Lipskus

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - Dyskusja ogólna

Recommended Posts

Witam jestem nowym użytkownikiem i chciałem się od was dowiedzieć czy można kożystać ze świeżo kupionego telefonu jak się z nim wcześniej nic nie robiło (jakieś instalacje albo coś) zakupiłem go na ibg.com i nie mam  google stora a ledwo co znalazłem zmianę jezyka na ang :P i chciałem się zoriewntować czy jak wsadze sim to po połączeniu z siecią telefon nie zacznie jakichś aktualizacji pobierać które ponoć mogą zepsuć tel czy też będę mógł normalnie używać dzwonić korzystać z internetu itp. czytając inne artykuły nie wiem czy różne instalacje tyczą się również mojego modelu 3/32 pro. dlatego wolę się zapytać niż od razu coś popsuć 

moja wersja to MIUI 7.1 Stable 7.1.16.0

próbowałem skopiować instal googla aps na urządzenie ale się nie dało (to chyba dla tego że nie mam ztobionego bootloadera jak rozumiem )

za pomoc z góry dziękuję 

Edited by gr_eg

31 minutes ago, gr_eg said:

Witam jestem nowym użytkownikiem i chciałem się od was dowiedzieć czy można kożystać ze świeżo kupionego telefonu jak się z nim wcześniej nic nie robiło (jakieś instalacje albo coś) zakupiłem go na ibg.com i nie mam  google stora a ledwo co znalazłem zmianę jezyka na ang :P i chciałem się zoriewntować czy jak wsadze sim to po połączeniu z siecią telefon nie zacznie jakichś aktualizacji pobierać które ponoć mogą zepsuć tel czy też będę mógł normalnie używać dzwonić korzystać z internetu itp. czytając inne artykuły nie wiem czy różne instalacje tyczą się również mojego modelu 3/32 pro. dlatego wolę się zapytać niż od razu coś popsuć 

moja wersja to MIUI 7.1 Stable 7.1.16.0

próbowałem skopiować instal googla aps na urządzenie ale się nie dało (to chyba dla tego że nie mam ztobionego bootloadera jak rozumiem )

za pomoc z góry dziękuję 

Siemka. Normalnie możesz od razu korzystać z telefonu, aktualizować również ponieważ to była tylko jakaś głupia plotka, Redmi Note 3 Pro działa bez problemu po najnowszej aktualizacji. 
Co do sklepu play wcale nie musisz mieć odblokowanego bootloadera, zasadniczo w ogóle nie powinieneś go odblokowywać ponieważ oprócz instalacji romu z możliwością wybrania języka Polskiego zwykły użytkownik nie otrzyma nic więcej. Aby zainstalować sklep play zrób wszystko tak jak jest opisane tutaj: http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=205625&highlight=Google%2BInstaller%2BFor%2BMIUI

Edited by Driveskull

ale według tutoriala z tej strony właśnię muszę zrobić chyba bootload :P 

1. Unlock your bootloader (use this tutorial  http://en.miui.com/thread-200858-1-1.html)
2. Flash TWRP.img & Root     (use this tutorial  http://en.miui.com/thread-200704-1-1.html)
3. Enter recovery mode and install open_gapps micro-arm64-5.0

hehe ale dzięki wielkie za pomoc 

3 minutes ago, gr_eg said:

ale według tutoriala z tej strony właśnię muszę zrobić chyba bootload :P 

1. Unlock your bootloader (use this tutorial  http://en.miui.com/thread-200858-1-1.html)
2. Flash TWRP.img & Root     (use this tutorial  http://en.miui.com/thread-200704-1-1.html)
3. Enter recovery mode and install open_gapps micro-arm64-5.0

hehe ale dzięki wielkie za pomoc 

Przeniosło Ciebie do złej strony w linku, który podlinkowałem jest dokładna instrukcja bez potrzeby otwierania bootloadera

faktycznie dzięki za to i jak rozumiem muszę to jakoś na telefon przetransportować i z tamtąd otworzyć ale jak pisałem wcześniej mam z tym jakiś problem ni da się nic wrzucić do pamięci telefonu

