Skocz do zawartości
  • 0

Redmi Note 3 czy mi4c?


Rosek

Pytanie

Witajcie!

Przymierzam się kupić pierwszy telefon od xiaomi - niestety nie wiem który wybrać. Wielkość ekranu 5 jak i 5.5 mi nie przeszkadza. Natomiast zależy mi na dobrej wydajności, dobrej baterii (aktualnie mój Zenfone 2 wytrzymuje 4h SOT). Na pewno zależy mi na LTE (ale z tego co widziałem to oba telefony je obsługują).

Co polecacie - jakieś plusy / minusy?

Pozdrawiam!

Wysłane z mojego Asus Zenfone 2 ZE551ML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja bym się bardziej skłaniał na mi4c 3/32GB. Seria redmi jest budżetowa, a MI to już premium. W tej chwili na redmi note 3 nie ma MIUI polska i na razie nie wiadomo kiedy będzie. Wszystko też zależy od kasy jaką chcesz wydać. M4c będzie droższy. Oczywiście nie skreślam rd3. W tej cenie to także bardzo dobry wybór. Jak chcesz dołożyć bierz MI4c jak nie to redmi note 3. Z obu będziesz zadowolony. Baterie mają podobnej pojemności , o szczegóły trzymania baterii poczytaj na forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podepnę się: mam obecnie dylemat czy wziąć Mi4c (ok. $ 223) czy Redmi Note 3 Pro (ok. $ 235)? Oba 3/32 GB. Nie do końca przekonuje mnie wielkość i waga RN3, wydaje mi się, że będzie za duży. Na telefonie nie gram, więc 78 k w antutu jest mi raczej po nic. W sumie zależy mi tylko na tym, żeby miał bezproblemowy soft, który można sobie wrzucić, najlepiej spolszczony. Który byście wybrali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...