Jump to content

Sparaliżowany telefon. Mi 11 ULTRA

Recommended Posts

Witam wszystkich. Bardzo proszę  o pomoc. Posiadam Xiaomi Mi 11 Ultra z xiaomi.eu kupione na Tradingshenzen. Popełniłem straszny błąd, mianowicie po zainstalowaniu najnowszej wersji MIUI V14.0.13.0.TKACNXM ekran zaczął mi migać więc pomyślałem że zainstaluję za pomocą TWRP poprzednią wersją MIUI 14.0.11.0. Oczywiści nie wyczyściłem go. Wgrałem plik na telefon, zainstalowałem i katastrofa. Nie mogę włączyć żadnej aplikacji komunikat: ''poczekaj dopóki urządzenie nie jest w pełni uruchomione, przed...''. Nie mogę praktycznie nic zrobić. W ustawieniach pokazuje mi że jest aktualizacja ale klikam i żadnej reakcji. Gdy uruchamiam go z recovery prosi o podanie pinu, wpisuje go i pokazuje ze jest niepoprawny. Po podłączeniu do laptopa wykrywa go w ustawieniach ale nie ma żadnej ikony w Mój Komputer. Także nie mogę nic wgrać. Co mam zrobić żeby go uratować?

Mi 11.jpg

Mi 11 Ultra.jpg

Mi 11a.jpg

Odpal go w trybie fastboot i wygraj oryginalną wersję CN przez miflash (tylko zwróć uwagę żeby nie była zaznaczona opcja zablokowania BL) No i po tym wrzuć XiaomiEu.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka

No to pozostało Ci wgranie ROM-u przez fastboot, jeżeli jest gdzieś taki ROM, inaczej telefon Ci nie ruszy. Miałem tak ze 3 razy jak robiłem downgrade. Innego wyjścia nie ma.

40 minut temu, Kamil556677 napisał(a):

Dziękuję za odpowiedź. Przy próbie odpalenia Miflash wyskakuje mi takie okienko.

Mi 11b.jpg

masz długa ścieżkę dostępu do katalogu z miflashem ... wrzuć go na dysk c do krótkiego katalogu ... może pomóc ... zawsze odpalaj tego typu programiki jako administrator ... te problemy co opisałeś w pierwszym poście to wynikły z tego że wrzuciłeś starsza wersję systemu na nowsza ... gdzie miałeś różne daty poprawek zabezpieczeń ... jeśli nie idzie Ci miflashem to jedyne co zostaje - tak jak napisał przedmówca wrzucenie przez fastboota i tu masz dwa warianty - albo wrzucić na to co teraz masz wersję z nowszymi poprawkami zabezpieczeń ... albo jeśli nie ma takiej do Twojego modelu (do mi 11 bety już nie wychodzą od września) to jedyne co Ci zostanie to wrzucenie albo ostatniej wersji stabilnej albo ostatniej bety w trybie clean install (też w fastboot) ale to oczywiście wyczyści Ci zawartość fona i trzeba będzie stawiać wszystko od nowa (lub przywracać z jakiegoś backupa o ile miałeś np. w google ...)

Witam. Chciałem wszystkim podziękować za pomoc. Próbowałem wszystkiego, tylko metoda Kacpra Skrzypka zadziałała. Dziękuję bardzo. Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie Tradingshenzen. Obecnego Mi 11 Ultra kupiłem właśnie na tej stronie. Czy oni sprzedają legitne telefony czy to są jakieś składaki? Warto tam kupować czy z europejskich dystrybucji?

potwierdzam przedmówcę - można spokojnie tam brać i bez obaw - ostatni zakup też u nich i poszło bez żadnych problemów ... jak bedd znowu zamawiał sprzęt to na pewno wezmę ponownie z tradinga ... szkoda tylko że jak mają sprzęt na magazynach europejskich to jest dość duża dopłata w porównaniu do wysyłki z chińskiego magazynu ... no ale to da się przeżyć 🙃

• Like 1