14 minutes ago, gr_eg said:

faktycznie dzięki za to i jak rozumiem muszę to jakoś na telefon przetransportować i z tamtąd otworzyć ale jak pisałem wcześniej mam z tym jakiś problem ni da się nic wrzucić do pamięci telefonu

To już w tym Ci nie pomogę, bo mi PC wykrył i zainstalował telefon bez problemów. 

Siemka. Redmi Note 3 Pro, dostałem parę dni temu z Ibuygou. Telefon sprawuj się świetnie. Aparat jest możliwy, podczas intensywnej pracy nagrzewa się tylko delikatnie.  

Więcej zobaczycie tutaj bo nagraliśmy pierwszy tego typu test( bardziej skupiamy się na Redmi Note 3 Pro), a sam wątek wylądował w dziale z porównaniami. 

Ciekawe porównanie :)

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka

• Like 1

10 minutes ago, malimalinello said:

Ciekawe porównanie :)

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka

Dzięki, chociaż jest parę niedociągnięć :D Może w przyszłości uda się nam nagrać coś lepszego 

ok udało się zainstalować sklep i google + natomiast nie przetransportowały mi się kontakty z konta na telefon mimo logowania

tak samo zauważyłem że klawiatura niby ma ang znaki ale nie da się na niej pisać nawet żeby coś w tym sklepie wyszukać   

Musisz zainstalować Google contact sync. W niektórych wersja Google installera brakuje tego pakietu. Potem już będziesz miał kontakty.

Naprawdę istnieją jeszcze ludzie, którzy korzystają ze stockowych klawiatur w telefonach? Wrzuć SwiftKey i będzie latać bez problemu wszystko.

• Like 1

Panowie który kolor najbardziej polecacie? Trendy się zmieniają i teraz w topie są bardziej telefony ,,białe,,. Więc który dla was dla XRN 3 jest najlepszy?

Wysłane z mojego Lenovo S5000-F przy użyciu Tapatalka

dzięki za pomoc chłopaki już sobie w miarę wszystko ogarnąłem i praktycznie w pełni korzystam z telefoniku 

2 godziny temu, jmuhha napisał:

Panowie który kolor najbardziej polecacie? Trendy się zmieniają i teraz w topie są bardziej telefony ,,białe,,. Więc który dla was dla XRN 3 jest najlepszy?

Wysłane z mojego Lenovo S5000-F przy użyciu Tapatalka

złoty jest piękny, srebrny ma coś w sobie a grafit jest bardzo ciekawy :P

• Like 1

dzięki za pomoc chłopaki już sobie w miarę wszystko ogarnąłem i praktycznie w pełni korzystam z telefoniku 

złoty jest piękny, srebrny ma coś w sobie a grafit jest bardzo ciekawy

W pełni profesjonalna politycznie odpowiedź :-)

Co do koloru to mnie najbardziej widzi się złoty ale jakbym miał te 3 przed sobą - w ręku to pewnie miałbym dylemat bo ten z białym frontem też jest śliczny :-) ale jak już ktoś wspomniał to rzecz gustu i stylu, tak jak z ubiorem... wybierz złoty

GT-I9300

Bierze sie taki kolor, który w przyszłości się najłatwiej sprzeda.

E no bez przesady. Mam miec telefon ktory mi sie moze nie podoba tylko po to zeby go latwo pozniej sprzedac? Najwyżej sprzeda sie 50 czy 100zl taniej.

