i nie można w nie wejść, jakieś pomysły? Wersja MIUI 8.6 xiaomi.eu 7.6.10 rozwojowa.
 12. U mnie na Redmi Note 3 Pro nie działa odcisk palca w IKO, nie ma nawet takiej opcji w ustawieniach, obojętne czy jest root czy tez go nie ma, natomiast w apce mbank działa z root-em.
 13. Taki sam problem u mnie dokładnie. Nie wchodzi w fastboot, po podłączeniu do komputera nie rozpoznaje go. Po zrobieniu test point komputer zauważył jako Qualcoom HS-USB QDLoader9008. Nawet dał się sflaszować MiFlash i na końcu informacja że wszystko przebiegło pomyślnie. Ale niestety objawy dalej takie same, telefon się nie włącza, miga czerwona dioda ładowania,komputer go nie rozpoznaje. Ma ktoś jakiś pomysł?