Jump to content

markof75

Użytkownicy
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

About markof75

 • Birthday 10/22/1975

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN3 Pro, Mi 10T

Recent Profile Visitors

581 profile views

markof75's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Witam. Problem jak w temacie, jeden sygnał i komunikat "Przepraszamy wybrany numer jest zajęty, spróbuj później", pomimo wolnego numeru odbiorcy. Telefon z oficjalnej dystrybucji, odblokowany bootloader i zmieniony soft z Global na EU z MIUI 12: V12.0.6.0.QJFMIXM ANDROID: 10. , operator VirginMobile w telefonie dzwoniącego jak i odbierającego. Podejrzewam że coś blokuje w telefonie odbiorcy, gdyż po przełożeniu karty odbiorcy do innego, zwykłego telefonu można się z nim połączyć. W ustawieniach wszystkie blokady połączeń wyłączone, numer dzwoniącego dodany do listy wyjątków. Męczę się z tym już dłuższy czas i za chiny nie mogę sobie poradzić. Problem rozwiązany. Numer był zapisany pod różnymi nazwami, wystarczyło usunąć i zapisać ponownie.
 2. Próbowałem, ale szyfrowanie nie zostało usunięte.
 3. Witam. Jak usunąć szyfrowanie danych w TWRP OrangeFox-R11.0_3-Unofficial-citrus w celu instalacji miui polska?
 4. Miałem to samo po tej aktualizacji. Wystarczyło podłączyć ładowarkę i przytrzymać przez dłuższy czas power.
 5. Jeżeli chcemy zainstalować aktualizację to wyłączamy pin i inne blokady, ustawiamy jedynie wzór odblokowania, uruchamiamy TWRP, odblokowujemy wzorem i instalujemy aktualizację (z pinem u mnie za chiny nie wchodziło). Testowane na TWRP z końcówką 10.
 6. Mam twrp z końcówką 10, ale nie mogę zainstalować dzisiejszej aktualizacji, nie rozszyfrowuje pamięci wewnętrznej tylko od razu przechodzi do twrp. Pojawiła się aktualizacja TWRP_apollo_3.5.0_10-beta_1_whyle i po zastosowaniu informacji z pierwszego postu dotyczącej aktualizacji systemu udało się zainstalować dzisiejszą aktualizację.
 7. Po instalacji twrp i wipe należy ręcznie uruchomić do twrp (bez kombinacji jaką robiłeś), inaczej nie wgramy pliku zip.
 8. Jak w temacie, jakie polecacie do Mi 10T?
 9. Cześć, czy znalazłeś oryginalną baterię? Mam REDMI 6 i też potrzebuję ze sprawdzonego źródła. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 10. Przed ostatnią? Czyli obecną nałożyłeś na siebie, czyli brudna instalacja? Zaktualizowałem z wersji 7 na 8 przez OTA.
 11. link do filmu https://drive.google.com/open?id=15g7qdodqHlVxais7lre-BpXE21dBbyxH Tak, na pewno, przedostatnią wersję zainstalowałem normalnie.
 12. Problem powrócił po aktualizacji do najnowszej wersji, ręce opadają
 13. Poszło, dzięki. Co ciekawe, wczoraj próbowałem z tym samym plikiem i nie można było zainstalować, a dzisiaj działa.
 14. Na starszej wersji stable xiaomi.eu_multi_HM8A_V11.0.7.0.PCPCNXM_v11-9 wywala błędy niewłaściwa sygnatura pliku zip, ściągany dwa razy i za każdym razem to samo. Spróbuje na innych stabilnych.
×
×
 • Create New...