Wyslane z G7 przez Tapatalk

Acid może by przenieść ten wątek do działu "Redmi Note 3 Pro" ? bo widziałem że taki w końcu powstał:) i znalazłem błąd w opisie bo wersja Pro ma aparat 16mp:P

Edited by marcinj6
  • Like 2

w Spellmall tez stock? bo u nich widzę multilaunguage, wie coś ktoś co wgrywają? widziałem na poprzednich stronach ze instalowali stock, ale nie wiem jak teraz

Dobra, chce się upewnić wszystkiego, bo pierwszy raz kupuje telefon z Chin, jestem nowy w tym.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Do Pań/ Panów  -  jak wygląda sprawa z modułem LTE w RN 3 Pro,  zasięg jest ok ?  Porównywaliście do innych telefonów ?  

Ja w mam porównanie RN3  vs Iphone 5. Moduł LTE w RN3 jest słaby, tam gdzie IP5 miał LTE to RN3 rzadko...  

Podzielcie się opiniami :)

Zamówiłem (niedziela) wersję 2/16 "GREY" na spemall, za etui+szkło i DHL dałem łącznie 855zł.

Powinno być bez vatu, ciekawe czy dojdzie w tym tygodniu :D

Edited by psposki

Hej. Zauważyłem na filmikach że ekran Redmi Note 3 pro jest często wyraźnie żółtawy. Widać to szczególnie na białym tle. Jak to jest? Randomowo czasem taki czasem taki czy wszystkie tanie są? Strasznie to razi?

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka

Do Pań/ Panów  -  jak wygląda sprawa z modułem LTE w RN 3 Pro,  zasięg jest ok ?  Porównywaliście do innych telefonów ?  

Ja w mam porównanie RN3  vs Iphone 5. Moduł LTE w RN3 jest słaby, tam gdzie IP5 miał LTE to RN3 rzadko...  

Podzielcie się opiniami

Jest na pewno lepiej niż w Samsungach ale nie mam porównania do iPhonea

Send from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk

7 godzin temu, psposki napisał:

Zamówiłem (niedziela) wersję 2/16 "GREY" na spemall, za etui+szkło i DHL dałem łącznie 855zł.

Powinno być bez vatu, ciekawe czy dojdzie w tym tygodniu :D

Z tego co pamiętam Spemall wysyła we czwartki.

Mój RMN 3 Pro, kupiony 22.02, został wysłany 25.02 i na chwilę obecną jest dopiero w Hong Kongu, wiec spodziewam się go dopiero w połowie przyszłego tygodnia,

Radzę uzbroić się w cierpliwość, a kuriera wypatrywać za ok. 3 tygodnie.

Hej. Zauważyłem na filmikach że ekran Redmi Note 3 pro jest często wyraźnie żółtawy. Widać to szczególnie na białym tle. Jak to jest? Randomowo czasem taki czasem taki czy wszystkie tanie są? Strasznie to razi?

Raczej kwestia działania automatycznego magicznego kontrastu. Generalnie odcienie kolorów sobie dodatkowo możesz ustawić pod siebie tak więc nie ma problemu. U mnie na "standard" biel jest biała ;)

• Like 1

Ja zamówiłem w spemall 16.02 wersje 32gb za 1047zl i kurier dzwonił ze jedzie już do mnie:)  a co do wyświetlacza to biel jest biała sprawdzałem. A kontrast i kolory można samemu ustawić:)

Edited by marcinj6
  • Like 1

Ok dziękuję panowie :) jeszcze poczekam i zobaczę co kupić. Mam aktualnie dylemat RN 3 Pro vs Meizu Pro 5

24 minuty temu, mtmwielgosz napisał:

Ok dziękuję panowie :) jeszcze poczekam i zobaczę co kupić. Mam aktualnie dylemat RN 3 Pro vs Meizu Pro 5

Hm... Meizu Pro 5 to wydatek rzędu 380$ a RMN3 Pro to ok. 250$. Zależy ile chcesz wydać na telefon.

Tak bardzo modny teraz stosunek ceny do jakości, na korzyść RMN3 Pro.

Guest
This topic is now closed to further replies.