Jump to content

Wybór sprzedawcy i telefonu :)

Byku935
 Share

Recommended Posts

Witam z racji tego ze jestem tu nowy chciałbym się z wami przywitać.

Niedługo kończy sie moja umowa z operatorem i chciałbym kupić jakiś fajny telefonik a mój samsung niech idzie na emeryturę :D

Dużo czytałem oglądałem recenzje i wybrałem firmę Xiaomi chodź wcześniej nic o niej nie słyszałem.

Znajomi odradzali mi twierdząc ze to jakiś chiński bubel.

Ale przechodząc do konkretów mam dylemat czy wybrać Redmi Note 2 czy 3.

i w jakim sklepie kupić lepiej kupować od naszych sprzedawców z Polski czy sprowadzić sb telefon z chin.

i ostatnie pytanie czy są jakieś filmiki które pokazują jak wgrać Miui Polska?

Przyznam sie ze czytalem ta wersje tekstowa jak wgrac ROM ale to dla mnie jakas czarna magia nic z tego nie zrozumialem

Dziekuje i Pozdrawiam

Witam z racji tego ze jestem tu nowy chciałbym się z wami przywitać.

Niedługo kończy sie moja umowa z operatorem i chciałbym kupić jakiś fajny telefonik a mój samsung niech idzie na emeryturę

Dużo czytałem oglądałem recenzje i wybrałem firmę Xiaomi chodź wcześniej nic o niej nie słyszałem.

i w jakim sklepie kupić lepiej kupować od naszych sprzedawców z Polski czy sprowadzić sb telefon z chin.

i ostatnie pytanie czy są jakieś filmiki które pokazują jak wgrać Miui Polska?

Przyznam sie ze czytalem ta wersje tekstowa jak wgrac ROM ale to dla mnie jakas czarna magia nic z tego nie zrozumialem

Dziekuje i Pozdrawiam

Jak kupisz xiaomi to znajomym szczęka opadnie a jezor rozwinie się po pokoju ;) jeśli chodzi o model to oczywiście kwestia ceny. Ja celował bym rdn3 na snapie. Ale co byś nie wybrał z xiaomi to będziesz zadowolony. Popatrz też na serie MI czasami lepiej jest trochę dopłacić .Seria Mi to premiuim a redmi budżetowe. Co do sprzedawców poczytaj w dziale sprzedawcy tam jest wszystko wypisane. Xiaomiforsale, buriza, technos.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Z jednego i drugiego będziesz zadowolony. Note 3 na plus ma większą baterie i czytniki palca na minus brak slotu SD i zablokowany bootloader. Już niedługo będzie do kupienia Redmi Note 3 ze Snapdragonem, jeśli nic Cię nie goni warto poczekać.

27 minut temu, Byku935 napisał:

Twoi znajomi nie wiedzą co mówią i nie mają pojęcia o telefonach.

30 minut temu, Byku935 napisał:

Jak nie lubisz się bawić w modyfikacji i chcesz tylko sprawnego telefonu bez zbędnych ingerencji bierz Redmi Note 3 dokup sobie do niego szkiełko i case.

32 minuty temu, Byku935 napisał:

Polecam tylko Chiny, najlepiej aliexpress, sprzedawca Godway, sprawdzony sprzedawca, jednak ryzyko vatu 23% wartości telefonu. TOP ONE wersja z DHL szybko i pewność że vatu nie będzie, dopłata do telefonu za DHL 21$

Jak masz brać RN3 teraz, to poczekaj na tego na SnapDragonie.. Albo RN2 teraz bierz, albo czekaj na tego. Ja 3-4 msc temu kupiłem RN2, a tu dwa nowe modele wychodzą.. Poczekaj, nie spiesz się. Bo zapewne będzie tak, że RN2 Xiaomi oleje totalnie, a na RN3 wypuści 4k, 1080p 60FPS itp itd. Ma już inny sensor no i Snapka. Gdybym wiedział to pewnie też bym przeczekał.

Dziękuję za tak szybkie odp.

Czytałem o tych telefonach i co mi się rzuciło w oczy to ze w Redmi Note 3 jest metalowa klapka mocniejsza bateria czytnik linii wiec mało nowości a ponad 300zł trzeba dołożyć.

Wiec na ta chwile jestem bardziej za RN2.

Powiem Wam szczerze ze zanim bardziej nie zagłębiłem się w temat tej firmy tez myślałem ze to bubel.

