Skocz do zawartości

Wybuchająca ładowarka Mi4C


wilczewicz

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz sytuacja w które sprzedaje telefon. Traci on na wartości w momencie kiedy nie ma oryginalnej ładowarki.

Nie jest z polskimi bolcami, tylko china.

To żadna przysługa dla mnie, skoro kupiłen nowy telefon i ładowarka była w nim uszkodzona.

Bzdura. A ładowarka nie może ulec zniszczeniu? Jaka obniżka wartości telefonu? Herezje jakieś. Ja bym się cieszył gdybym dostał porządną markową a nie jakiś wynalazek. Teraz mam dwie ładowarki nillkina, lenovo itp i każda jest lepsza od tej którą dostałem z IBG razem z telefonem.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na niestykającą przejściówkę.  Moją jak dostałem musiałem podgiąć blaszki bo nózki były krzywe,  w środku wygląda baaardzo słabo, o ile ładowarka trzyma jakiś standard to ta przejściówka to badziewie.

Może być tak że nie styka na przejściówce i ładowarka tego w końcu nie wytrzymała. Zobacz jak beznadziejnie jest zrobione łączenie pinów kontaktu ze stykami bolców ładowarki.

Jak masz miernik to podepnij pod bolec i pin w środku i poruszaj bolcem zobacz czy cały czas jest połączenie czy jak ruszasz przypadkiem nie przerywa połączenia co by wyjaśniało awarię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIna może leżeć po stronie przejściówki. Przez kiepsko dogięte blaszki iskrzy, zamiast stałych 50Hz robi nam się dużo więcej, zamiast sinusa są szpilki, przetwornica szaleje i rozsadza kondensator elektrolityczny, stąd dym (z reguły jasny, zimnobiały).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po ładowarce :) taką przysługe mi Technos wyświadczył że ho ho. Nie wiem czy mam w tym QC, bo nawet nie zdążyłem sprawdzić... Porażka jakaś.

Poprzednio w ramach rekompensaty dostałem uchwyt samochodowy, tylko na ten uchwyt to bałbym się telefon przymocować. Nie na darmo jest w nim okienko na obrazek, chyba Matki Boskiej, żeby czuwała nad losem telefonu w tym uchwycie. Póki co Technos na duży minus... :(

Dnia 5.02.2016o16:25, makovic napisał:

Bzdura. A ładowarka nie może ulec zniszczeniu? Jaka obniżka wartości telefonu? Herezje jakieś. Ja bym się cieszył gdybym dostał porządną markową a nie jakiś wynalazek. Teraz mam dwie ładowarki nillkina, lenovo itp i każda jest lepsza od tej którą dostałem z IBG razem z telefonem.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Kup telefon i otrzymaj w niej ładowarkę innej marki niż ta która powinna być. Cwaniakowaniem niczego nie wskurasz, bo sam byś miał pretensje o to, że nie dostałeś to za co zapłaciłeś. Taka pożądna markowa że już nie działa <oklaski> :) 

Edytowane przez wilczewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja dostałem z xiaomiforsale jakąś zwykłą 2A z naszymi bolcami i Mi4 potrafił chodzić do 9-10 dni na czuwaniu. Jak działa dobrze to złego słowa nie mogę napisać.

ps

Wstyd dla Lenovo za to, że padła ładowarka.

Tylko że fabryczna ładowarka dla mi4 jest z qc. A dostałeś ładowarkę noname. Niby qc może wydawać się zbędnym bajerem ale skoro dają zamienniki to niech dają z qc. Ładowarka z qc nie kosztuje co jakiś travel charger

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.02.2016o14:00, Redmi2 napisał:

Czyli jak juz druga Ci padla to masz cos nie tak ze swoja instalacja elektryczna. Mi raz padla ale kupilem szajs za 0,98$ na ali. Zjarala sie :-) . Reszta z xfs mialem tak jak kolega wyzej jakis noname z PL bolcami i dziala super. Czym sie przejmowac, to tylko ladowarka. Conza roznica jakiej marki? Wazne ze telefon sprawny i oryginalny.

Pozatym mam rozne chinskie ladowarki z przejsciokami i niektore.lataja jak wlosy na wietrze i zadna ladowarka nie padla. Wiec ktos jak pskak.ze to od pluga to sie mylk. Co najwyzej moze raz ladowac raz nie albi piszczec..

Wieksze przepjecia i tak sa w sieci.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

Nie mam nic z instalacją, bo pod tym samym gniazdkiem ładuje ten telefon ładowakrą od Asusa, a wcześniej samsunga :)

Nadal czekam na ładowarkę od technosa, już tydzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...