Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna


Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, psposki napisał:

Jak komuś długo nie akceptują "podania" o odblokowanie bootloadera to nic się nie bać. Ja po tygodniu jakoś dostałem sms'a dopiero.

Orientuje się ktoś jak teraz wgrać roota?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Super SU przez TWRP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem dzisiaj rano rom od xiaomi.eu w wersji 6.3.24 i już mogę powiedzieć że bluetooth działa i aplikacją poczty też. Co do reszty jeszcze nie sprawdzałem. Wiem na pewno że wyskakują jakieś dziwne powiadomienia których wcześniej nie było :/ d0ea187fad5096821bec8d899834c27e.jpgc82e1af691546304fd2c6f15e7132b8e.jpg7425d0a57b5c289d121f523f3dc5f8c7.jpg

Jak by ktoś wiedział jak to wyłączyć to był bym wdzięczny bo to wkurza. Wiem na pewno że przy włączeniu urządzenia to wyskakuje. Czy później jeszcze nie sprawdziłem. Ale jak ktoś wie jak to wyłączyć to niech mówi.

Swypnięte z Redmi Note 3 Pro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Big00s takie składa ze przed wczoraj pobrałem 6.3.17 z xiaomi.eu i juz działał BT i apka poczty:P a powiedz wrzuciłeś 6.3.24 do wew pamięci i przez aktualizacje aktualizowałeś czy przez recovery? Jak z danymi kasują się? Trzeba jakiegoś wipe robić?. A co do tych powiadomień to one pojawiają się cały czas czy tylko po uruchomieniu telefonu?

P.S ten widget muzyki ktory masz jest do wbudowanej apki odtwarzacza? Czy korzystasz z innego odtwarzacza i stad ten widget?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny@marcinj6 aktualizacje ściągnąłem na kartę SD i zainstalowałem przez recovery. Dane się nie kasują i wipe'a nie robiłem. Co jakiś czas te powiadomienia się pojawiają. Ciężko mi powiedzieć dlaczego i w jakich okolicznościach. Na pewno jest to wkurzające, bo już trzy razy myślałem że to SMS :/ Korzystam z odtwarzacza N7 stąd ten widget. Polska bardzo ciekawa aplikacja do muzyki. Polecam przetestować :)

Swypnięte z Redmi Note 3 Pro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bular napisał:

pytanie na szybko :) ktory z trzech kolorow Redimi Note 3 Pro jest najladniejszy?

Ja zamówiłem złoty, zaszalałem :). znudziły mi się czarne a poza tym ktoś pisał że ten złoty nie wygląda przesadnie tandetnie.

Na wszelki wypadek leci też do mnie etui :).

http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Case-Cover-TPU-PC-Hybrid-Dual-Layer-With-Frame-Back-Cover-Protective/32575553791.html

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokuje Wam się automatycznie ekran podczas rozmowy na rozmie xiaomi eu? U mnie po przyłożeniu do ucha niestety ekran nie gaśnie, czujnik w tym menu serwisowym działa i go dodatkowo kalibrowałem mimo tego dalej muszę ręcznie przyciskiem, bo inaczej uchem naciskam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie wczoraj po ciężkich bojach w końcu udało się odblokować loader . Niestety podczas wgrywania miui polska telefon złapał lekkiego bricka , pomogło tylko wgranie softu przez miflash , moje pytanie brzmi czy po raz kolejny muszę odblokowywać loader programem unlocker ? Ponieważ teraz cały czas postęp zatrzymuje się na 50 % , soft jaki posiadam to 6.3.24 Beta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak korzystasz z telefonu - ile aplikacji otwierasz w jednym czasie oraz od tego na jaki czas chcesz ten smartfon zakupić. Jeśli RN2 w chwili obecnej działa ok to nie musisz mieć 3 GB RAM. Jeśli planujesz podziałać na tym smartfonie ponad 2 lata to myślę że warto dołożyć. Niestety, tendencja jest taka że nikt nie optymalizuje apek aby nie "żarły" tyle pamięci, zresztą strony internetowe też są coraz "cięższe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem xiaomi redmi note 3 w wersji 32/3gb. Telefon kupiłem już z wgranym językiem polskim w wersji miui global 77.1.9.0.0. Czy ten soft jest ok czy już jest jakis lepszy ? Znane bugi w tym sofcie? Póki co sam jeszcze nie odkryłem żadnego. Tel uzywam z jedną karta sim i karta pamięci 32gb. Jak wygląda sytuacja z rootem? Nadal trzeba składać wniosek do xiaomi o odblokowanie? Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo. Widział kartę, mogłem przeglądać jej zawartość ale nie mogłem nic zapisać, przenieść czy skopiować. Pomógł poprostu restart telefonu i do dziś jest jest wszystko ok.

Zrobiłem restart i niestety nie pomogło. Oprócz tego cały czas mi wyskakuje komunikat o rejestracji karty sim Mi messages and Voice. Olac go czy rejestrować?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wogidek na probkemy z zapisem na SD pomaga ta aplikacja https://play.google.com/store/apps/details?id=nextapp.sdfix

A co do tego kiedy ma być global dev z językiem polskim to w przyszłym tygodniu ma wyjść. http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=218464&extra=page%3D1&mobile=2 Chyba...

Swypnięte z Redmi Note 3 Pro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wogidek na probkemy z zapisem na SD pomaga ta aplikacja https://play.google.com/store/apps/details?id=nextapp.sdfix

A co do tego kiedy ma być global dev z językiem polskim to w przyszłym tygodniu ma wyjść. http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=218464&extra=page%3D1&mobile=2 Chyba...

Swypnięte z Redmi Note 3 Pro

Apka wymaga roota którego niestety nie mam. Jakis inny sposób?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wogidek U mnie kiedyś pomógł format karty nie na komputerze tylko na telefonie.

Swypnięte z Redmi Note 3 Pro

Zrobiłem kopię zapasową karty. Wyczyscilem ja aplikacja systemowa i niestety nic nie pomoglo. Nadal jest do odczytu. Jakieś pomysły?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W xrn3Pro podobno jest aparat 16 Mpx , a u mnie po włączeniu apratu pokazuje największą rozdzielczość 13 Mpx.

W kamerze funkcji Slow-Motion nie da się włączyć.

Co jest nie tak ?

Reszta wszystko jak w w wersji Pro. Czy ktoś wie o co chodzi ?

Edytowane przez Erlo17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem kopię zapasową karty. Wyczyscilem ja aplikacja systemowa i niestety nic nie pomoglo. Nadal jest do odczytu. Jakieś pomysły?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Nic nie poradzisz czyba bez roota i tej apki co polecali wczesniej. Oryginalnie jedynie systemowa aplikacja ma pozwolenid na zapis na sd. Gdzieś czytałem ze takie zabezpieczenia ma android.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...