Skocz do zawartości

Motyw domyślny sam się ustawia


arucard

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie - pobieram motyw przez aplikacje motywy, juz wiele roznych probowalem, i kazdy po jakims czasie, krotszym lub dluzszym wraca do podstawowego, ktory mialem po instalacji czystego romu. obojetnie jaki sciagne, zawsze wraca x/ Najnowsze miui 5.9.11 na rm note2

NIestety tez tak mam. Wybralem jeden z wbudowanych (stockowych) motywow i wraca mi po jakim czasie do domyslnego...

 

Edytowane przez bikej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie mozna tego wczesniej sprawdzic? Co piatek (to juz chyba drugi lub trzeci z kolei) mowicie, ze trzeba czekac do kolejnego...

Nie siedzą przecież 24/7 przed PC i nie robią romów, mają własne życie, własne problemy, ciesz się, że jest chociaż nadzieja na piątek, bo równie dobrze, mogą rzucić to i zostaniemy bez jakiegokolwiek wsparcia w Polsce... Nie przeżyjesz tych kilku dni na domyślnym motywie? To jest tylko 5dni...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć tyle, że nie mam pomysłów na 5.0, sam mam tylko 4.4 i tu mogę testować do woli, no i działa. Z tego co widzę to tylko na 5.0 macie problemy, patch mimo wszystko pasuje ładnie, więc na obecna chwilę jestem w kropce.

 

Z zakładką Własne problem okazał się banalny, złe ID dla 5.0, ale tu patch nie używa żadnych poważnych zmiennych.

 

btw: nie miałeś sprawdzać multi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie przezyje, umre z tego powodu...

NIe zdziwie jak w piatek (to juz bedzie trzeci albo czwarty) znowu okaze sie, ze bedzie to samo i uslyszymy, "sorry chlopaki, musicie poczekac do kolejnego piatku"

To przejdź sobie na rom angielski od Xiaomi, będzie i dla nas i dla Ciebie lepiej :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie przezyje, umre z tego powodu...

NIe zdziwie jak w piatek (to juz bedzie trzeci albo czwarty) znowu okaze sie, ze bedzie to samo i uslyszymy, "sorry chlopaki, musicie poczekac do kolejnego piatku"

Ale czy wiesz, że nie masz obowiązku aktualizacji co tydzień? Aktualizuj co miesiąc a i tak będziesz w lepszej sytuacji niż użytkownik Samsunga. Po drugie... i to ciekawe, instalujesz rom jako pierwszy nie czytając wcześniej forum i narzekasz na problem. I co... Nie mogłeś odczekać choć 1 dnia i po prostu poczytać forum?

Wysłano z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślałem że wersja 5.10.8 to rozwiązała, ale ja teraz wogóle nie mogę nawet zmienić motywu bo mi każe się logować do Xiaomi. Motywy zdjęte przez aplikację do Motywów więc żadne kombinowane. To zaczyna być denerwujące. Przed wersją 10.8 przynajmniej mogłem się nacieszyć innym motywem przez pół godziny, teraz zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak, że wcześniej był hack na motywy, który pozwalał ustawiać co się chce, na 5.0 powodował znany problem trzeba było go wyłączyć. Teraz chcąc się cieszyć motywami musisz je usunąć i pobrać od nowa. Niektóre motywy, które mogłeś mieć dzięki hackowi nie dadzą się pobrać ponownie, a te które się dadzą będziesz mógł używać do woli.

 

EDIT: musisz mieć konto xiaomi i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak, że wcześniej był hack na motywy, który pozwalał ustawiać co się chce, na 5.0 powodował znany problem trzeba było go wyłączyć. Teraz chcąc się cieszyć motywami musisz je usunąć i pobrać od nowa. Niektóre motywy, które mogłeś mieć dzięki hackowi nie dadzą się pobrać ponownie, a te które się dadzą będziesz mógł używać do woli.

Tak, ale jeśli motyw jest widoczny przez aplikację z telefonu więc nie powinno być problemu a problem jest i to z wieloma. A tak wogóle to w czym problem, że nie można wstawić motywu ręcznie? Tym bardziej, że sama funkcja ładownaia motywu dalej jest, ale wyrzuca wszelkie próby montowania pliku. Płacąc za telefon pełną cenę kto mógł oczekiwać tak głupich problemów jak niemożliwość wstawienia motywu? I po co do tego konieczność rejestracji w MIUI? To bardziej niewolnictwo a nie Android.

@tepek

Trzeba było kupić coś z polskiej dystrybucji, a nie tanią chińszczyzne xD :-P

Jaka to POLSKA dystrybucja? Jest gdzieś lista AUTORYZOWANYCH polskich dystrybutorów, bo ja takiej nie znalazłem, a na aukcjach wielu twierdzi, że takimi są co by to miało nie znaczyć. 

Edytowane przez bloosky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jeśli motyw jest widoczny przez aplikację z telefonu więc nie powinno być problemu a problem jest i to z wieloma. A tak wogóle to w czym problem, że nie można wstawić motywu ręcznie? Tym bardziej, że sama funkcja ładownaia motywu dalej jest, ale wyrzuca wszelkie próby montowania pliku. Płacąc za telefon pełną cenę kto mógł oczekiwać tak głupich problemów jak niemożliwość wstawienia motywu? I po co do tego konieczność rejestracji w MIUI? To bardziej niewolnictwo a nie Android.

Jaka to POLSKA dystrybucja? Jest gdzieś lista AUTORYZOWANYCH polskich dystrybutorów, bo ja takiej nie znalazłem, a na aukcjach wielu twierdzi, że takimi są co by to miało nie znaczyć. 

Polska dystrybucja, chodzi o inne firmy niż Xiaomi.

Założenie konta Xiaomi to jest jakiś wielki problem i niewolnictwo? OK. Nie mam więcej pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktory rom macie ? bo nawet na wczesniejszych z bledem dzialalo 5 podstawowych motywow :D

 

Ps. dzis wysmienicie dzialaja servery z motywami wreszcie da sie cos pobrac

 

Mam 5.9.24. 

Poprawnie działa tylko stockowy niebieski motyw.

Nawet jak zainstaluję stockowy brązowy, to po chili wywala tapetę i mam czarne tło.

 

Po pierwszych zachwytach nad telefonem, zaczynam się coraz bardziej irytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od piątku mam "brązowy" motyw. Dla nauki się poświęciłem i go bardzo zmodyfikowałem. Mam zmienione tło tapety i blokady, zmienioną czcionkę i ikony. Zrobiłem to przez aplikację "motywy" i dalej lewy górny róg ekranu tzw. "człowieczek" i i opcja "własne". Zmieniałem i zmieniałem... i mam jak chcę, działa, nic się nie wywala, jutro będzie tydzień.

PS - ikony pobrałem we wtorek jak można było pobrać, wcześniej był problem z serwerem, czcionka pobrana jakiś czas temu, wtedy kiedy  system przywracał domyślną. Ważne że teraz działa. :cool:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...