Jump to content

Aplikacja do podtrzymania włączonego wyświetlacza

Bisztov

Recommended Posts

Witam. Szukam aplikacji dzięki której mógłbym wybrać inne aplikacje i nadać im prawo do np. stałego włączonego wyświetlacza. Przykład: mam standardowo ustawione wyłączanie wyświetlacza po 30 sek. Dodaje aplilacje operę by przy przeglądaniu i czytaniu nie wyłączał się wyświetlacz. Jest jakieś takie cudo?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Z lamą nie udało mi się niestety zaprzyjaźnić. Ewentualnie jakieś propozycje co do czujnika? Szukałem czegoś w stylu smart stay z Samsunga ale żadna apka mi nie podeszła.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Sprawdź na początek tryb Pocket mode. Aplikacja dodana do autostartu i na wszelki wypadek zablokowana kłódką. To wszystko, musi działać. Żadnych uprawnień root nie trzeba.

Tapnięte z Lenovo

4 godziny temu, Axles napisał:

Te wave powinno wyglądać tak, że 3x tapię i się budzi, później 3x i się gasi? Bo mnie nic nie działa, muszę ręcznie jakieś uprawnienia administratora/roota dodawać?

Nie musisz żadnych uprawnień dodawać. Ja tak jak pisał

2 godziny temu, zielonyBB napisał:

Sprawdź na początek tryb Pocket mode. Aplikacja dodana do autostartu i na wszelki wypadek zablokowana kłódką. To wszystko, musi działać. Żadnych uprawnień root nie trzeba.

Tapnięte z Lenovo

dodałem do autostartu i zablokowałem kłódką. Nie trzeba tapać, wystarczy trzy (albo tyle ile sobie ustawisz) razy machnąć nad czujnikiem zbliżeniowym i działa. Uprawnienia roota są potrzebne do jeszcze innego trybu.

No nie działa, dałem enable, macham nad czujnikiem liczba na dole się zeruje ale nie wygasza ekranu. Ani pocket ani wave.

Do autostartu w panelu sterowania dodałem, natomaist nie mam aplikacji na liście by zakłódkować.

Edited by Axles

Ale co tu doczytywać, przeciąga się ikonkę i kłódka jest, problemem jest, że ta aplikacja nie widnieje w liście uruchomionych aplikacji.

Edit: O właśnie łaskaw się pojawiła, ale aplikacja i tak nie działa. Cholerne MIUI

Edit2: Nagle zaczęło działać konkretnie tryb wave, MIUI na prawdę żyje własnym życiem, ciekawe jak długo podziała.

Edited by Axles

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...