U nas panuje taki stereotyp ze to co chińskie to albo podrobione albo o niskiej jakości.

No ale zmieniłem zdanie.

Co do sprzedawców chyba zdecyduje sie na kupno w Polsce.

MD13- w 50% trafiłeś jeden kumpel ma Samsunga galaxy s5 a drugi Sony Xperia Z3. No i fajnie spotkać tu tez jakiegoś łodzianina :D

• Like 1

Ale inny model RN3 (Pro) ma Snapdragona, za to już warto dopłacić. Tylko trzeba poczekać, zwykłego RN3 się nie opłaca tak jak mówisz.

Ewentualnie któryś model Meizu (podobna liga), z tym że, że ma o wiele lepszą wydajność na baterii (energooszczędny ekran).

Też u mnie tak jest. Kupiłem Xiaomi RN2, to wszyscy pytali co to za marka, jak usłyszeli Xiaomi to mówili że chińczyk, że gówno, jak wzięli do ręki, pokorzystali kilkanaście minut to zmienili zdanie :v

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Ale ten RN3 ze snapdragonem będzie pewnie drogi. ja mam max 950zł do wydania.

co do Meizu do M2 note jest porownywalny do RN2 ale ma mniej wydajny procesor. Nie wiem jak ma sie wynik antutu benchmark ale Xiaomi mial 20 tys pkt przewagi nad Meizu.

Dokładnie mateusz :D reakcje typu szajs z chin dołóż i kup coś porządnego lepiej. chyba wiekszosci chińczyk kojarzy sie z bazarem i słabej jakości produktami.

Ale ten RN3 ze snapdragonem będzie pewnie drogi. ja mam max 950zł do wydania.

co do Meizu do M2 note jest porownywalny do RN2 ale ma mniej wydajny procesor. Nie wiem jak ma sie wynik antutu benchmark ale Xiaomi mial 20 tys pkt przewagi nad Meizu.

Dokładnie mateusz  reakcje typu szajs z chin dołóż i kup coś porządnego lepiej. chyba wiekszosci chińczyk kojarzy sie z bazarem i słabej jakości produktami.

Jak sobie kupisz w chinach to zostanie Ci jeszcze na dobra pizze. Wersja Pro 2/16 na spemall z ubezpieczeniem od VAT kosztuje 200$, nawet przy zlodziejskim kursie usd/pln na paypal wyjdzie ponizej 900z, a jak znajdziesz kogos z kontem walutowym to za 950 zl kupisz sobie wersje 3/32

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Edit: na spemall musieli nalapac zamowien bo podniesli cene do 215$ za 2/16 i 240$ za 3/32. Napatrzyli sie na konkurencje...

Jak możesz się wstrzymać to poczekaj. Wyjdzie rdn3 na snapie i MI5 więc coś w cenach się zmieni. Co do samego xioami to jak kupiłem swojego to bardzo żałowałem ,że 2 miechy wcześniej za te same pieniądze kupiłem żonie s3 neo. Skończyło się to tak ,że s3 neo poszło na allegro a żonka cieszy się MI4. Pomacasz zrozumiesz ;)

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Takie doradzanie to tylko mąci w głowie.

Ja już tak czekam trzeci  miesiąc i zdecydowałem że to już wystarczy

Miał być Redmi 2 zmienił się na nowy Redmi Note 2 ....ale jak poczekasz będzie Redmi Note 3 metalowy ....teraz ma być Redmi Note 3 z lepszym procesorem , a w między czasie jeszcze przybyły inne modele.............

Zdecydowałem kupić  w Polsce ...drożej ale jakaś minimalna szansa gwarancji jest.... no i model Redmi Note 2 prime aby nie narzekać za jakiś czas na brak pamięci .no i ma slot kart , pewnie był kupił jakiegoś z serii MI ale wszystkie mają ograniczenie w postaci braku slotu na pamięć.

Z tych na które czekałem wybrałem zupełnie coś innego , myślę że będę zadowolony....

Niech kolega kupi ten który jest właśnie w sprzedaży i na pewno będzie  zadowolony a później się zobaczy co czas przyniesie..........

Dzieki za odpowiedzi. Chyba zdecyduje sie na Redmi Note 2.

a jeszcze co do instalowania Miui Polska jest jakiś poradnik wideo co jak po kolei robić. jestem wzrokowcem i czytajac ta wersje tekstowa nic z niej nie rozumiem. sa same jakies niezrozumiale zwroty jak fastboot recovery i inne temu podobne

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...